صفحه 94 از 121 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1208

موضوع: مهاجرت به انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به انگلستان

با عرض سلام خدمت مديران تاپيك
    مي خواستم درمورد اسپانسر شدن و اوردن پدر و مادرم به انگليس اطلاعات كسب كنم
    ايا تاپيك جداگانه اي موجود است؟

من پس از ده سال درس و كار معتبر مي خواهم براي اقامت اقدام كنم ايا وكيل يا مشاور داشته باشم بهتر است يا خودم به تنهايي مي توانم از عهده اش بربيام
    قبلذاز هر اقدامي مي خواستم باشما مشورت كنم كه در فرم ها يا احتمالا مدارك ضروري - چه موارد يا ايتم هايي رو بايد پركنم كه بعدها بتوانم پدر و مادرم را به انگليس بياورم
    انها به گردن من حق دارند و صدها ميليون تومان شهريه و هزينه من را پرداخته اند تا قانوني و نسبتا راحت باشم حال ميخواهم جبران كنم و نگذارم همچنان تنها بمانند
    من - دكترا و پست داك دارم پدر و مادرم هم درهمين حد
    ١-ايا پدر و مادرم بايد مدت طولاني را در انتظار اسپانسرشيب شدن من بمانند
    ٢- ايا تا سيتي زني من بايد صبر كنند يا بلافاصله بعد از اخذ اقامت دائم مي توانم انها را به انگليس بيارم
    ٣- پدر و مادرم بعد از چند وقت مي توانند خواهر بالاي ٢٢ سال من را نيز به انگليس بياورند منظور اقامت است ايا چنين چيزي اصولا امكان تحقق دارد ياىخير

لطفا هر راهنمايي داريد بزرگواري كنيد و من را از همين شروع درخواست كمك كنيد در ضمن با همه نظريات شما درباره پناهندگي موافقم
    درود بر انسانهاي كار درست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط anomy نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت مديران تاپيك
    مي خواستم درمورد اسپانسر شدن و اوردن پدر و مادرم به انگليس اكلاعات كسب كنم
    اي تاپيك جداگانه اي موجود است؟

من پس از دعسال درس و كار معتبر مي خواهم براي اقامت اقدام كنم ايا وكيل يا مشاور داشته باشم بهتر است يا خودم به تنهايي مي توانم از عهده اش بربيام
    قبلذاز هر اقدامي مي خواستم باشما مشورت كنم كه در فرم ها يا احتمالا مدارك ضروري - چه موارد يا ايتم هايي رو بايد پركنم كه بعدها بتوانم پدر و مادرم را به انگليس بياورم
    انها به گردن من حق دارند و صدها ميليون تومان شهريه و هزينه من را پرداخته اند تا قانوني و نسبتا راحت باشم حال ميخواهم جبران كنم و نگذارم همچنان تنها بمانند
    من - دكترا و پست داك دارم پدر و مادرم هم درهمين حد

لطفا هر راهنمايي داريد بزرگواري كنيد و من را از همين شروع درخواست كمك كنيد در ضمن با همه نظريات شما درباره نفي و رد طرد پناهندگي موافقم
    با درود
    اقامت از طریق ده سال خیلی ساده است و فقط باید نشون بدید در 10 سال گذشته بیشتر از 18 ماه خارج از انگلیس نبودید و هیچ خروجی بیشتر از 6 ماه نبوده. با پست باید اقدام کنید و بین 3 تا 6 ماه هم طول میکشه. خودتون میتونید به راحتی اقدام کنید

برای آوردن پدر و مادر متاسفانه راه ساده ای نیست و انگلستان مثل آمریکا نیست که بشه اعضای خانواده رو آورد. در صورتیکه بالای 65 سال باشند و نشون بدید که از نظر مالی به شما وابسته هستند میتونید اقدام کنید. پرونده پیچیده ایه و شاید لازم بشه وکیل بگیرید (منظورم وکیل دادگستریه نه اینایی که الکی میگند ما وکیل هستیم) چون پرونده ها زیاد رد میشند و کار به دادگاه میکشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    اقامت از طریق ده سال خیلی ساده است و فقط باید نشون بدید در 10 سال گذشته بیشتر از 18 ماه خارج از انگلیس نبودید و هیچ خروجی بیشتر از 6 ماه نبوده. با پست باید اقدام کنید و بین 3 تا 6 ماه هم طول میکشه. خودتون میتونید به راحتی اقدام کنید

