صفحه 101 از 121 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1208

موضوع: مهاجرت به انگلستان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Cloe1985 نمایش پست ها
    ما ۷ ساله که اینجا با هم زندگی می کنیم ولی ایشون تا ۲۰۱۳ ویزایtier4 داشتن.در ضمن من premium service وقت گرفتم برای خودم ساعت9 واسه ILR و ایشون ساعت11 واسه PBS dependant ,هر دو در یک روز. به نظرتون این مشکلی پیش نمیاره.
    در لینک زیر بند 319E و 319C رو ببینید. به نظر میاد میتونید با هم اقدام کنید و ایشون با شما مدارک رو بدند. نیازی نیست وقت جدا بگیرید:

https://www.gov.uk/government/upload...rt_8_final.pdf

The applicant must be the spouse or civil partner, unmarried or same-sex partner of a
    person who:
    (i) has valid leave to enter or remain as a Relevant Points Based System Migrant,
    or
    (ii) is, at the same time, being granted entry clearance or leave to remain as a
    Relevant Points Based System Migrant, or
    (iii) has indefinite leave to remain as a Relevant Points Based System Migrant, or
    is at the same time being granted indefinite leave to remain as a Relevant Points
    Based System Migrant,
    where the applicant is applying for further leave to remain,
    or has been refused indefinite leave to remain solely because the applicant has
    not met the requirements of paragraph 319E(g), and was last granted leave:
    (1) as the partner of that same Relevant Points Based System Migrant: or
    (2) as the spouse or civil partner, unmarried or same-sex partner of that person at
    a time when that person had leave under another category of these Rules; or

Junior Member

یک سوال در مورد ویزای Tier 2 داشتم.

چقدر شانس وجود دارد که یک ایرانی بتواند از یک شرکت بریتانیایی cos دریافت کند، از خارج بریتانیا برای این نوع ویزا اقدام کند و پذیرفته شود؟
    زمینه‌ی کاری هم برنامه‌نویسی باشد و شخص نمونه کار فارسی و انگلیسی کافی داشته باشد.

یعنی اینکه تا به حال چنین تجربه‌ای دیده‌اید؟ یا خیلی دور از ذهن هست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lagon666 نمایش پست ها
    یک سوال در مورد ویزای Tier 2 داشتم.

چقدر شانس وجود دارد که یک ایرانی بتواند از یک شرکت بریتانیایی cos دریافت کند، از خارج بریتانیا برای این نوع ویزا اقدام کند و پذیرفته شود؟
    زمینه‌ی کاری هم برنامه‌نویسی باشد و شخص نمونه کار فارسی و انگلیسی کافی داشته باشد.

یعنی اینکه تا به حال چنین تجربه‌ای دیده‌اید؟ یا خیلی دور از ذهن هست؟
    خیلی ضعیفه و من به ندرت کسی رو دیدم از خارج انگلیس بتونه برای شغلهای غیرتحقیقاتی ویزای کار بگیره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_1984 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    بنده کارشناسی الکترونیک از دانشگاه آزاد دارم و فوق دیپلم الکترونیک از دانشگاه سراسری حدود 11 سال سابقه بیمه در رشته کاری خودم دارم و در حال حاضر 31 سال دارم و متاهل و دارای یک فرزند پسر 4 ساله من می خواستم از شما عزیزان راهنمایی بگیرم لطفا محبت کنید اگر اطلاعاتی دارید کمک فرمایید.
    همسر بنده دارای فوق لیسانس هنر می باشد که قرار بود از طریق پذیرش دکترا اقدام کنیم که خانوادگی به یک کشور مهاجرت کنیم اخیرا با یک وکیل صحبت کردیم که به ما پیشهاد داده که همسرم جهت مقطع فوق لیسانس برای انگلستان مجددا اقدام کند چون ظاهرا پذیرش فوق لیسانس راحتر از دکترا هستش و من هم در طول هفته کار کنم که بتوانم خرج خودمونو در بیارم
    حالا می خواستم بدونم آیا با این روش که عرض کردم امکان زندگی در انگلستان وجود دارد؟
    البته وکیل به ما گفته که لندن خیلی هزینه هاش بالاست برای همین اطراف لندن بریم خیلی بهتره.
    ایشون کی مدرک فوق لیسانس رو گرفتند و چند سالشونه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing

سلام به همگی. من یه سوال داشتم ممنون میشم عزیزان با تجربه جوابم رو بدند.

