صفحه 95 از 121 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1208

موضوع: مهاجرت به انگلستان

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به انگلستان

سلام هومن جان
    شما توی صحبتات بسیار از از پناهندگی بد گفتین و یکی از بهترین راه هارو ابتدا تحصیل و بعد پیدا کردن کار و سوییچ ویزا به تایر 2 عنوان کردید
    اولا من انگلیس رو به چند دلیل انتخاب کردم
    1 زبان
    2 کشور اینترنشنال تر و معتبر تر نسبت باقی
    3 اجازه کار همسر
    4 مدت یک سال ارشد
    5 هزینه کمتر تحصیل نسبه به کانادا و استرالیا
    6 و اینکه رشته تحصیلی و کاری من حسابداری و مالی است که خوب فکر کردم در انگلستان بهتر جواب میدهد و موقعیت کاری بهتری است

میخواستم در خصوص قسمت 6 بپرسم که آیا همچین چیزی هست یعنی برای رشته مالی و حسابداری امکان پیدا کردن کار بهتر است ؟ و اینکه تو کدوم شهر ها و مناطق میشه موقعیت کاری بهتری و یشتری رو تو این رشت پیدا کرد ؟
    و اینکه اصلا این رشته تو لیست می باشد ؟
    و اینکه همسر من میتونه به عنوان دپیندنت کار تمام وقت داشته باشه چه امتیازی برای اقامت گرفتن میتونه باشه ؟ یه جایی خوندم که گفتی نه هیچ امتیازی نداره و رو کار ایشون نمیشه اقدام کرد واسه اقامت کاری؟
    و اینکه منظور از این بند
    2-یه خبر خوب اینه که ویزای Tier 2 رو از این به بعد میشه از اول 5 ساله گرفت و دیگه نیازی به تمدید مجدد نیست چیه ؟

Junior Member

من مدت شش ماه هست که دکترام رو در رشته الکترونیک از یک دانشگاه راسل گروپ تمام کردم. برای کار یا پست داک هر جا اپلای میکنم حتی برای مصاحبه اولیه هم دعوت نمی شم با وجود اینکه کلی هم مقاله چاپ شده دارم. واقعا دیگه دچار نا امیدی شدم. کسی میتونه منو راهنمایی کنه. با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Hiwaa نمایش پست ها
    من مدت شش ماه هست که دکترام رو در رشته الکترونیک از یک دانشگاه راسل گروپ تمام کردم. برای کار یا پست داک هر جا اپلای میکنم حتی برای مصاحبه اولیه هم دعوت نمی شم با وجود اینکه کلی هم مقاله چاپ شده دارم. واقعا دیگه دچار نا امیدی شدم. کسی میتونه منو راهنمایی کنه. با تشکر
    احتمالا یا رزومه خوبی تهیه نکردید یا برای محل های مناسب (یا شغل های مناسب) اپلای نمی کنید. رزومه تون رو ابتدا یک نگاه دوباره کنید و بعد برای سایت های کاریابی بفرستید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Hiwaa نمایش پست ها
    در سایتهایی که رزومه آپلود میکنند مثل cv-library هم بذارید. سعی کنید اکانت Linkedin خوبی هم داشته باشید

ApplyAbroad Guru

امروز مجموعه وسیعی از قوانین در حدود 250 صفحه اعلام شده که اهم موارد به شرح زیر هستند:
    -15 گروه ویزای ویزیتور به 4 گروه تغییر خواهند کرد. البته شرایط ویزا فرق چندانی نکرده
    -برای ویزای کارآفرین امکان مصاحبه در تمدید و اقامت دائم هم خواهد بود. مبلغ سرمایه گذاری باید 90 روز حداقل در حساب بانکی باشه
    -برای ویزای سرمایه گذاری باید قبل از تقاضا حساب بانکی در انگلستان افتتاح بشه
    -حق اپیل از تمام درخواستهای داخل و خارج انگلیس به جز مواردی خاص برای تقاضاهای بعد 6 آوریل 2015 گرفته شده و فقط امکان تجدید نظر وجود دارد
    -فهرست امتحانهای زبان مورد تایید به شدت محدود شده اند

مساله ای که فراموش کردم امکان درخواست گواهی عدم سوپیشینه است.
    ویرایش توسط hpmoner : February 27th, 2015 در ساعت 02:39 PM

