صفحه 9 از 83 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 823

موضوع: مهاجرت به کانادا- روش Express Entry- فدرال 2015

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به فدرال با برنامه جدید 2015 Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط leo1364 نمایش پست ها
    سلام
    اميدوارم همه رفقا بتونن به خواستشون برسن
    من الان چند روزه مدام دارم اين روش و حواشى اون رو مطالعه مى کنم.
    اول- سيستم رقابتيه يعنى مث قبل ددلاين و سقف نداره اين خوبه و هم بده, خوبه برا پروفايل هاى خوب که حقشون انصافا و بده برا اونها که به ضرب و زور 67 رو مى آوردن
    2- امتياز فاميل و همسر و ... برداشته شده اين هم هم خوبه هم بد, يه سرى به خاطر داشتن اقوام امتياز مياوردن که اونها که نداشتن ناجوانمردانه نمياوردن , بنظرم همسر با امتياز زبان 4.5 نه تنها به تطبيق پذيرى شما کمک نمى کنه بلکه بعد مهاجرت بار هم هست رو دوش شما
    3-فاکتور سن معقول شده....مهاجر 40 ساله به چه درد کانادا مى خوره؟ ...به جوون ترها ميدون دادن
    4- تحصيلات ارزش پيدا کرده , فرق داره الان ليسانس و فوق, نه مث قبل که کلا 2 امتياز توفير داشت
    5-سابقه کار تا سه سال مهمه! که با پنجره سنى مطلوب هم همخوانى داره
    6- زبان خيلى خيلى خيلى تاثير گذاره
    توصيه من به دوستان: اصلا استرس نداشته باشيد و فقط رو زبان متمرکز بشيد
    اونها به نظرم افراد جوون, با تحصيلات بالا و زبان خوب رو مى خوان بگيرن, که سابقه کار متوسطى دارن يعنى آدمهاى با استعداد که مى تونن پويا تو اقتصادشون رشد کنن
    از جاب آفر هم نترسيد, گرفتن جاب آفر براى کارفرما کانادايى بسيار بسيار سخته... سابقه کار کانادايى و تحصيل کانادايى هم پوهن مثبت نيست چون در بخش transferability factor شما با مستر يا پى اچ دى و clb9 مى تونيد کامل نمره 100 امتياز بگيريد, پس اگه جوونيد, مستر يا پى اچ دى داريد و مى تونيد سه سال سابقه کار دست و پا کنيد فقط focus کنيد رو زبان...
    البته يه بخش کار هم از دسترستون خارجه و اون دماند بودن رشته اتون هست
    همه موارد خوب بود بجز اون قسمت که ۳ سال سابقه کار دست و پا کنن ، جایی سراغ داری که سابقه کار میفروشه
    و سابقه بیمه واست درست کنه
    too much love will kill you

Junior Member

يدم رفت بگم تو قسمت سوالات FAQ تو سايت CIC مى تونيد ببينيد که نوشته برنامه FSW تغير نکرده و تعطيل نمى شه
    يعنى شايد ديگه ليست مشاغل مورد نياز اعلام نشه ولى همچنان دولت فدرال جهت پر کردن گپ بين جويندگان کار و شغل هاى خالى اقدام به پذيرش افراد واجد شرايط بدون در نظر گرفتن استان و ... مى کنه بقولى در هر draw يه تعدادى رو که بالاترين هستن انتخاب مى کنه...
    همين الان تو رشته خود من با توجه به اطلاعات jobs bank کار تو ontario بشتر هست تا جاى ديگه و چند روز مونده به پايان FSE2014 هنوز ظرفيت پر نشده وتازه به نيمه رسيده....
    کلا چندتا شغل پر شده اگه نگاه کنيد
    پس اينطور نيست که قرار باشه همه بريم استان هاى دورافتاده با گريزلى و برف فراوون و رقابت هم سنگين هست ولى نه اونطور که قىد کار رو کلا بزنيم من با اجازه با دوستان نا اميد از برنامه جديد يکم مخالفم و توصيه ام فقط فوکوس کردن رو زبانه
    موفق باشيد

