صفحه 78 از 83 نخستنخست ... 2868697071727374757677787980818283 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 823

موضوع: مهاجرت به کانادا- روش Express Entry- فدرال 2015

Junior Member Mahsa259 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا- روش Express Entry- فدرال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    دوست عزيز شما با وارد شدن به اكانت myCIC خود در قسمت پايين ميتونيد application status رو ببينيد كه در صفحه بعد وضعيت پروفايل شما نمايش داده شده كه اگر open باشه يعني در pool هستيد
    در پايين اون صفحه هم دكمه آبي رنگي وجود داره كه ميتونيد submited application رو ببينيد كه فرم هاي ترنسميت شدتون رو مياره
    ولی من در صفحه ی MyCIC گزینه ی Status ندارم همچنین دکمه ی Submit Application هم ندارم.... از طرفی صفحه ی جاب بنک دارم که همچنان رو Coming Soon هست... گیج شدم .. یعنی وارد پول نشدم؟؟؟

ممنون
    Transmit: 01/02/2015
    Enter to the Pool: 01/06/2015
    NOC: 2174

Junior Member Mahsa259 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa259 نمایش پست ها
    ولی من در صفحه ی MyCIC گزینه ی Status ندارم همچنین دکمه ی Submit Application هم ندارم.... از طرفی صفحه ی جاب بنک دارم که همچنان رو Coming Soon هست... گیج شدم .. یعنی وارد پول نشدم؟؟؟

ممنون

در واقع من فقط دکمه ی Continue دارم که وارد صفحه ی MyCiC Terms and Conditions میشه که هنوز Accept نکردم... لطفا راهنماییم کنید نکنه از Draw اول جا بمونم؟؟؟؟؟
    Transmit: 01/02/2015
    Enter to the Pool: 01/06/2015
    NOC: 2174

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

دوست عزيز Mahsa256
    من سعي ميكنم مراحل رو يكبار به ترتيب بگم شما اين مراحل رو پيش بريد البته من الان اكانت جلوم نيست
    ١- براي راحتي كار يكي از ايميل هايي كه cic بهتون زده مانند اوني كه براي job bank فرستاده باز كنيد
    ٢- روي لينك sign in from here در ايميل كليك كنيد
    ٣- در صفحه پيش رو روي GCkey account كليك كنيد
    ٤- يوزر و پسورد GCkey رو وارد كنيد
    ٥- continue رو بزنيد كه به سايت myCIC منتقل شويد
    ٦- ترم و كانديشن cic رو accept كنيد
    ٧- سوال امنيتي رو پاسخ دهيد
    ٨- الان شما در صفحه اكانت myCIC خود هستيد پايين صفحه application هاي ارسالي شما كه EE است مشخص شده در يك سطر
    ٩- سمت راست سطر application status داره بزنيد
    ١٠- صفحه جديد در بالا جدول status شما اومده كه بايد open باشه و يكي از برنامه هاي سه گانه مثل FSW كلمه met داشته باشه
    ١١- براي ديدن پروفايل سابميت شده بياين پايين صفحه و view application دكمه ابي رو بزنيد
    ١٢- فرم هاي ترنسميت شده شما قابل مشاهده است

باز هم به مشكل خوردين بگين ممكنه دقيق دقيق اينجوري نباشه
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

آقا اين CIC هم انگار ملت رو گذاشته سركار!!!!! اولين نتايج بايد تا الان اعلام ميشد! لااقل طبق گفته خودشون instructions مربوط به اولين دراو كه تاريخش كيه و چند نفر رو انتخاب ميكنند رو كه ديگه بايد اعلام ميكردن حداقل!!! جاب بانك هم كه قرار بود ٢٦ژاخويه راه بيفته،،اونم هيچي هنوز !!!
    فردا اول فوريه هست،،،،،،، ايشالله تا اخر وقت اداري امروز (البته به زمان تورنتو) يه چيزايي اعلام كنند،

من كه مطمئنم اونا تا الان دراو رو انجام دادن، فقط نتايج رو اعلام نميكنند،،،،،،شايد نتايج با اون چيزي كه انتظارشو داشتن خيلي فرق ميكنه!

نقل قول نوشته اصلی توسط milad86 نمایش پست ها
    فردا اول فوريه هست،،،،،،، ايشالله تا اخر وقت اداري امروز (البته به زمان تورنتو) يه چيزايي اعلام كنند،
    هرچند كه امروز و فردا تعطيلات اخر هفتشونه !! خير سرشون !!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط milad86 نمایش پست ها
    آقا اين CIC هم انگار ملت رو گذاشته سركار!!!!! اولين نتايج بايد تا الان اعلام ميشد! لااقل طبق گفته خودشون instructions مربوط به اولين دراو كه تاريخش كيه و چند نفر رو انتخاب ميكنند رو كه ديگه بايد اعلام ميكردن حداقل!!! جاب بانك هم كه قرار بود ٢٦ژاخويه راه بيفته،،اونم هيچي هنوز !!!