ApplyAbroad Guru

One in ten of Britain’s best workers have been lured from the UK in a brain drain and been replaced by low skilled migrants, research has found.
    The country’s most highly skilled workers are emigrating because they can earn more money and enjoy better standards of living overseas, according to University College London.
    But in their place the UK has attracted more than two million migrants with low numeracy skills, the report concluded.

http://www.telegraph.co.uk/news/ukne...-migrants.html

سیاست های ضد جذب افراد متخصص، ضد کارآفرینی و ضد امتیاز اقامتی دادن به دانشجو که توسط دولت Conservative در این 5 سال انجام شده داره ضرر می زنه به کل اقتصاد. بحث های مهاجرت و ... در انگلیس بیش از حد روی مواضع Diversity و نژاد و مذهب و ... می چرخه، در حالی که باید روی تخصص و اقتصاد بچرخه که اصلا روش مانوری داده نمیشه.
    ویرایش توسط S03 : February 27th, 2015 در ساعت 04:13 AM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    One in ten of Britain’s best workers have been lured from the UK in a brain drain and been replaced by low skilled migrants, research has found.
    The country’s most highly skilled workers are emigrating because they can earn more money and enjoy better standards of living overseas, according to University College London.
    But in their place the UK has attracted more than two million migrants with low numeracy skills, the report concluded.

http://www.telegraph.co.uk/news/ukne...-migrants.html

سیاست های ضد جذب افراد متخصص، ضد کارآفرینی و ضد امتیاز اقامتی دادن به دانشجو که توسط دولت Conservative در این 5 سال انجام شده داره ضرر می زنه به کل اقتصاد. بحث های مهاجرت و ... در انگلیس بیش از حد روی مواضع Diversity و نژاد و مذهب و ... می چرخه، در حالی که باید روی تخصص و اقتصاد بچرخه که اصلا روش مانوری داده نمیشه.
    دقیقا همینطوره. انگلیس سر عوامفریبیهای دولت برای جذب رای بیشتر بدترین روند رو در سیاستهای مهاجرت داشته. هر کسی با ذره ای عقل میدونه به نفع هر کشوریه که نیروی متخصص رو بگیری و مانع از ورود نیروهای سربار جامعه بشی. در انگلیس کاملا برعکسه. همین قوانین جدید چند تا نکته واقعا مضحک داره:
    -از متقاضی ویزای سرمایه گذاری میخواد که قبل از ورود به انگلیس و تقاضای ویزا بره حساب بانکی باز کنه که هر کسی اینجا باشه میدونه کار اصلا راحتی نیست. همینطوری که من نمیدونم یکی باید برای چی با 2 میلیون پوند سرمایه که در هر جای دنیا باشی رو هوا میزندت بیاد از این سد مسخره انگلیس رد شه که تازه یه ویزا بگیره سه سال دیگه تمدید کنه و تا 5 سال دیگه ده بار تنش بلرزه که چی شد. اونوقت تازه بگند که باید بری حسابم باز کنی! واقعا احمقانه است. همینطوری هم طرح ویزای سرمایه گذاری سالی کلا 500 تا متقاضی داشته که در نوع خودش شکست بزرگی محسوب میشه. با خیلی کمتر از این پول طرف میتونه در استرالیا و کانادا از اول اقامت دائم بگیره
    -در قوانین گفته شده هر وقت دولت بخواد میتونه از کسانی که ویزا دارند درخواست مدارکی بکنه که نشون بدن دارند از شرایط ویزا پیروی میکنند و یا ازشون دعوت به مصاحبه بشه! دانشجویی که اینهمه شهریه میده یا کسی که با ویزای کار اومده اینهمه داره مالیات میده باید مثل جانی ها هر وقت میخواند ازش بخواند بیاد خودش رو معرفی کنه!
    -بحث جرایم کیفری در قواینن بخصوص در مورد اقامت دائم و شهروندی از همه مسخره تره. خیلیها فکر میکنند جرایم کیفری یعنی آدم کشتن. نه دوست عزیز کافیه شما جریمه رانندگی بشی و جریمه رو سر وقت ندی و کار بکشه به دادگاه. از اون مسخره تر اینه که ممکنه تعمدی هم نباشه چون اینجا مثل ایران سیستم آنلاین نیست بلکه مثل عهد بوق جریمه ها رو پست میکنند و پست هم که خدای سوتی!
    -گرفتن حق اپیل کاری به شدت مسخره وبیمنطق بود. آمار نشون میده در بالای 50 درصد پرونده های اپیل دولت بازنده بوده به دلیل ضعف تصمیم گیری. در همین فروم مشخصه. متقاضی همه مدارک رو گذاشته افسر ویزا گفته هیچی نذاشتی! افسر ویزاها افرادی با سواد در حد دیپلم و حقوق پایین هستند که اصلا توانایی بررسی خیلی مسایل رو ندارن الان میاند در مورد رابطه یه دوره دکترا با سابقه کار دانشجو یا بزینس پلن طرف نظر میدن! رد هم بکنند دیگه هیچی. تجدید نظر هم که یه مسخره بازی بیشتر نیست به روباه میگی شاهدت کیه میگه دمم. همکار همون طرف میاد یه نظری میده. در واقع دولت چون دیده بازنده شده در اکثر مواقع اومده کلا صورت مساله رو پاک کرده و دلیلش رو کند بودن سیستم اپیل دونسته! خوب معلومه چون قاضی یه آدم تحصیلکرده و بامنطقه و مثل افسر ویزاهای شما نیست.
    -از اون ور پناهنده ها از راه نرسیده همه چیز گیرشون میاد. کل پروندشون دروغه. آمار سواستفاده به گفته خود وکلای پناهندگی بالای 90 درصده و هیچ کس هیچی نمیگه. ولی مثلا اگه 2 درصد دانشجوها تخلف کنند میاند کل سیستم رو نابود میکنند. مصاحبه میذارند از طرف میپرسند که نزدیگ ترین بقالی نزدیک دانشگاهت کجاست و چرا ازش خرید میکنی. همین پناهنده های فقط بررسی پروندشون متوسط هر کدومشون 15 هزار پوند هزینه برای مالیات دهنده ها داره.
    -اکثریت مردم انگلیس به برکت سر رسانه هایی مثل بی بی سی اصلا نمیدونند سیستم مهاجرتی چیه. هیچ فرقی بین مهاجر سرمایه گذار که با سود پولش بیشتر از یه انگلیسی ساده درآمد داره و پناهنده آویزون دولت نمیبینند.

