صفحه 8 از 83 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 823

موضوع: مهاجرت به کانادا- روش Express Entry- فدرال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به فدرال با برنامه جدید 2015 Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    شما اگر در کانادا هم باشید کارفرماها طی چند مرحله مصاحبه می کنند و ازتون رفرنس میخواند
    اما دوستان نبايد فراموش كنيم كه بازار كار كانادا مخصوصا در شهرهاي بزرگ اشباع شده و اينكه بعضي از دوستان فكر مي‌كنند ما فقط پامون برسه اونجا، كار و درآمد و بقيه موارد خود به خود حل ميشه. اصلا اينطور نيست و كار پيدا كردن خيلي سخته مخصوصا براي كساني كه از لحاظ زبان انگليسي هم مشكل دارند. دوستاني را مي‌شناسم كه نمره‌ي 6.5 يا 7 در آيتلس دارند اما وقتي در يك محيط عملياتي قرار گرفته‌اند به مشكلاتي برخورده‌اند.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rodin61 نمایش پست ها
    اما دوستان نبايد فراموش كنيم كه بازار كار كانادا مخصوصا در شهرهاي بزرگ اشباع شده و اينكه بعضي از دوستان فكر مي‌كنند ما فقط پامون برسه اونجا، كار و درآمد و بقيه موارد خود به خود حل ميشه. اصلا اينطور نيست و كار پيدا كردن خيلي سخته مخصوصا براي كساني كه از لحاظ زبان انگليسي هم مشكل دارند. دوستاني را مي‌شناسم كه نمره‌ي 6.5 يا 7 در آيتلس دارند اما وقتي در يك محيط عملياتي قرار گرفته‌اند به مشكلاتي برخورده‌اند.
    شما اینجا آیلتس ۷/۵ هم داشته باشید باز مشکل دارید. در ضمن اصلا هم دوستان فکر نکنند که اینجا منتظرند تا ما بیایم و مشکلشون رو حل کنیم خیر. کار تخصصی اینجا گیر آوردن هنر خاص خودش رو میخواد
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر - آزاد شیراز

به هر حال کشور مهاجر پذیری هست که نیاز به نیروی کار رو درک رده اگر کار اشباع شده باشه پس چرا برنامه عظیم مهاجرتی می گیرن خوب از فارغ التحصیلهای خودشون استفاده می کردن.
    خوشبین نیاید بود - بد بین هم نباید بود واقع بین بودن خوبه - باید صبر کنیم تا چند روز دیگه ببینیم در کل سیستم به نفع چه کسانی هست فکر کنم 50 50 باشه.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ardymary نمایش پست ها
    به هر حال کشور مهاجر پذیری هست که نیاز به نیروی کار رو درک رده اگر کار اشباع شده باشه پس چرا برنامه عظیم مهاجرتی می گیرن خوب از فارغ التحصیلهای خودشون استفاده می کردن.
    خوشبین نیاید بود - بد بین هم نباید بود واقع بین بودن خوبه - باید صبر کنیم تا چند روز دیگه ببینیم در کل سیستم به نفع چه کسانی هست فکر کنم 50 50 باشه.
    بحث بد بینی نیست. اما اونطوری هم که شما فکر میکنید نیازمند نیروی کار نیستند مگر در موارد خاص. که فکر می کنم این سیستم جدید هم قراره موارد خاص رو پوشش بده
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر - آزاد شیراز

اگر اشتباه نکنم یه دوره زمانی فدرال بود اما برای چند سال استانی شد - تا پارسال - حالا علتش چی بود رو نمی دونم اما این 2015 دیگه فکر نکنم بازگشتی داشته باشه . به هر حال مدارک رو جمع و جور می کنیم تا وقتش که رسید /