من كه مطمئنم اونا تا الان دراو رو انجام دادن، فقط نتايج رو اعلام نميكنند،،،،،،شايد نتايج با اون چيزي كه انتظارشو داشتن خيلي فرق ميكنه!
    سلام
    دوست عزيز احتمال ميره instruction در gazzete و سايت cic امروز شنبه ساعت ١٢ ظهر اعلام بشه(وقت تورنتو)
    البته يك احتمال است
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

به نظر اون قضیه مینیمم موجودی یه بهونه خوبیه که فعلا draw رو انجام ندند تا اپلیکنت های بیشتری اپلیکیشن بفرستند.

در ضمن job bank هم راه نیافتاده.

در ضمن این هم برداشت خودمه که شاید دوست ندارن کسی رو بدون نامزدی استانی یا job offer بردارند! و زیر ساخت های این دو تا هم که فعلاً آماده نیست. حداقل Job bank رو که میدونیم.

یک مسئله دیگه هم هست که من فکر می کنم میخوان fsw2014 رو ببندند بعد... فعلا که کارهای cash شدن تا 12 دسامبر جلو رفته فکر کنم یک 50 روز کار داشته باشن با 2014 ای ها هنوز.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    به نظر اون قضیه مینیمم موجودی یه بهونه خوبیه که فعلا draw رو انجام ندند تا اپلیکنت های بیشتری اپلیکیشن بفرستند.

در ضمن این هم برداشت خودمه که شاید دوست ندارن کسی رو بدون نامزدی استانی یا job offer بردارند! و زیر ساخت های این دو تا هم که فعلاً آماده نیست. حداقل Job bank رو که میدونیم.

یک مسئله دیگه هم هست که من فکر می کنم میخوان fsw2014 رو ببندند بعد... فعلا که کارهای cash شدن تا 12 دسامبر جلو رفته فکر کنم یک 50 روز کار داشته باشن با 2014 ای ها هنوز.
    با نظرات شما به غير از بخش اينكه بدون job offer و PNP نمي خوان كسي رو بگيرن كاملا موافقم

به نظر من امكان اينكه ٦٠ تا ٨٠ هزار پرونده در سال همگي با كار و نامينيشن باشن غير ممكن به نظر ميرسه( تعداد نامينيشن استاني كه خيلي كمه job bank هم بايد كارفرما ها خيلي زحمت بكشن تا آفر رو اسس كنن)
    اما تعداد اپليكنت هاي بيشتر و اينكه FSW2014 رو مي خوان تموم كنن كاملا منطقي به نظر ميرسه با توجه به اينكه اپليكنت FSW2014 دو ماه اخر همگي در pool اينور هم هستند و پرونده دوگانه زياد خواهد شد

با همه اين صحبت ها CiC در توييتر رسميش اعلام كرده سري اول دعوتنامه ها حتما تا آخرين روز ژانويه ارسال خواهدشد( دوباره تاكيد شده)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها

من فک میکنم افت قیمت نفت و دلار کانادا باعث شده خیلی از جاب های مربوط به نفت کنسل بشه و شاید دارن بررسی میکنن که ظرفیت رو کاهش بدن! مینیمم فاند رو هم بخاطر کم شدن ارزش دلار کانادا، زیاد کردن!
    ویرایش توسط a_zaresani : January 31st, 2015 در ساعت 02:02 PM

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    با نظرات شما به غير از بخش اينكه بدون job offer و PNP نمي خوان كسي رو بگيرن كاملا موافقم

به نظر من امكان اينكه ٦٠ تا ٨٠ هزار پرونده در سال همگي با كار و نامينيشن باشن غير ممكن به نظر ميرسه( تعداد نامينيشن استاني كه خيلي كمه job bank هم بايد كارفرما ها خيلي زحمت بكشن تا آفر رو اسس كنن)
    اما تعداد اپليكنت هاي بيشتر و اينكه FSW2014 رو مي خوان تموم كنن كاملا منطقي به نظر ميرسه با توجه به اينكه اپليكنت FSW2014 دو ماه اخر همگي در pool اينور هم هستند و پرونده دوگانه زياد خواهد شد

با همه اين صحبت ها CiC در توييتر رسميش اعلام كرده سري اول دعوتنامه ها حتما تا آخرين روز ژانويه ارسال خواهدشد( دوباره تاكيد شده)
    کی گفت 60 تا 80 هزار تا پرونده در سال؟

گویا همه هنوز تو حال و هوای کپ 25 هزار تای امسال هستند

جهت اطلاعتون سال 2013 فقط و فقط 5000 تا میخواستند!

2012 و 2011 هم اگر اشتباه نکنم 10000 تا بود.

از کجا معلوم امسال برن سراغ 60 تا 80 هزار تا؟!

25 هزار تا هم معلوم نیست باشه!!!

با این همه دردسری که دارن به خودشون میدن طبیعیه که بهترین ها رو بخوان... خیلی شبیه به استرالیا شده همه چیز. حتی یک قدم فراتر (پیدا کردن کار) رو هم دیدن...

به هر حال اینا برداشت منه و باید صبر کرد.

به هر حال باید دقت کرد که هیچ حرفی از تعداد زده نشده و در عوض چندین جا روی این که پیدا کردن کار و PN باعث میشه که امتیازات برای بیرون آمدن و draw شدن کافی خواهد بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)