صفحه 91 از 121 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 1208

موضوع: مهاجرت به انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    بعد چطوری فکر میکنید که اینجا حتما کار خوب و درآمد بالا هست؟ اکثر کسایی که اینجا موفق بودند در ایران هم افراد موفقی بودند. اونایی که تو ایران کار درست حسابی نداشتند اینجا هم کار خاصی نکردن جز اینکه از دولت کمک بگیرند و بعد تو یه سوپری ایرانی کار پیدا کنند. اینجا هم درآمدها و هزینه ها اونطوری که شما فکر میکنید نیست. یه مهندس صفر کیلومتر متوسط 20-25 هزار پوند میگیره که وقتی بیمه و مالیات رو کم کنید ازش میبینید چیز خاصی آخر ماه براش نمیمونه.
    ببین هومن جان من فکر نمیکنم که اونجا کار با درآمد بالا گیرم میاد ولی اگر اینجا برم سر کار با ماهی یک میلیون تومن آخر ماه هم چیزی واسم نمیمونه درسته؟؟ اونجا حداقلش راحت زندگی میکنم امکانات بالاست و خیلی چیزهای دیگه ...البته هومن جان من خیلی خوشحال میشم شما که اونجایید بهتر راهنماییم کنید حداقل اینطوری خیلی با زندگی اونور آشنا میشم و بهتر میتونم تصمیم بگیرم
    ببین هومن جان من فقط دوست دارم یه جایی زندگی کنم که آرامش باشه و لذت بخش ..درحاله حاضر خونه ما اهوازه و اینجا دمای هوا تا 60 درجه و بالاتر هم میره هرروز هم که گردو خاکه و کلا زندگی برامون سخته میخوام برم یه جا که از زندگی یه چیزی هم بفهمم نه اینکه صبح تا شب کار کنم آخرش هشتم گرو نهم باشه حالا اگر ممکنه راهنمایی کن
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid7901 نمایش پست ها
    ببین هومن جان من فکر نمیکنم که اونجا کار با درآمد بالا گیرم میاد ولی اگر اینجا برم سر کار با ماهی یک میلیون تومن آخر ماه هم چیزی واسم نمیمونه درسته؟؟ اونجا حداقلش راحت زندگی میکنم امکانات بالاست و خیلی چیزهای دیگه ...البته هومن جان من خیلی خوشحال میشم شما که اونجایید بهتر راهنماییم کنید حداقل اینطوری خیلی با زندگی اونور آشنا میشم و بهتر میتونم تصمیم بگیرم
    ببین هومن جان من فقط دوست دارم یه جایی زندگی کنم که آرامش باشه و لذت بخش ..درحاله حاضر خونه ما اهوازه و اینجا دمای هوا تا 60 درجه و بالاتر هم میره هرروز هم که گردو خاکه و کلا زندگی برامون سخته میخوام برم یه جا که از زندگی یه چیزی هم بفهمم نه اینکه صبح تا شب کار کنم آخرش هشتم گرو نهم باشه حالا اگر ممکنه راهنمایی کن
    ممنون
    خوب اینجا هم تقریبا با حقوق 20 هزار پوند همونطور میشه یعنی آخر ماه چیزی براتون نمیمونه. این افسانه هایی که تو ماهواره نشون میدن و اینا رو بذارید کنار که اینجا ملت همیشه خوشحال و از صبح تا شب تو دیسکو و ساحلند. نه دوست عزیز. اینجا آخر هفته دو نفری بخوای یه رستوران خوب بری و یه تفریح خوب داشته باشی راحت 100 پوند آب میخوره. من نمیگم اینجا وضع بدتر از ایرانه ولی هرکسی باید با توجه به قابلیتهاش و تواناییهای مالی و علمی خودش اقدام کنه و اینکه فکر کنیم به هر حال اینجا در هر شرایطی بهتره حرف اصلا درستی نیست. این حرفها که ایرانیها اینجا موفق هستند همه حداقل تو انگلیس 90 درصد ایرانیها با کمکهای دولتی سرپاند و اتفاقا اصلا وضع خوبی هم ندارند. بیشترشون تو خونه های دولتی زندگی میکنند و من ایرانی که اینجا کار درست داشته باشه (حداقل سالی 40 هزار پوند درآمد) و خونه زندگی خوب واقعا کم دیدم. من به نظرم تو ایران خیلیها بیشتر از اینکه دلیلی منطقی برای اومدن داشته باشند فقط سر جو و چشم و هم چشمی اینکار رو میکنند. اینجا بهشت برین نیست. نکات مثبت و منفی خودش رو داره و اینجا هم کار خوب نداشته باشی آخرش هشتت گروه نهته. شما تو اهواز زندگی سخته میتونی بری تهران یا شهرهای دیگه که موقعیتهای کاری و شرایط زندگی بهتری وجود داره. امکانات بالا و اینا رو هم والله من تجملی که تو خونه های ایرانیهای میبینم که همه الان تلویزیون سه بعدی و موبایل آخرین مدل دارند تو اینجا زیاد ندیدم.