برای همین من باز هم میگم. اگه تو ایران زندگی خوبی دارید بیخودی ول نکنید همه چیز رو که فکر کنید اینجا چه خبره. بخصوص تو ایران یه توهمی هست که انگلیس بهشته و هنوز توهمات دایی جان ناپلئونی در موردش هست. اگه هم میخواهید مهاجرت کنید برید یه کشوری مثل استرالیا که میدونه باید جلوی کی رو بگیره و کی رو راه بده.

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دوستان مطلع سلام
    لطف می کنید بفرمائید آخرین قوانینی که وجود داره در مورد اقامت دانشجویان دکتری در انگلستان پس از فراغت از تحصیل به چه صورت هست؟ و اینکه چه چشم اندازی وجود داره برای 3 تا 4 سال آینده با توجه انتخابات انگلستان که در پیش هست؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    دوستان مطلع سلام
    لطف می کنید بفرمائید آخرین قوانینی که وجود داره در مورد اقامت دانشجویان دکتری در انگلستان پس از فراغت از تحصیل به چه صورت هست؟ و اینکه چه چشم اندازی وجود داره برای 3 تا 4 سال آینده با توجه انتخابات انگلستان که در پیش هست؟
    ممنون
    در این مورد تغییری داده نشه. جو الان در انگلیس به شدت ضد مهاجرته و من بعید میدونم هیچ کدوم از حزبهای سیاسی در این زمینه فرق زیادی با هم داشته باشند.

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    در این مورد تغییری داده نشه. جو الان در انگلیس به شدت ضد مهاجرته و من بعید میدونم هیچ کدوم از حزبهای سیاسی در این زمینه فرق زیادی با هم داشته باشند.
    ممنون. میشه بفرمائید در حال حاضر یک فارغ التحصیل دکتری بعد از پایان تحصیل برای ماندن دقیقا چکار باید بکنه و چقدر طول میکشه پروسه سیتیزنی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)