صفحه 100 از 121 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1208

موضوع: مهاجرت به انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به انگلستان

سلام
    من ويزاي تاير ٥ دارم تا ژانويه بايد يه ويزاي ديگه بگيرم وضع شركتم تق و لقه و من خودم يه پروژه براش گرفتم از دانشگاه
    و طرف هم قبول كرد چون پروژه رو به شخص نميدن و به شركت ميدن الان ميخوام يه مدت جايي ديگه برم چون شركتم كاري براي من نداره
    اما طرف گفته اگر جاي ديگه بري من مجبورم اعلام كنم به شركتي كه ويزا براي من گرفته
    من سر در نميارم اخه يه سال ويزا داده كارش هم كمه چرا بايد نگران جايي ديگه رفتن من باسه
    گفته يكي دوتا پروژه خودم دارم برام كاركن ولي من بايد دنبال تاير دو باشم
    ايا شما مي دانيد چرا همين شركت براي من تاير دو نمي گيره!؟ مخارج ويزاي قبلي را از حقوقم كم كرده ايا بحث مخارج است يا علت ديگه اي داره
    اين رييس شركت من رو قبول داره خوب هم براش كاركرده ام به نظر شما شركتها دقيقا به چه دلايلي و فرار از چه مسئوليتي تاير دو نميدن
    اونمه براي صاحب مدرك phd

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط anomy نمایش پست ها
    سلام
    من ويزاي تاير ٥ دارم تا ژانويه بايد يه ويزاي ديگه بگيرم وضع شركتم تق و لقه و من خودم يه پروژه براش گرفتم از دانشگاه
    و طرف هم قبول كرد چون پروژه رو به شخص نميدن و به شركت ميدن الان ميخوام يه مدت جايي ديگه برم چون شركتم كاري براي من نداره
    اما طرف گفته اگر جاي ديگه بري من مجبورم اعلام كنم به شركتي كه ويزا براي من گرفته
    من سر در نميارم اخه يه سال ويزا داده كارش هم كمه چرا بايد نگران جايي ديگه رفتن من باسه
    ايا شما مي دانيد چرا همين شركت براي من تاير دو نمي گيره!؟ مخارج ويزاي قبلي را از حقوقم كم كرده ايا بحث مخارج است يا علت ديگه اي داره
    اين رييس شركت من رو قبول داره خوب هم براش كاركرده ام به نظر شما شركتها دقيقا به چه دلايلي و فرار از چه مسئوليتي تاير دو نميدن
    اونمه براي صاحب مدرك phd
    شاید لایسنس رو نداره و یا نمیخواد درگیر مسوولیتهای مرتبط بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط anomy نمایش پست ها
    سلام
    اونمه براي صاحب مدرك phd
    براي اينکه بتواند شما رو نگه دارد بايد لايسنس بگيرد که شامل تاييد مالي شرکت و انجام پروسه چند ماه ( 2 آگهي) تاييد توسط هوم آفيس و غيره هست (ما اينک کار را براي دو نفر انجام داديم و هر کدام حدود 6 ماه زمان و 2000 پوند هزينه داشت), بنابراين طبيعي هست که تمايلي به اين کار نداشته باشد

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان
    من شنیده بودم در صورتی که در انگلستان دکتری بخونیم و بورسیه تحصیلی داشتیم باشیم اون 3 سال به عنوان تایر 2 حساب میشه می خواستم دوستانی که اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن.
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nacy نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان
    من شنیده بودم در صورتی که در انگلستان دکتری بخونیم و بورسیه تحصیلی داشتیم باشیم اون 3 سال به عنوان تایر 2 حساب میشه می خواستم دوستانی که اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن.
    با تشکر
    در بعضی شرایط بله و بعضی شرایط خیر. بستگی به منبع فاند و روال کاری دانشگاه خواهد داشت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    در بعضی شرایط بله و بعضی شرایط خیر. بستگی به منبع فاند و روال کاری دانشگاه خواهد داشت.
    یکسری از دانشگاهها این کارو انجام یا همه ی دانشگاهها ، اگر یه سری خاص هستند شما موردی رو میشناسید؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nacy نمایش پست ها
    یکسری از دانشگاهها این کارو انجام یا همه ی دانشگاهها ، اگر یه سری خاص هستند شما موردی رو میشناسید؟
    همه دانشگاه ها انجام میدن، ولی همه دانشگاه ها همیشه انجام نمیدن. همونطور که گفتم مهم اینه منبع فاند چگونه است و بعد دانشگاه تصمیم می گیره Tier 2 صادر کنه با Tier 4.

Junior Member

من با ۵ سال ویزای کار قصد دارم که ماه آینده واسه اقامت دائم اقدام کنم. همسرم که ۲ ساله ویزای Tier2 Dependent داره با چه روتی باید اپلای کنن, ( FLR (M ؟ آیا میشه در یک روز اپلای کنم منتها واسه همسرم چند ساعت بعد از خودم وقت بگیریم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Cloe1985 نمایش پست ها
    من با ۵ سال ویزای کار قصد دارم که ماه آینده واسه اقامت دائم اقدام کنم. همسرم که ۲ ساله ویزای Tier2 Dependent داره با چه روتی باید اپلای کنن, ( FLR (M ؟ آیا میشه در یک روز اپلای کنم منتها واسه همسرم چند ساعت بعد از خودم وقت بگیریم؟
    خیر باید با همون PBS Dependent ادامه بدن تا 5 سال پر شه. البته اگه ایشون 5 ساله با شما در انگلیس هستند میتونند برای اقامت دائم اقدام کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    خیر باید با همون PBS Dependent ادامه بدن تا 5 سال پر شه. البته اگه ایشون 5 ساله با شما در انگلیس هستند میتونند برای اقامت دائم اقدام کنند.
    ما ۷ ساله که اینجا با هم زندگی می کنیم ولی ایشون تا ۲۰۱۳ ویزایtier4 داشتن.در ضمن من premium service وقت گرفتم برای خودم ساعت9 واسه ILR و ایشون ساعت11 واسه PBS dependant ,هر دو در یک روز. به نظرتون این مشکلی پیش نمیاره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)