صفحه 10 از 121 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1208

موضوع: مهاجرت به انگلستان

Member
    رشته و دانشگاه
    3D Design, University of Iowa

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به انگلستان!

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    راه دیگر اینکه شرکتی حاضر بشه برای شما Tier 2 بگیره و در اینصورت میتونید بمونید و برای شما که PSW دارید گرفتن Tier 2 خیلی راحت تره.

در مورد کانادا خوب برتریش اینه که از اول اقامت دائم دارید ولی از نظر کاری فکر نکنم وضعش بهتر از انگلیس باشه و شاید بدتر هم باشه چون حتی اون زمانی که بحران مالی نبود وضع کانادا بازم خیلی خوب نبود.
    مرسی واسه جوابتون
    اگه شرکتی حاضر بشه واسم tier 2 بگیره دیگه به میزان درآمد واسه ویزام کاری ندارن؟ یا اون هم باز هم شرایط خاص خودشو داره؟

و اینکه میشه با یه سری trick مثلا به جایی که ادم کار میکنه بگه حقوقشو اسما بالای 30 تا رد کنن اما بهش اونقدر ندن تا بتونه ویزاشو ok کنه؟

مرسی
    سوگل

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sogol نمایش پست ها
    مرسی واسه جوابتون
    اگه شرکتی حاضر بشه واسم tier 2 بگیره دیگه به میزان درآمد واسه ویزام کاری ندارن؟ یا اون هم باز هم شرایط خاص خودشو داره؟

و اینکه میشه با یه سری trick مثلا به جایی که ادم کار میکنه بگه حقوقشو اسما بالای 30 تا رد کنن اما بهش اونقدر ندن تا بتونه ویزاشو ok کنه؟

مرسی
    سوگل
    سلام چرا اونم یه حداقلی داره ولی خیلی کمتر از Tier 1 و معمولا همه اون حداقل رو میگیرند ولی روش دوم نه کار زیاد جالبی نیست و فکر نمیکنم شرکتی حاضر بشه این کار رو بکنه. ولی همونطور که گفتم حقوق مورد نیاز برای Tier 2 اصلا زیاد نیست. شما چند سالتونه، چه رشته ای و در چه مقطعی خوندید؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط siavvvash نمایش پست ها
    Hi Houman,

I asked Sanjesh and they said they don’t provide a 2nd TRF for the candidate. It seems the only way left is to ask them to send it to the British Embassy in Tehran through DHL, do you think the embassy will accept this and add the TRF to my application documents once received?
    I also have a certified copy of the TRF, do you think the embassy will accept if I explain the situation?

Thanks for your help,
    Siavash
    سفارت به هیچ عنوان کپی برابر اصل رو قبول نمیکنه و من بازم نمیدونم شما چرا اصل آیلتس رو به جایی دادید؟ میتونید از اونها پس بگیرید؟ اگر نه یه ایمیل به سفارت بزنید و از خودشون بپرسید که آیا امکان گزارش کردن نمره وجود دارد؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    سلام چرا اونم یه حداقلی داره ولی خیلی کمتر از Tier 1 و معمولا همه اون حداقل رو میگیرند ولی روش دوم نه کار زیاد جالبی نیست و فکر نمیکنم شرکتی حاضر بشه این کار رو بکنه. ولی همونطور که گفتم حقوق مورد نیاز برای Tier 2 اصلا زیاد نیست. شما چند سالتونه، چه رشته ای و در چه مقطعی خوندید؟
    من 26 سالمه و فوقم را توی interior design تموم کردم...

ApplyAbroad Guru

من 26 سالمه و فوقم را توی interior design تموم کردم...
    شما برای Tier 1باید سالی 35 هزار پوند حقوقتون باشه ولی برای Tier 2 باید 20 هزار پوند باشه.

Member
    رشته و دانشگاه

پس international adviser توی دانشگاه گفت سالی 30 تا ؟ 35 تا که غیر ممکنه
    واسه tier 2 کمپانیها راحت اسپانسر میشن ؟ و اونم هم هر کمپانیی باشه ok هست یا حتما در رابطه با رشته باید باشه؟؟؟

آقای هومن شما به همین نسبت راجب کانادا هم اطلاعات دارید ؟
    من چند تا پست گذاشتم توی اون انجمن اما هیچ کس جواب نمیده !

