صفحه 1 از 121 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1208

موضوع: مهاجرت به انگلستان

Junior Member

پیش فرض مهاجرت به انگلستان

آیا کسی از مراحل مهاجرت به انگلستان از طریق حرفه اطلاع داره؟ آیا وکیل خوبی در این زمینه نمیشناسید؟

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به انگلستان!

ظاهرا کسی اطلاعاتی در مورد مهاجرت به انگلیس نداره..... در هر حال من هم سوالم رو مطرح می کنم شاید کسی اطلاعاتی داشت!
    امکان اقامت در UK پس از فارغ التحصیلی در مقطع Master چقدر هست؟بخصوص در اسکاتلند؟

از کجا میشه اطلاعاتی در این زمینه به دست آورد؟

Moving to Germany

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

شما میتونین از سایت هوم آفیس و ویزای انگلیس استفاده کنین. خیلی کامل توضیح داده. توصیه من نرفتن به سمت وکیل تا جای ممکن هست، چون خیلی کار خاصی انجام نمیدن. شما هم میتونین از ویزای کار بعد از تحصیل استفاده کنبن و هم از ویزای مهاجرت افراد بسیار ماهر (HSMP) که جدیدا به صورت سیستم امتیازی معرفی شده.

http://ukba.homeoffice.gov.uk/

http://www.ukvisas.gov.uk/en/

ضمنا اگه فقط میخایین مهاجرت کنین و براتون مهم نیست تو انگلیس رو چه ویزایی باشین، این برنامه خوبی هست، ولی اگه به فکر PR و Passport انگلیسی هستین،خودتون رو با این برنامه ها به امید گرفتن اقامت خسته نکنین. انگلیس به این زودی ها به کسی پاسپورت نمیده. اگه به فکر فرار زودرس هستین، استرالیا الان گزینه مناسبی هست.

با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh
    ضمنا اگه فقط میخایین مهاجرت کنین و براتون مهم نیست تو انگلیس رو چه ویزایی باشین، این برنامه خوبی هست، ولی اگه به فکر PR و Passport انگلیسی هستین،خودتون رو با این برنامه ها به امید گرفتن اقامت خسته نکنین. انگلیس به این زودی ها به کسی پاسپورت نمیده. اگه به فکر فرار زودرس هستین، استرالیا الان گزینه مناسبی هست.

فرق مهاجرت با PR چی هست؟ یعنی با مهاجرت تا چند وقت می شود در UK زندگی کرد؟

متشکرم
    Moving to Germany

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

والا تا جایی که من میدونم ، مهاجرت یعنی این که شما از یه جایی برین یه جای دیگه. PR یعنی اقامت دائم. شما ممکنه با هر نوع ویزایی از یه کشوری برین یه جای دیگه، اما تا زمانی که PR نگیرین، به هر حال یک روزی ویزای شما تموم میشه و باید اون کشور رو ترک کنین و تنها اقامت دایم هست که تاریخ انقضا نداره. این اقامت دایم در انگلیس بهش میگن indefinite leave to remain
    ضمنا شما با گرفتن اقامت دایم، فقط در اون کشور میتونین زندگی کنین و پاسپورت اون کشور رو ندارین و تبعه اونجا نیستین.. پس از طی یک مدتی که این توی انگلیس یه مقدار نسبت به بقیه کشور ها طولانیه، شما میتونین برای دریافت تابعیت اون کشور و در نتیجه پاسپورت اقدام کنین.
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

اینطور که من متوجه شدم یک برنامه دارن به اسم Post-study worker که به دانشجوهای خارجی که فارغ التحصیل دانشگاه های UK هستند اجازه میده که تا یک سال بعد از اتمام تحصیلات در UK بمانند و دنبال کار بگردند و یا کار کنند بدون نیاز به Work-permit و بعد از یک سال باید ویزاشونو به یک ویزای دیگه مثل Highly skilled workers تغییر بدن.
    به نظر دوستان تا چه حد می شود رو این برنامه و کار پیدا کردن در UK بعد از فارغ التحصیلی حساب کرد؟ چون واقعا یه جور ریسک و سرمایه گذاری هست. حالا ما بیایم 35 میلیون خرج کنیم و در یک دانشگاه درس بخونیم .... ممکن موقع فارغ التحصیلی ما این قوانین تغییر کنه و یا نتونیم کار پیدا کنیم...اونوقت چی؟

من واقعا از این که نتونم کار پیدا کنم می ترسم! چون با این که می گن در رشته من( مهندسی الکترونیک) کار زیاده ولی عملا من الان 10 ماه تقریبا دنبال کار هستم ولی هیچ کار مناسبی پیدا نکردم و میترسم همین بلا بعد از اتمام درسم در UK هم سرم بیاد!!

دوستان با تجربه لطفا نظر بدن
    Moving to Germany

کسی در مورد مهاجرت به انگلیس خبر جدیدی نداره؟ مثل اینکه اخیرا بهتر شده...

Member GODO آواتار ها

سلام
    مثلا بعد از 6-7 سال درس خوندن تو انگلیس و فعالیت تو زمینه ی کاری خودت میشه برای اقامت اقدام کرد ؟ چقدر شانس هست ؟
    اگر هم کاری که بعد از اتمام درس پیدا می کنید با رشته ی شما فرق داشته باشه اوتوقت چی میشه ؟
    ممنونم !
    بیشتر آدم‌های دنیا دیوانه بودند. آن بخشی هم که دیوانه نبودند، عصبی بودند. آن بخش هم که دیوانه یا عصبی نبودند، احمق بودند.
    چارلز بوکوفسکی

Junior Member

سلام عموي من تو منچستر وكيل هست و من ازش پيشنهاد گرفتم بهترين موضوع را براي گرفتن اقامت دائم و تبديل شدن به شهروندي فقط ازدواج رو راحترين راه گفت فقط ازدواج
    يك سري مطالب رو يادتون نره موقع طلاق نصف نصف هست پس بهتره هيچي رو به نام خودت نكنيد من دليل اصليم پاس انگليسي كه مي خواهم بگيرم اينه كه به 149 كشورها تقريبا راحت سفر كنم. توي اين كار حتما مشورت كنيد كه از چاله تو چاه نيفتيد
    ...We Might Be Dead By Tomorrow
    The stars burn bright .
    Everything's changed between you and I

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

دوست عزیز برای ازدواج حالا چطوری یکی را پیدا کنیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)