برای آوردن پدر و مادر متاسفانه راه ساده ای نیست و انگلستان مثل آمریکا نیست که بشه اعضای خانواده رو آورد. در صورتیکه بالای 65 سال باشند و نشون بدید که از نظر مالی به شما وابسته هستند میتونید اقدام کنید. پرونده پیچیده ایه و شاید لازم بشه وکیل بگیرید (منظورم وکیل دادگستریه نه اینایی که الکی میگند ما وکیل هستیم) چون پرونده ها زیاد رد میشند و کار به دادگاه میکشه.
    باتشكر از راهنمايي و توصبه هاي مفيد شما
    اما مگر در دادگاههاي انگليس افراد غير وكيل هم مي توانند در دادگاه دفاع كنند و لي حدس مي زنم منظور تون بعضي دفاتر است كه دوستان براي مشاورت به انها مراجعه مي كنند علت سوال و جستجوي من اين بود كه متوجه شده ام مدتهاست يعني چند سالي است كه پدر يكي از دوستان بعد از سيتيزن شدن پسرش از ايران نزد ايشان امده و باهم زندگي مي كنند با اين حساب اگر اقامت به اوليا نمي دهند احتمالا پدر دوستم ويزاي بلند داشته اند مجبورم از ايشون بپرسم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط anomy نمایش پست ها
    باتشكر از راهنمايي و توصبه هاي مفيد شما
    اما مگر در دادگاههاي انگليس افراد غير وكيل هم مي توانند در دادگاه دفاع كنند و لي حدس مي زنم منظور تون بعضي دفاتر است كه دوستان براي مشاورت به انها مراجعه مي كنند علت سوال و جستجوي من اين بود كه متوجه شده ام مدتهاست يعني چند سالي است كه پدر يكي از دوستان بعد از سيتيزن شدن پسرش از ايران نزد ايشان امده و باهم زندگي مي كنند با اين حساب اگر اقامت به اوليا نمي دهند احتمالا پدر دوستم ويزاي بلند داشته اند مجبورم از ايشون بپرسم.
    منظور من وکیل دادگستری یا Solicitor بود. متاسفانه هر کسی یه دفتر میزنه میگه من وکیلم ولی من منظور کسی بود که همونطور که فرمودید حق حضور در دادگاه داشته باشه. اینکه دوست شما چطوری پدرش اومده ممکنه غیرقانونی باشند یا پناهنده. راه قانونی همونیه که من خدمت شما گفتم. آسون نیست ولی غیرممکن هم نیست.

Junior Member

سلام
    من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد دارم.اگر برای فوق بخوام تو انگلیس ادامه تحصیل بدم با رشته خودم میشه ؟ اگر بخوام تغییر رشته بدم چه رشتهای رو پیشنهاد میدین ؟ هزینه ی تحصیل تو انگلیس به چه صورت هست ؟ هدفم گرفتن اقامت هست..از این طریق میشه اقامت گرفت ؟

ممنون میشم کمکم کنید .

