صفحه 76 از 83 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 823

موضوع: مهاجرت به کانادا- روش Express Entry- فدرال 2015

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا- روش Express Entry- فدرال 2015

سلام به همگي دوستان

يك خبر جديد و مهم كه CIC در توييترش اعلام كرده و در سايت هم در تاريخ ٢٨ ژانويه آپديت شده اينه كه Funds requirement كانادا تغيير كرده و كمي بيشتر شده
    من براي همه افراد رو نميدونم دقيق چقدر بوده اما دوستاني كه كمتر از اين مقدار اعلام كردند به مشكل بر مي خورند
    هنوز من جايي نديدم كه نوشته باشه اگر قبل از اين تاريخ ترنسميت كرديم بايد پروفايل رو آپديت كنيم
    اما دوستاني كه تو اين مدت بعد از ٢٨ ژانويه پروفايلشون رو آپديت ميكنن بايد به ميزان فاندي كه اعلام كردند هم دقت كنند چون حتما ineligible خواهند شد
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

Junior Member Mahsa259 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    سلام به همگي دوستان

يك خبر جديد و مهم كه CIC در توييترش اعلام كرده و در سايت هم در تاريخ ٢٨ ژانويه آپديت شده اينه كه Funds requirement كانادا تغيير كرده و كمي بيشتر شده
    من براي همه افراد رو نميدونم دقيق چقدر بوده اما دوستاني كه كمتر از اين مقدار اعلام كردند به مشكل بر مي خورند
    هنوز من جايي نديدم كه نوشته باشه اگر قبل از اين تاريخ ترنسميت كرديم بايد پروفايل رو آپديت كنيم
    اما دوستاني كه تو اين مدت بعد از ٢٨ ژانويه پروفايلشون رو آپديت ميكنن بايد به ميزان فاندي كه اعلام كردند هم دقت كنند چون حتما ineligible خواهند شد
    دوست عزیز
    ممنون از اینکه اطلاع دادید ولی اعلام نکردن چقدر شده؟؟؟ میشه لینک بدین لطفا؟
    اگه تو توییتر بگن، پس حتما تو خود سایت هم باید اعلام کرده باشند.

ممنون
    Transmit: 01/02/2015
    Enter to the Pool: 01/06/2015
    NOC: 2174

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa259 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    ممنون از اینکه اطلاع دادید ولی اعلام نکردن چقدر شده؟؟؟ میشه لینک بدین لطفا؟
    اگه تو توییتر بگن، پس حتما تو خود سایت هم باید اعلام کرده باشند.

ممنون
    لينك زير رو ببينيد لطفا
    تو سايت اعلام شده در تاريخ ٢٨ ژانويه آپديت شده
    احتمال ميره به زودي draw اول انجام بشه و دليل تاخير اين آپديت بوده باشه
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...lled/funds.asp
    لطفا همگي دوستاني كه پروفايل دارند چك كنند كه eligible باشند CIC ازهمه خواسته كه پروفايل رو چك كنند
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015

sepehr_5566 آواتار ها

نکته:اگر کسی ITA دریافت کنه و برای مهاجرت دعوت بشه، در زمان اقدام برای Permanent Residence باید کماکان امتیازش از حداقل امتیاز در Draw بیشتر باشه.

این یه معنی اینه که اگه شما بر اساس امتیازی که دارین انتخاب بیشن اما شرایط تون در رمان اقدام برای Permanent Residence عوض بشه مثلا ازدواج کنین، یا سنتون تفییر کنه یا .... ، در این حالت امتیاز جدید شما باید کماکان از حداقل امتیاز فرد انتخاب شده ار اون Draw بیشتر باشه در غیر اینصورت اگه اقدام کنین Application شما رد خواهد شد .

پی نوشت:
    1-منبع
    2- دوستانی که میخوان بدون ساختن پروفایل بدونن امتیازشون تو سیستم جدید چقدر میشه میتونن ابزار خود سایت CIC استفاده کنن :
    ابزار امتیاز سنجی در سیستم EE
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member Mahsa259 آواتار ها

لينك زير رو ببينيد لطفا
    تو سايت اعلام شده در تاريخ ٢٨ ژانويه آپديت شده
    احتمال ميره به زودي draw اول انجام بشه و دليل تاخير اين آپديت بوده باشه
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...lled/funds.asp
    لطفا همگي دوستاني كه پروفايل دارند چك كنند كه eligible باشند CIC ازهمه خواسته كه پروفايل رو چك كنند
    بسیار ممنون دوست عزیز

فقط منظورتون از پروفایل همون MyCIC Account هست؟ اگه پیغامی داشته باشیم ، کجای این صفحه میشه دید؟ من الان چک کردم هیچ تغییری ندیدم در این صفحه...

ممنون
    Transmit: 01/02/2015
    Enter to the Pool: 01/06/2015
    NOC: 2174

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa259 نمایش پست ها
    بسیار ممنون دوست عزیز

فقط منظورتون از پروفایل همون MyCIC Account هست؟ اگه پیغامی داشته باشیم ، کجای این صفحه میشه دید؟ من الان چک کردم هیچ تغییری ندیدم در این صفحه...