Junior Member

سابقه کار تا امروز يعنى قبل اين برنامه فقط نامه شرکتى بوده که توش کار کردى, اگه بهت شک مى کردن بيمه هم مى خواستن
    اما دوست عزيز يه سوال: شما اگه سابقه کار ندارى چرا مى خواى تحت برنامه skilled worker اقدام کنى؟
    يه درصد بالايى از کانادايى ها بى کار به دليل سابقه کار نامناسب بى کارن!مى دونم احتمالا مث من و خيلى هاى ديگه مى خواى برى تا زدگيت بهتر بشه! ولى فکر اون طفلى ها رو هم بکن که مثلا مهندس عمرانى که تا حالا بالا بردن يه سازه رو نديده مى خوان چى کار

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط leo1364 نمایش پست ها
    سابقه کار تا امروز يعنى قبل اين برنامه فقط نامه شرکتى بوده که توش کار کردى, اگه بهت شک مى کردن بيمه هم مى خواستن
    اما دوست عزيز يه سوال: شما اگه سابقه کار ندارى چرا مى خواى تحت برنامه skilled worker اقدام کنى؟
    يه درصد بالايى از کانادايى ها بى کار به دليل سابقه کار نامناسب بى کارن!مى دونم احتمالا مث من و خيلى هاى ديگه مى خواى برى تا زدگيت بهتر بشه! ولى فکر اون طفلى ها رو هم بکن که مثلا مهندس عمرانى که تا حالا بالا بردن يه سازه رو نديده مى خوان چى کار
    اصلا متوجه نیستی ، من ۱۵ سال سابقه کار دارم .
    شما گفتی فقط کافیه ۳ سال سابقه کار دست و پا کنین (برو بخون متنتو ) سابقه کار مگه دست و پا کردنی عزیز دل برادر . بهتره بگی کافیه ۳ سال سابقه کار داشته باشی .
    ببین کی داره به من توصیه میکنه ؛دی
    too much love will kill you

Junior Member

1-دوازه سال از سابقه کارت برا مهاجرت به کارت نمياد
    2-شما مگه مى دونى من چقدر سابقه کار دارم؟
    3- هم نامه بيمه رو مى خرن و هم نامه شرح وظايفشون رو جعل جعل مى کنن
    4- مى شه (تحت برنامه قبلى Fsw ) نامه از يه شرکت گرفت تحت عنوان کار پاره وقت حين خدمت يا سربازى (چه واقعى چه کذب) که چون پاره وقته نصف حساب مى شه مثلا 20 ماه کار حين سربازى با يه نامه از شرکت خصوصى طبق استانداردشون با درج شرح وظايف براى شما 10 ماه تمام وقت حساب مى شه -> به اين مى گن سابقه کار جور کردن

Junior Member

از دوستان من در برنامه FSW 2012 دقيقا سابقه کار جور کردن و با شانس خوب ازشون سابقه بيمه هم نخواستن! البته امکانش هست (امکانش هست) سابقه بيمه بخوان بايد منتظر موند ولى کما فى السابق همون نامه کارفرما با شرح وظايف مدرک شماست

Junior Member

منظورم از اونهاى که خيلى لب مرزى نمره مياوردن اونهاست که با امتياز همسر يا اقوام داخل کانادا 5 يا حتى 10 نمره راحت بدون توجه به سابقه کار و تحصيلات و البته زبان مياوردن
    البته من فکر مى کنم يا تو اين سيستم يا قبلى امتيازتون رو اشتباه محاسبه مى کرديد

Junior Member

بهر حال با گرفتن نامه از جايى که امريه بوديد مى تونه سابقه پاره وقت براتون حساب بشه, موفق باشيد
    اين روش همونطور که تو پست هاى قبلى نوشتم تاکيدش رو زبان و سن و تحصيلات و البته عادلانه تر و رقابتى تر هم شده

Junior Member

البته همونطور که من قبلا هم اشاره کردم زبان خيلى خيلى مهم شده و البته مهم هم بايد باشه, چيزى که تو سيستم قبل کمرنگ تر بود

نقل قول نوشته اصلی توسط rodin61 نمایش پست ها
    من هم هنوز هيچ ايميلي دريافت نكردم. به نظرم آخراي ماه دسامبر شروع كنند به اطلاع رساني.
    ببخشید میشه لطفاً بگید برای چی باید این فرمو پر کنیم..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)