اون سوالامو از کی بپرسم؟

مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siavvvash نمایش پست ها
    Hi Houman,

I asked Sanjesh and they said they don’t provide a 2nd TRF for the candidate. It seems the only way left is to ask them to send it to the British Embassy in Tehran through DHL, do you think the embassy will accept this and add the TRF to my application documents once received?
    I also have a certified copy of the TRF, do you think the embassy will accept if I explain the situation?

Thanks for your help,
    Siavash
    من یک مورد مثل شما دیدم روزی که در سنجش بودم در طبقه 7 .شخص از سفارت یک نامه آورده بود که سنجش یک نسخه برای سفارت صادر کنه که روی یک کاغذ نوشته بود
    و اون خانوم منافی که یکی از منشی ها هست ابتدا میگفت نمونه های مشابه داشتیم از سفارت کانادا اما نامه سفارت رسمی تر بوده (نامه ساده ایی سفارت داده بود) اما در نهایت قبول کرد
    و نکته آخر
    این سایت برای کمک به همگان هست که به اطلا عاتشون اضافه بشه و اشخاصی مثل جناب آقای هومن با زحمت زیاد و هزینه کردن وقت زیاد سعی به کمک همگان دارند . سعی کنید مطالبتون رو به زبان فارسی بنویسید .که اگر کسی انگلیسی ندونست بتونه به سادگی بفهمه که به درد خودش بخوره یا در مواقع ایی احتمالی به کسی بتونه با اطلاعات کسب شدش کمک بکنه
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

پس international adviser توی دانشگاه گفت سالی 30 تا ؟ 35 تا که غیر ممکنه
    واسه tier 2 کمپانیها راحت اسپانسر میشن ؟ و اونم هم هر کمپانیی باشه ok هست یا حتما در رابطه با رشته باید باشه؟؟؟

آقای هومن شما به همین نسبت راجب کانادا هم اطلاعات دارید ؟
    من چند تا پست گذاشتم توی اون انجمن اما هیچ کس جواب نمیده !

اون سوالامو از کی بپرسم؟

مرسی
    من در مورد کانادا اطلاعاتی ندارم

احتمالا مشاور دانشگاه یادش رفته که امتیاز مورد نیاز به80 افزایش پیدا کرده.

شرکتها بستگی به فرد داره ولی اگر با PSW باشید کارتون خیلی راحت تره.

Junior Member

سلام
    برای ویزای تیر 1 جنرال میشه از مدرک آیلتسی که 2 سال بیشتر از تاریخ صدورش میگذره استفاده کرد؟

مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط timarad007 نمایش پست ها
    من یک مورد مثل شما دیدم روزی که در سنجش بودم در طبقه 7 .شخص از سفارت یک نامه آورده بود که سنجش یک نسخه برای سفارت صادر کنه که روی یک کاغذ نوشته بود
    و اون خانوم منافی که یکی از منشی ها هست ابتدا میگفت نمونه های مشابه داشتیم از سفارت کانادا اما نامه سفارت رسمی تر بوده (نامه ساده ایی سفارت داده بود) اما در نهایت قبول کرد
    و نکته آخر
    این سایت برای کمک به همگان هست که به اطلا عاتشون اضافه بشه و اشخاصی مثل جناب آقای هومن با زحمت زیاد و هزینه کردن وقت زیاد سعی به کمک همگان دارند . سعی کنید مطالبتون رو به زبان فارسی بنویسید .که اگر کسی انگلیسی ندونست بتونه به سادگی بفهمه که به درد خودش بخوره یا در مواقع ایی احتمالی به کسی بتونه با اطلاعات کسب شدش کمک بکنه
    با تشکر
    سلام
    آیا سفارت قبول میکنه که مدرک آیلتس رو سنجش باDHL واسش پست کنه یا حتما مدرک باید حضوری In Person تحویل داده شه؟
    آیا آدرس ایمیل یا تلفنی از سفارت دارید که جواب این تیپ سوال ها رو بده؟

با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)