صفحه 120 از 121 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 1208

موضوع: مهاجرت به انگلستان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahra1233231 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. یعنی اگه منظورتون رو درست متوجه شده باشم شرایط من به نحوی هست که بتونم برای ILR قبل از تموم شدن ده سال اقدام کنم ؟ چون کار پاره وقت انجام دادم؟
    خیر باید 10 سال شما تموم بشه حتما. کار داشتن یا نداشتن شما برای ILR Long Residence مهم نیست. منظورشون این بود که بخشی از این 10 ساله میتونه با ویزای دانشجویی باشه.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تا آنجا که من میدانم این ۱۰ سال یکی از شرایط است و شرایط دیگری هم هست. مثلا در کل این ۱۰ سال بیشتر از حدود ۵۶۰ یا ۵۷۰ روز - همین حدودها مطمین نیستن از عدد دقیق - خارج از کشور نبوده باشید. یا اینکه در هر سال بیشتر از فکر میکنم ۱۸۰ روز نباشید و الا رشته آن ۱۰ سال پاره میشود.

پیشنهاد میکنم که تمام شرایط را ببینید و بعد اقدام بفرمایید.

پایدار باشید

ممنون از پاسختون. یعنی اگه منظورتون رو درست متوجه شده باشم شرایط من به نحوی هست که بتونم برای ILR قبل از تموم شدن ده سال اقدام کنم ؟ چون کار پاره وقت انجام دادم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    خیر باید 10 سال شما تموم بشه حتما. کار داشتن یا نداشتن شما برای ILR Long Residence مهم نیست. منظورشون این بود که بخشی از این 10 ساله میتونه با ویزای دانشجویی باشه.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ممنون دوستان از راهنمایی های خوبتون . در مورد نحوه ی محاسبه ی 10 سال برای اخد ILR من الان دیدم تو سایت هوم افیس چنین چیزی نوشته شده :You cannot count time spent in:
    • Ireland, the Isle of Man or Channel Isla خب این یعنی اگه کار در ایرلند پیدا کردم زمانی که در ایرلند هستم برای شمارش 10 سال محسوب نمیشه ؟ من این رو درست متوجه نشدم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز

به نظرم نظر شما درست باشد از این متن چنین استنباطی فقط میشود کرد .

مگر اینکه بالا و پایین دوباره تبصره و شرط و شروط دیگری هم باشد.

ممنون دوستان از راهنمایی های خوبتون . در مورد نحوه ی محاسبه ی 10 سال برای اخد ILR من الان دیدم تو سایت هوم افیس چنین چیزی نوشته شده :You cannot count time spent in:
    • Ireland, the Isle of Man or Channel Isla خب این یعنی اگه کار در ایرلند پیدا کردم زمانی که در ایرلند هستم برای شمارش 10 سال محسوب نمیشه ؟ من این رو درست متوجه نشدم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

از پاسخ شما سپاسگزارم . ببینید لینکش اینه :
    https://www.gov.uk/long-residence/eligibility

و این قسمتی که در این مورد توضیح میده هم اینه :
    Your 10-year qualifying period starts from either:

• when you arrived in the UK with a visa
    • when you were given permission to stay in the UK

Continuous residence

Continuous residence is time you’ve spent in the UK without gaps.
    You can leave the UK during the continuous residence for up to:

• 180 days at a time
    • 540 days in total

You cannot count time spent in:

• a prison, young offender institution or secure hospital*
    • Ireland, the Isle of Man or Channel Islands*
    • ممنون میشم ، راهنمایی کنید که آیا به موقعیت کاری در ایرلند فقط به عنوان موقعیت کاری نگاه کنم یا برای شمارش تعداد سال حضور در انگلیس هم میشه در نظرش گرفت و اینکه یعنی مثلا اگه کسی به ایرلند رفت مثل اینه که رفته خارج از انگلیس؟ آخه ویزایی که برای ایرلند ولز و اسکاتلند میدن مگه همون ویزای انگلیس نیست ؟

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز کار مهمی نبود

این سوال شما را باید کسانی که اطلاعات مهاجرتی دقیق دارند پاسخ بدهند و من بهترین فرد نیستم. از ان ۵۴۰ و ۱۸۰ روز اطلاع داشتم ولی ایرلند را به خاطر چیزی ندارم. بین دوستان از کسی که اینکار را کرده باشد سوال میکنم و اگر به نتیجه ای رسیدم حضورتان مینویسم.

امید که موفق باشید

از پاسخ شما سپاسگزارم . ببینید لینکش اینه :
    https://www.gov.uk/long-residence/eligibility

و این قسمتی که در این مورد توضیح میده هم اینه :
    Your 10-year qualifying period starts from either:

• when you arrived in the UK with a visa
    • when you were given permission to stay in the UK

Continuous residence

Continuous residence is time you’ve spent in the UK without gaps.
    You can leave the UK during the continuous residence for up to:

• 180 days at a time
    • 540 days in total

You cannot count time spent in:

• a prison, young offender institution or secure hospital*
    • Ireland, the Isle of Man or Channel Islands*
    • ممنون میشم ، راهنمایی کنید که آیا به موقعیت کاری در ایرلند فقط به عنوان موقعیت کاری نگاه کنم یا برای شمارش تعداد سال حضور در انگلیس هم میشه در نظرش گرفت و اینکه یعنی مثلا اگه کسی به ایرلند رفت مثل اینه که رفته خارج از انگلیس؟ آخه ویزایی که برای ایرلند ولز و اسکاتلند میدن مگه همون ویزای انگلیس نیست ؟

Keep Calm and APPLY ON

ApplyAbroad Guru

جمله درست اینه:
    Time spent in the Republic of
    Ireland, Channel Islands or the Isle of Man does not count as residence in the UK for
    the purposes of long residence even though they form part of the common travel
    area.
    و طبیعیه. چون جمهوری ایرلند کشور دیگه ایه. چرا باید زمان اقامت شما در اونجا حساب بشه؟

ممنون از پاسخ شما. ولی اینجا مشخص نکرده ایرلند شمالی مظور هست یا ایرلند جنوبی فقط یا هر دو ایرلند؟ مگر ایرلند شمالی جز بریتانیا نیست؟ و در مورد ولز و اسکاتلند چطور ؟

ApplyAbroad Guru

ممنون از پاسخ شما. ولی اینجا مشخص نکرده ایرلند شمالی مظور هست یا ایرلند جنوبی فقط یا هر دو ایرلند؟ مگر ایرلند شمالی جز بریتانیا نیست؟ و در مورد ولز و اسکاتلند چطور ؟
    مشخص است. UK از چهار کشور تشکیل میشه: انگلیس، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی (Northern Ireland). شما اگه در این چهار کشور باشید اقامتتون جزو 10 سال حساب میشه. جمهوری ایرلند (Republic of Ireland) یک کشور مستقل است و شرایط مهاجرتی خودش رو داره. این دو (UK و جمهوری ایرلند) فقط با هم یک معاهده برای سفر دارند که ارزش اقامتی نداره.

ApplyAbroad Guru

در متنی که من گذاشتم به وضوح داره میگه جمهوری ایرلند که یه کشور دیگه ایه. متن شما ناقصه. راهنمای درست رو مطالعه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)