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

خوب اینجا هم تقریبا با حقوق 20 هزار پوند همونطور میشه یعنی آخر ماه چیزی براتون نمیمونه. این افسانه هایی که تو ماهواره نشون میدن و اینا رو بذارید کنار که اینجا ملت همیشه خوشحال و از صبح تا شب تو دیسکو و ساحلند. نه دوست عزیز. اینجا آخر هفته دو نفری بخوای یه رستوران خوب بری و یه تفریح خوب داشته باشی راحت 100 پوند آب میخوره. من نمیگم اینجا وضع بدتر از ایرانه ولی هرکسی باید با توجه به قابلیتهاش و تواناییهای مالی و علمی خودش اقدام کنه و اینکه فکر کنیم به هر حال اینجا در هر شرایطی بهتره حرف اصلا درستی نیست. این حرفها که ایرانیها اینجا موفق هستند همه حداقل تو انگلیس 90 درصد ایرانیها با کمکهای دولتی سرپاند و اتفاقا اصلا وضع خوبی هم ندارند. بیشترشون تو خونه های دولتی زندگی میکنند و من ایرانی که اینجا کار درست داشته باشه (حداقل سالی 40 هزار پوند درآمد) و خونه زندگی خوب واقعا کم دیدم. من به نظرم تو ایران خیلیها بیشتر از اینکه دلیلی منطقی برای اومدن داشته باشند فقط سر جو و چشم و هم چشمی اینکار رو میکنند. اینجا بهشت برین نیست. نکات مثبت و منفی خودش رو داره و اینجا هم کار خوب نداشته باشی آخرش هشتت گروه نهته. شما تو اهواز زندگی سخته میتونی بری تهران یا شهرهای دیگه که موقعیتهای کاری و شرایط زندگی بهتری وجود داره. امکانات بالا و اینا رو هم والله من تجملی که تو خونه های ایرانیهای میبینم که همه الان تلویزیون سه بعدی و موبایل آخرین مدل دارند تو اینجا زیاد ندیدم.

هومن جان ممنون از پاسخت
    ولی خیلی ها دیگه زندگی تو ایران و اون دروغ هاییکه دولت تحویلشون میده رو نمی تونن تحمل کنن
    حکومت به هر سوراخت کار نداره گیز نمیده
    اونجا با اینجا زندگیشم فرقی نکنه حداقل آرامش روحی روانی داری

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    هومن جان ممنون از پاسخت
    ولی خیلی ها دیگه زندگی تو ایران و اون دروغ هاییکه دولت تحویلشون میده رو نمی تونن تحمل کنن
    حکومت به هر سوراخت کار نداره گیز نمیده
    اونجا با اینجا زندگیشم فرقی نکنه حداقل آرامش روحی روانی داری
    جای این بحث اینجا نیست و بیشتر واردش نمیشم.

فقط در مورد دروغگویهایی دولت انگلستان شما رو به همین Home Office رو با مقررات مسخره اش که سالی ده بار عوض میشه و مبتنی بر آمارهای ساختگیه ارجاع میدم. حجم دروغها و شانتاژهای خبری و عوامفریبانه دولت انگلیس در 5 سال گذشته در زمینه مهاجرت با هیچ دولت جهان سومی قابل مقایسه نیست.

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

جای این بحث اینجا نیست و بیشتر واردش نمیشم.