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ardymary نمایش پست ها
    اگر اشتباه نکنم یه دوره زمانی فدرال بود اما برای چند سال استانی شد - تا پارسال - حالا علتش چی بود رو نمی دونم اما این 2015 دیگه فکر نکنم بازگشتی داشته باشه . به هر حال مدارک رو جمع و جور می کنیم تا وقتش که رسید /
    دوست عزيز قطعا كشوري به وسعت كانادا به مهاجر نياز دارد. شما فكر مي‌كنيد 600 امتياز براي درخواست‌هاي استاني چه معني مي‌تواند داشته باشد؟ از طرفي هم 600 امتياز براي جاب آفر؟
    ببينيد چيزي كه مسلم است، ايراني‌هاي خارج از كشور يا بهتر است بگوييم خارجي‌هاي بيرون از كشور كانادا سخت‌تر مي‌توانند جاب آفر داشته باشند كه اگر داشته باشند يعني ارزش 600 امتياز را دارند و يقين بدونيد كه آن‌ها افراد نخبه يا رتبه‌هاي تك رقمي يا دو رقمي دانشگاه‌هاي معتبر يا افرادي از اين دست هستند. اين موضوع مربوط به برنامه 2015 نمي‌شود و در 2014 هم به ندرت بودند افرادي كه جاب آفر داشته باشند.
    مي ماند 600 امتياز ناقابل براي درخواست‌هاي استاني كه هر كس آن را اكسپت كند بدون شك در مدت كوتاهي و خيلي راحت‌تر پي آر خواهد شد.
    خوب خيلي ساده است! خيل عظيم مهاجران از سر تا سر دنيا به كانادا خواهند آمد و اگر حداقل 20% از اين افراد به صورت ماهيانه و يا ساليانه به اين استان‌ها بروند بعد از چند سال آن شهرها تبديل مي‌شود به شهرهاي پرجمعيت و در نتيجه درآمد زايي براي دولت كاناد چه از لحاظ رونق اقتصادي در آن مناطق و چه از لحاظ جذب سرمايه گذاران خارجي براي سرمايه گذاري در مناطق دور افتاده تر.
    من يكي كه حاضرم نزديك قطب هم كه شده بروم

نقل قول نوشته اصلی توسط rodin61 نمایش پست ها
    دوست عزيز قطعا كشوري به وسعت كانادا به مهاجر نياز دارد. شما فكر مي‌كنيد 600 امتياز براي درخواست‌هاي استاني چه معني مي‌تواند داشته باشد؟ از طرفي هم 600 امتياز براي جاب آفر؟
    ببينيد چيزي كه مسلم است، ايراني‌هاي خارج از كشور يا بهتر است بگوييم خارجي‌هاي بيرون از كشور كانادا سخت‌تر مي‌توانند جاب آفر داشته باشند كه اگر داشته باشند يعني ارزش 600 امتياز را دارند و يقين بدونيد كه آن‌ها افراد نخبه يا رتبه‌هاي تك رقمي يا دو رقمي دانشگاه‌هاي معتبر يا افرادي از اين دست هستند. اين موضوع مربوط به برنامه 2015 نمي‌شود و در 2014 هم به ندرت بودند افرادي كه جاب آفر داشته باشند.
    مي ماند 600 امتياز ناقابل براي درخواست‌هاي استاني كه هر كس آن را اكسپت كند بدون شك در مدت كوتاهي و خيلي راحت‌تر پي آر خواهد شد.
    خوب خيلي ساده است! خيل عظيم مهاجران از سر تا سر دنيا به كانادا خواهند آمد و اگر حداقل 20% از اين افراد به صورت ماهيانه و يا ساليانه به اين استان‌ها بروند بعد از چند سال آن شهرها تبديل مي‌شود به شهرهاي پرجمعيت و در نتيجه درآمد زايي براي دولت كاناد چه از لحاظ رونق اقتصادي در آن مناطق و چه از لحاظ جذب سرمايه گذاران خارجي براي سرمايه گذاري در مناطق دور افتاده تر.
    من يكي كه حاضرم نزديك قطب هم كه شده بروم
    باسلام