ممنون
    اگر ميزان پولي كه در پروفايلتون اعلام كردين كمتر از ميزانيه كه الان در لينكي كه دادم اعلام شده براتون مسيج مياد در پايين myCIC ميتونين به قسمت پروفايلتون بريد ميبينيدش اما اگرپولي كه اعلام كردين بيشتراز حداقل بوده شما همچنان eligible هستيد و reassess نخواهيد شد
    اگر شك دارين مي تونيم به پروفايل ترنسميت شدتون بريد و چك كنيد

دوستان در این روش شانس مهاجرت چقدر وجود داره بدون سابقه کاری مثلا برای یک پسر مجرد زیر 30 سال با مدرک لیسانس/فوق برق و ایلتس 7 اکادمیک ؟

از این نظر میدونم که امتیاز بدون سابقه کاری هم میشه و فقط امتیازش تعلق نمیگیره . با توجه به مجموع شرایط میخواستم بدونم .

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadR9 نمایش پست ها
    دوستان در این روش شانس مهاجرت چقدر وجود داره بدون سابقه کاری مثلا برای یک پسر مجرد زیر 30 سال با مدرک لیسانس/فوق برق و ایلتس 7 اکادمیک ؟

از این نظر میدونم که امتیاز بدون سابقه کاری هم میشه و فقط امتیازش تعلق نمیگیره . با توجه به مجموع شرایط میخواستم بدونم .
    سلام
    اين روش هم مثل سال هاي گذشته است شما بايد تحت يكي از برنامه هاي فدرال FSW يا FST يا CEC شركت كنيد و سابقه كاري حتما براي اين برنامه ها نياز است
    با ايلتس آكادميك هم شما اصلا نمي توانيد شركت كنيد فقط جنرال

سلام
    دوست عزيز تمامي استان ها به عير از كبك در برنامه EE شركت ميكنند، تا اينجا نوااسكوشيا و ساسكاچوان و بريتيش كلمبيا برنامه خود را اعلام كرده اند، استان آلبرتا به زودي برنامش رو تحت EE معرفي مي كنه و شما ميتونين براي استان ها اقدام كنيد
    من جايي نديدم نوشته باشه ساسكاچوان پر شده اگر دوستان لينكي دارن بذارن ببينيم لطفا
    امتياز براي گرفتن نامينيشن استاني سر جاي خود!شما براي شركت در برنامه EE تحت يكي از برنامه هاي FSW و FST و CEC بايد امتيازات لازم برنامه هاي زير مجموعه و حداقل هاي EE رو داشته باشيد بدون اون امتياز ها پروفايلي نمي توانيد بسازيد
    احسان جان اول تشکر می کنم بابت اطلاع رسانی مفید، فروم بهم اجازه افزودن امتیاز بهت رو نمیده، میگه خیلی بهش امتیاز دادی

نظری در مورد اینکه چطور میشه در مورد وضعیت بخصوص بازار کار و همچنین کلا زندگی توی این ایالت های تقریبا اصیلی کسب کرد، من الان هم شرایط نواسکوشیا رو هم ساسکاچوان رو دارم، از یک طرف نگرانم الانهم این دو پر شده باشند ولی هنوز اعلام نکرده باشند و از طرفی هم نمی دونم اوضاع احوالم اونجاها چجوریه، فقط میدونم ونکور و تورنتو بازکار برنامه نویسی وب خوبه

سوال مهم دیگه ام اینه که چقدر می تونم روی این موضوع که کار گیرم نیومد بعد از چند ماه ایالاتم رو تغییر بدم حساب کنم؟ یعنی این نومینیشن چقدر محدودم می کنه و اینکه آیا هیچ تاثیر نگران کننده ای در دریافت پاسپورت نخواهد داشت؟

سلام
    اين روش هم مثل سال هاي گذشته است شما بايد تحت يكي از برنامه هاي فدرال FSW يا FST يا CEC شركت كنيد و سابقه كاري حتما براي اين برنامه ها نياز است
    با ايلتس آكادميك هم شما اصلا نمي توانيد شركت كنيد فقط جنرال
    احسان جان ممنونم ازت .
    چند تا سوال دیگه دارم .

- با سابقه کار 1 ساله مرتبط و با فرض گرفتن ایلتس جنرال در همین سطح ( که فعلا هیچکدومو ندارم ) و مدرک لیسانس برق

اینو میخوام واسه اینکه ببینم اگر احتمالش وجود داره به عنوان یه گزینه در نظرش بگیرم .

اگر مدرک مستر ( ارشد ) یک دوره انگلیسی زبان گذرونده باشم مثلا در کشور آلمان ( البته فعلا قصدشو دارم ) باز هم نیاز به نمره آیلتس هست ؟ البته میدونم که تا 2-3 سال دیگه شرایط به احتمال زیاد عوض شده .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)