صفحه 106 از 121 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1208

موضوع: مهاجرت به انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به انگلستان

سلام من دندانپزشك هستم قصد دارم براى امتحانoreانگليس اقدام كنم و به اون كشور مهاجرت كنم،خواستم بدونم كسى اطلاعات خاصى در اين زمينه داره،از جهت دريافت ويزا و پيدا كردن منابع مورد امتحان،و اينكه اگر كسى هست كه همين كار رو بكنه خوشحال ميشم براى درس خوندن باهاش لينك بشم
    ممنونم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط Picco نمایش پست ها
    سلام من دندانپزشك هستم قصد دارم براى امتحانoreانگليس اقدام كنم و به اون كشور مهاجرت كنم،خواستم بدونم كسى اطلاعات خاصى در اين زمينه داره،از جهت دريافت ويزا و پيدا كردن منابع مورد امتحان،و اينكه اگر كسى هست كه همين كار رو بكنه خوشحال ميشم براى درس خوندن باهاش لينك بشم
    ممنونم

دندانپزشکی از لیست رشته های مورد نیاز انگلیس حذف شده و امکان گرفتن ویزا برای کار دندانپزشکی بسیار اندکه. ضمن اینکه حتی بعد از قبول شدن در امتحان ore (که تقریبا یک تا دوسال زمان میبره) شما مجاز به کار کردن در NHS نیستید تا زمانی که یک دوره کارآموزی در NHS بگذرونید.
    برای پیدا کردن گروههای مربوط به امتحان پیشنهاد می کنم در Facebook جستجو کنید.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Junior Member

با سلام و خسته نباشید.
    بنده فوق لیسانس برق قدرت هستم ، 27 ساله و متاهل . میخواستم بدونم چطوری میتونم برای کار و زندگی به انگلستان مهاجرت کنم؟ آیا راهی هست؟ و اگه هست چه شرایطی میخواد؟ ممنون.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

آیا پس از تحصیل امکان گرفتن اقامت هست؟ یعنی فرصت می دن تا کار پیدا کنیم؟
    می خواستم بدونم اگر به روش تحصیلی بیام انگلستان چطور میشه برای اقامت اقدام کرد؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    مسیر قانونی و درستش اینه که شما به ویزای Tier 2 یا ویزای کار سوییچ کنید. یکسال به شما فرصت میدن که بمونید و کار پیدا کنید. 5 سال که با ویزای کار باشید میتونید اقامت دائم بگیرید (به شرط برآورده شدن موارد قانونی مثل حداقل حقوق) و یکسال بعد از اقامت دائم میتونید شهروند شید. یعنی اگه شما فورا بعد از دکترا کار پیدا کنید 6 سال طول میکشه. البته براساس قانون شما یکسال که از دوره دکترا بگذره میتونید باز به ویزای کار تبدیل کنید. درنتیجه اینطوری پروسه 2 سال سریعتر میشه و دکترا رو هم میتونید در حین ویزای کار تمومش کنید. راه دیگه اینه که خیلی از دانشگاه ها پوزیشن های دکترا رو به صورت ویزای کار میدند و درنتیجه اون سه سال دوره دکترا خودش جزو اون 5 سال حساب میشه. بتونید بعدش برای دو سال باز پوزیشن های تحقیقاتی بگیرید اینطوری کلا ظرف 5 سال اقامت دائم گرفتید.
    این در صورتی است که دکترا شامل بورس تحصیلی باشه دیگه. یعنی دکترای سلف فاند که شامل نمیشه؟ درسته؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    این در صورتی است که دکترا شامل بورس تحصیلی باشه دیگه. یعنی دکترای سلف فاند که شامل نمیشه؟ درسته؟
    مهم نوع ویزای شماست نه اینکه نوع درس شما چیه. ویزا باید Tier 2 باشه تا حساب بشه یا Tier 1. ویزای دانشجویی حساب نیست. اگه دکترای شما حالت Tier 2 داشته باشه حسابه.

Junior Member

سلام.
    میشه لطفا بگین چجوری میشه فهمید ک کدوم دانشگاهها، دکتری رو با ویزا ی Tier2 میدن؟

Junior Member

سلام دوستان
    من و یک اقایی قرار هست باهم ازدواج کنیم و برای زندگی به انگلستان مهاجرت کنیم که ایشون دنبال کار ویزای تحصیلی بودن و تقریبا مدارکشون همه امادس و یک بار هم تقاضای ویزا دادن که به حساب بانکی ایراد گرفت سفارت ترکیه و ویزا ندادن ولی همچنان دنبال کار ها هستن و دارن مدارک بیشتری اماده میکنن من هم اول راه هستم و تا چند ماه دیگه مدرک آیلتس رو میگیرم و مدارک دیگه رو هم کامل میکنم فقط ما هنوز نمیدونیم که اگه اینجا عقد کنیم و بعد یکی از ما ویزای تحصیلی بگیره و ازین طریق همسرش رو ببره بهتر کارمون پیش میره یا اینکه هردوتاییمون ویزای تحصیلی بگیریم و اونجا عقد کنیم؟
    ممنون میشم کمک کنیم

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام دوستان
    من حدود 4 ماهه که دارم با یک شرکت انگلیسی به صورت ریموت کار میکنم ( شغلم برنامه نویسی هست و در حال حاضر با عنوان Senior Developer مشغول هستم )
    در ابتدا این دوستان استقبال کردن برای منتقل کردن من به اونجا ولی از اونجایی که فهمیدن نیروی کار اینجا مفته!( من با حقوق سالیانه 19000 پوند استخدام شدم) تصمیم گرفتن که اینجا شرکتی ثبت کنن و فعالیت کنن و نیرو بگیرن ( در واقع هدفشون اینه یه سری برنامه نویس بگیرن از اینجا ریموتی کار کنن براشون ). میخواستم بدونم اگر بتونم مجابشون کنم میتونن اسپانسر بشن و یا به هر طریقی برای من اقدام کنن ؟
    یا حداقل اگر مدتی براشون کار کنم میتونه برام مفید باشه که بتونم خودم اقدام کنم ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rtech نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود 4 ماهه که دارم با یک شرکت انگلیسی به صورت ریموت کار میکنم ( شغلم برنامه نویسی هست و در حال حاضر با عنوان Senior Developer مشغول هستم )
    در ابتدا این دوستان استقبال کردن برای منتقل کردن من به اونجا ولی از اونجایی که فهمیدن نیروی کار اینجا مفته!( من با حقوق سالیانه 19000 پوند استخدام شدم) تصمیم گرفتن که اینجا شرکتی ثبت کنن و فعالیت کنن و نیرو بگیرن ( در واقع هدفشون اینه یه سری برنامه نویس بگیرن از اینجا ریموتی کار کنن براشون ). میخواستم بدونم اگر بتونم مجابشون کنم میتونن اسپانسر بشن و یا به هر طریقی برای من اقدام کنن ؟
    یا حداقل اگر مدتی براشون کار کنم میتونه برام مفید باشه که بتونم خودم اقدام کنم ؟
    حقوق شما باید 30 هزار پوند در سال باشه. اگه هم بعدا خودتون بخواید اقدام کنید برای ویزای کارآفرینی باید 200 هزار پوند سرمایه داشته باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)