دوستان در حرف زندگي در شهرهاي كوچك با سرماي طاقت فرسا راحته ولي وقتي اونجا نشه كار پيدا كرد و نشه زندگي كرد چه فايده داره ؟ دوست من الان 1ونيم سال هست رفته مانيتوبا ...سرماي وحشتناك ..ايشون مهندس با سابقه بوده و با زبان انگليسي عالي نميتونه كار گير بياره ....تازگي تو انبار مواد غذايي كارتن هاي تخم مرغ را جابجا ميكنه و ساعتي 7 دلار ميگيره اونم سه روز در هفته .......خيلي زندگي سختي داره و قرار شده به زودي برگرده ايران واسه هميشه ....قبل از انتخاب استانهاي كم جمعيت از اوضاع بازار كارتون با خبر بشيد .......

Junior Member

دوستان یه سوال فنی: اینجوری که من متوجه شدم برنامه پذیرش استانی هم اومده در قالب همین Express Entry و استان هایی هستن که سال 2014 با آیلتس حدود 5 متقاضی ها رو قبول میکردند (مثل نوا اسکوشیا و ساسکاچوآن) حالا چطور شرط حداقل 6 برای هر اسکیل همچنان برقراره برای رجیستر کردن اولیه Express Entry وقتی ممکنه کسی بخواد از نوا اسکوشیا مثلا پذیرش بگیره؟

Junior Member

آقا این خبر نامه همون فرم آنلاینه که میگن،میشه لطفاً لینکشو بزارید،مرسی

Junior Member

سلام
    اميدوارم همه رفقا بتونن به خواستشون برسن
    من الان چند روزه مدام دارم اين روش و حواشى اون رو مطالعه مى کنم.
    اول- سيستم رقابتيه يعنى مث قبل ددلاين و سقف نداره اين خوبه و هم بده, خوبه برا پروفايل هاى خوب که حقشون انصافا و بده برا اونها که به ضرب و زور 67 رو مى آوردن
    2- امتياز فاميل و همسر و ... برداشته شده اين هم هم خوبه هم بد, يه سرى به خاطر داشتن اقوام امتياز مياوردن که اونها که نداشتن ناجوانمردانه نمياوردن , بنظرم همسر با امتياز زبان 4.5 نه تنها به تطبيق پذيرى شما کمک نمى کنه بلکه بعد مهاجرت بار هم هست رو دوش شما
    3-فاکتور سن معقول شده....مهاجر 40 ساله به چه درد کانادا مى خوره؟ ...به جوون ترها ميدون دادن
    4- تحصيلات ارزش پيدا کرده , فرق داره الان ليسانس و فوق, نه مث قبل که کلا 2 امتياز توفير داشت
    5-سابقه کار تا سه سال مهمه! که با پنجره سنى مطلوب هم همخوانى داره
    6- زبان خيلى خيلى خيلى تاثير گذاره
    توصيه من به دوستان: اصلا استرس نداشته باشيد و فقط رو زبان متمرکز بشيد
    اونها به نظرم افراد جوون, با تحصيلات بالا و زبان خوب رو مى خوان بگيرن, که سابقه کار متوسطى دارن يعنى آدمهاى با استعداد که مى تونن پويا تو اقتصادشون رشد کنن
    از جاب آفر هم نترسيد, گرفتن جاب آفر براى کارفرما کانادايى بسيار بسيار سخته... سابقه کار کانادايى و تحصيل کانادايى هم پوهن مثبت نيست چون در بخش transferability factor شما با مستر يا پى اچ دى و clb9 مى تونيد کامل نمره 100 امتياز بگيريد, پس اگه جوونيد, مستر يا پى اچ دى داريد و مى تونيد سه سال سابقه کار دست و پا کنيد فقط focus کنيد رو زبان...
    البته يه بخش کار هم از دسترستون خارجه و اون دماند بودن رشته اتون هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)