Member
    رشته و دانشگاه
    Peking Univ - Materials Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra_v نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد دارم.اگر برای فوق بخوام تو انگلیس ادامه تحصیل بدم با رشته خودم میشه ؟ اگر بخوام تغییر رشته بدم چه رشتهای رو پیشنهاد میدین ؟ هزینه ی تحصیل تو انگلیس به چه صورت هست ؟ هدفم گرفتن اقامت هست..از این طریق میشه اقامت گرفت ؟

ممنون میشم کمکم کنید .
    اینطور که من شنیدم و چند نفر دوروبر خودم دیدم کسانی که مترجمی خوندند و اقدام کردن واسه خارج از کشور تو رشته آموزش زبان تحصیلشونو ادامه دادن
    هزینه هم که ماهی حدود 800 پوند برای زندگی در خارج از لندن و حدود 1000 تا واسه زندگی تو لندن
    هزینه دانشگاه هم واسه رشته های انسانی فکر میکنم در حدود سالیانه 14000 تا 15000 تا باشه
    واسه اقامت هم به این سایت یه نگاخ بندازید:
    https://www.gov.uk/becoming-a-british-citizen

Junior Member

سلام من سوالی در مورد موسسه UK NARIC دارم لطفا راهنمایی کنید
    من مدارکم رو برای این موسسه فرستادم اونها مدارکم رو تایید کردن وبرام یه نامه فرستادن وتوش اخرش اینو نوشته بود Assessment: Is considerd comparable to certificate of Higher Education (CertHE) standard
    اما متاسفانه یه مشکلی دارم اینکه این موسسه مدرک رو به صورت داعمی صادر نمیکنه ایا درسته ؟؟؟ این موسسه برای مدارکی که صادر میکنه تاریخ انقضا تاعین میکنن لطفا اگر کسی تجربه ای داره به من بگه ممنون میشم چون من این مدرک رو برای کار لازم دارم ومدرک موقت به درد نمیخوره و تازه نامه ای که برام فرستادن نوشتهاخرش اینو نوشته
    Assessment: Is considerd comparable to certificate of Higher Education (CertHE) standard من دنبال یه مدرک داعمی هستم به نظرتون باید چیکار کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    دیروز UKVI که جایگزین UKBA شده فهرستی از مقررات جدید رو اعلام کرده که البته طی چند ماه آینده اجرا خواهند شد. بعضی از موارد مهم به شرح زیر هستند:
    1-مصاحبه ویزای دانشجویی از این به بعد برای همه کشورها انجام شده و دیگه کشورهای با ریسک پایین معاف نیستند که به نظر خیلی تغییر بی معنی و بی ارزشیه چون مثلا یه شهروند آمریکایی اگه بدونه قراره به سوالات بی معنی افسر ویزا جواب بده اصلا اقدام نمیکنه
    2-یه خبر خوب اینه که ویزای Tier 2 رو از این به بعد میشه از اول 5 ساله گرفت و دیگه نیازی به تمدید مجدد نیست
    3-ویزای Tier 1 General از آوریل 2015 به طور کلی و حتی برای تمدید هم بسته خواهد شد
    4-شرایط ویزای Graduate Entrepeneur بهتر شده
    5-مبلغ لازم در حسابهای بانگی برای انواع ویزاها افزایش یافته که البته رقمش اصلا قابل توجه نیست مثلا از 1000 پوند به 1020 افزایش یافته
    سلام

در مورد بند ٤ تا الان اعلام شده كه شرايطش graduate entrepreneur چه تغييري كرده و از چه نظر بهتر شده؟

با سلام. دوستان داشتن کارت پی آر کانادا یا خرید یک سوییت کوچک کمکی به اخذ اقامت برای دانشجو در انگلیس میکنه ؟ یا باید حتما شرط 10 سال اقامت دانشجویی را پرکنه ؟
    از دوستان مطلعی که همیشه راهنمایی میکنند تشکر میکنم .
    CIO: May 2010 ,F1: Oct 2010 ,F2:March 2011 , In process:Apr 2012 ,Medical:October 2013 ,Pass request: Feb 2013

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fatfat نمایش پست ها
    با سلام. دوستان داشتن کارت پی آر کانادا یا خرید یک سوییت کوچک کمکی به اخذ اقامت برای دانشجو در انگلیس میکنه ؟ یا باید حتما شرط 10 سال اقامت دانشجویی را پرکنه ؟
    از دوستان مطلعی که همیشه راهنمایی میکنند تشکر میکنم .
    هیچ کمکی نمی کنه. شرایط یکسان است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)