اینطور که من از کامنت های این فروم متوجه شدم یه دانشجوی دکترا بعد از 1 سال میتونه به ویزای tire 2 تبدیل کنه. اینطوری اون حدود 2-3 سال از زمان 5 ساله گرفتن اقامت دائم رو میندازه روی دوره دکترا و سریعتر اقامت رو میگیره. بعد یه شرط مهم دیگه هم بود و اون شرط حداقل حقوق طی این 5 ساله تا بعد از 5 سال طرف بتونه اقامت دائم بگیره.

الان سوال اینه: آیا دانشجوی دکترایی که سالی 14000 پوند میگیره و از سال دوم ویزای خودش رو tier 2 کرده، (با توجه به حقوقش) اون شرط حقوق رو برآورده کرده؟
    در واقع منظورم اینه که بعد از 5 سال آیا نمیگن که شما توی اون مدتی که دانشجوی دکترا بودی (با ویزای tier 2 از سال دوم به بعد) حقوقتون به حد نصاب نرسیده و فعلا نمیتونید برای اقامت دائم اقدام کنید؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط avalipour نمایش پست ها
    سلام به همگی. من یه سوال داشتم ممنون میشم عزیزان با تجربه جوابم رو بدند.

اینطور که من از کامنت های این فروم متوجه شدم یه دانشجوی دکترا بعد از 1 سال میتونه به ویزای tire 2 تبدیل کنه. اینطوری اون حدود 2-3 سال از زمان 5 ساله گرفتن اقامت دائم رو میندازه روی دوره دکترا و سریعتر اقامت رو میگیره. بعد یه شرط مهم دیگه هم بود و اون شرط حداقل حقوق طی این 5 ساله تا بعد از 5 سال طرف بتونه اقامت دائم بگیره.

الان سوال اینه: آیا دانشجوی دکترایی که سالی 14000 پوند میگیره و از سال دوم ویزای خودش رو tier 2 کرده، (با توجه به حقوقش) اون شرط حقوق رو برآورده کرده؟
    در واقع منظورم اینه که بعد از 5 سال آیا نمیگن که شما توی اون مدتی که دانشجوی دکترا بودی (با ویزای tier 2 از سال دوم به بعد) حقوقتون به حد نصاب نرسیده و فعلا نمیتونید برای اقامت دائم اقدام کنید؟
    اشتباه متوجه شدید. همچین امکانی برای دانشجوی دکترا وجود نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing

من همچین چیزی رو از اینجا دیدم که آقا هومن کامنت گذاشته بودند.
    جمله دقیق ایشون اینه:
    البته براساس قانون شما یکسال که از دوره دکترا بگذره میتونید باز به ویزای کار تبدیل کنید. درنتیجه اینطوری پروسه 2 سال سریعتر میشه و دکترا رو هم میتونید در حین ویزای کار تمومش کنید.
    من اشتباه برداشت کردم؟ خب منظورشون چی بوده؟ اگه راهنمایی کنید ممنون میشم. چون دقیقا سوال منم مثل همین دوست عزیزی هستند که آقا هومن بهشون جواب دادند.

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    اشتباه متوجه شدید. همچین امکانی برای دانشجوی دکترا وجود نداره.

Junior Member

سلام
    من پرستاري مي خونم مي خواستم بدونم ميشه براي انگليس ويزايي گرفت كه تبديل به اقامت دائم بشه و لطفاً در مورد پروسه مهاجرت به انگلستان توضيح بديد.

ApplyAbroad Guru

جمله دقیق ایشون اینه:
    البته براساس قانون شما یکسال که از دوره دکترا بگذره میتونید باز به ویزای کار تبدیل کنید. درنتیجه اینطوری پروسه 2 سال سریعتر میشه و دکترا رو هم میتونید در حین ویزای کار تمومش کنید.
    من اشتباه برداشت کردم؟ خب منظورشون چی بوده؟ اگه راهنمایی کنید ممنون میشم. چون دقیقا سوال منم مثل همین دوست عزیزی هستند که آقا هومن بهشون جواب دادند.
    منظور ایشون افرادی است در حین دکترا کار پیدا می کنند و همزمان هم کار خواهند کرد و هم درس می خونند. شما اگه در حین دکترا شغلی پیدا کنید که حاضر باشه شما رو اسپانسر کنه برای Tier 2 ، می تونید بعد از یک سال به Tier 2 سوییچ کنید و دوره دکترا رو هم ادامه بدید. منظور این نیست که هر کس در طول دوره دکترا می تونه بعد از یک سال بره به Tier 2.

ApplyAbroad Guru

جمله دقیق ایشون اینه:
    همونطور که دوستمون گفتند منظور من این بود که امکان تبدیل وجود داره نه اینکه به صورت خودکار این کار انجام میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)