فقط در مورد دروغگویهایی دولت انگلستان شما رو به همین Home Office رو با مقررات مسخره اش که سالی ده بار عوض میشه و مبتنی بر آمارهای ساختگیه ارجاع میدم. حجم دروغها و شانتاژهای خبری و عوامفریبانه دولت انگلیس در 5 سال گذشته در زمینه مهاجرت با هیچ دولت جهان سومی قابل مقایسه نیست.

دقیقا و اینکه به هر حال اینجا جای مسایل سیاسی نیست
    ولی اونجا گشت ارشاد نداره برای داشتن سگ تو ماشین یک میلیون و هشتصد جریمت نمیکنن
    و به همه چیزت کار ندارن
    نمیدونم شاید شما هم راست میگید و اونجا هم مشکلات خودشو داره
    ولی درنهایت میگم این هم میتونه یه تجربه باشه حالا چند صباحی هم آدم اونجا و به قولی خارج زندگی کنه تا در نهایت حسرت نخوری بگی اونور اینجوری و اونور اونجوری
    اگر هم بده خودت تجربه بکنی
    البته من اقوام و دوستان خارج نشین دارم والا همشون تعریف میکنن و اینکه وقتی میان ایران یک ماه بگذره نمیتونن تحمل کنن
    خودمم سفرهای خارجی داشتم و دیدم که شرایط کلی زندگی اونور به نسبت نه مطلقا بهتر از اینجاست
    حد اقل اگه سر کار مثل چی کار میکنی کسی زیرابتو نمیزنه

Junior Member

سلام به همگی
    من 28 ساله شاغل در علوم پزکی با سابقه حدود 3 سال هستم
    همسرم 30 ساله و شغل آزاد هستند
    برادر همسرم ساکن انگلیس به مدت 12 سال هستند و همسرشون هم لهستانی هست
    پدر همسرم هم ساکن کانادا هستند
    ما تصمیم داشتیم یک مسافرت به انگلیس داشته باشیم تا بعد از بررسی شرایط از نزدیک برگردیم و اینبار برای اقامت دایم اقدام کنیم
    بنظر شما شانس ما چقدره؟
    از لحاظ وضعیت مالی فعلا تا 100 ملیون میشه برای مسافرت تو حسابمون جور کنیم ولی در صورت مهاجرت تا 600 میلیون میتونیم سرمایه ببریم با خودمون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط comen نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من 28 ساله شاغل در علوم پزکی با سابقه حدود 3 سال هستم
    همسرم 30 ساله و شغل آزاد هستند
    برادر همسرم ساکن انگلیس به مدت 12 سال هستند و همسرشون هم لهستانی هست
    پدر همسرم هم ساکن کانادا هستند
    ما تصمیم داشتیم یک مسافرت به انگلیس داشته باشیم تا بعد از بررسی شرایط از نزدیک برگردیم و اینبار برای اقامت دایم اقدام کنیم
    بنظر شما شانس ما چقدره؟
    از لحاظ وضعیت مالی فعلا تا 100 ملیون میشه برای مسافرت تو حسابمون جور کنیم ولی در صورت مهاجرت تا 600 میلیون میتونیم سرمایه ببریم با خودمون
    سرمایه تون برای مهاجرت از طریق سرمایه داری یا کارآفرینی کافی نیست. اگه بتونید کار پیدا کنید می تونید مهاجرت کنید ولی به جز اون برادر شما کمکی بهتون نمی تونه بکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    سرمایه تون برای مهاجرت از طریق سرمایه داری یا کارآفرینی کافی نیست. اگه بتونید کار پیدا کنید می تونید مهاجرت کنید ولی به جز اون برادر شما کمکی بهتون نمی تونه بکنه.

ببخشید سرمایه کافی برای کارآفرینی چقدر باید باشه حداقل؟

Junior Member

و با عرض معذرت یه سوال دیگه اینکه برای گرفتن ویزا برای مسافرت کوتاه مدت مثلا 1 ماهه چی؟ شانسی داریم؟
    اگر آره برای چه ویزایی اقدام کنیم بهتره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط comen نمایش پست ها
    و با عرض معذرت یه سوال دیگه اینکه برای گرفتن ویزا برای مسافرت کوتاه مدت مثلا 1 ماهه چی؟ شانسی داریم؟
    اگر آره برای چه ویزایی اقدام کنیم بهتره؟
    برای ویزای ویزیتور شانس دارید. برای کارآفرینی 200 هزار پوند نیازه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)