صفحه 3 از 121 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1208

موضوع: مهاجرت به انگلستان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به انگلستان!

نقل قول نوشته اصلی توسط siavvvash نمایش پست ها
    سلام آقا هومن

خیلی‌ خوشحال شدم که گفتی‌ تونستی‌ ۲۸ روزه این ویزا رو از ایران بگیری. تبریک فراوان...
    راستش من ۲ هفته پیش انلاین اپلای‌ کردم و یه ایمیل اتوماتیک بهم زدن که تا اواخر سپتامبر بهت وقت ملاقات میدیم، من فکر کنم که آخر سپتامبر تازه میخوان تاریخ دقیق رو مشخص کنن! بعید میدونم به این زودی وقت بدن...

کیس شما چطور بود؟ از زمانی‌ که انلاین اپلای‌ کردین تا زمانی‌ که وقت ملاقات دادن چقدر طول کشید؟
    سوال بعدی اینکه از زمانی‌ که مدارک رو تحویل دادین تا زمانی‌ که ویزا رو گرفتین چقدر طول کشید؟

خیلی ممنون می شم اگه جواب سئوال هام رو بدین.

با سپاس
    سیاوش
    شما برای چه ویزایی اقدام کردی؟ من روزی که ایمیل زدم 9 روز بعد برای 5 روز بعدش بهم وقت دادند. من جزو اولین کسایی بودم که با این سیستم وقت گرفتم و برای همین خیلی سریع جواب دادند. 28 روز بعد وقت هم جواب دادند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما برای چه ویزایی اقدام کردی؟ من روزی که ایمیل زدم 9 روز بعد برای 5 روز بعدش بهم وقت دادند. من جزو اولین کسایی بودم که با این سیستم وقت گرفتم و برای همین خیلی سریع جواب دادند. 28 روز بعد وقت هم جواب دادند.
    من برای Tier 1 General اقدام کردم

منظورتون کدوم سیستمه؟ همین که ایمیل بزنی‌ به Appointments.Tehran@fco.gov.uk و درخواست وقت کنی‌؟
    من الان ۱۰ روز می‌شه که ایمیل زدم، ولی‌ تنها جواب همون جواب اتوماتیکی بوده که همون موقع دادن، این پایین پیست می‌کنم:

...
    Unfortunately, due to the high demand for appointments and the limited number of appointments available at the British Embassy in Tehran, the earliest available appointments at the present time is the end of September 2010.
    We apologise for any inconvenience that this may cause and we are currently working with London to try to increase the number of appointments that can be offered on a daily basis.
    In the meantime, it is open to you to travel and apply in person in Abu Dhabi should you decide to. The Visa Application Centre in Abu Dhabi is located at:

Visa Application Centre Office No. 1
    Level 02 Khalidya Tower
    Zayed Street (Al Khalidya Street)
    Al Khalidya Area
    Abu Dhabi. UAE. PO Box 30023
    Location Map - http://vfs-uk-ae.com/images/abudhabi%20map.jpg
    www.vfs-uk-ae.com
    ...

Junior Member

سلام آقای هومن ممنون هستم بابت پاسخ گو یتون اما دوست من الان نزدیک به ۲ ماه هست نوبت زده و از سفارت تماسی با ایشون نگرفتن و تو صیه کرد به من که به ابو ذبی‌ مراجعه کنم
    یعنی‌ اگه من به ابو ذبی‌ بروم هیچ راهی‌ برای برگشت نیست تا زمانی‌ که ویزا آماده به شود؟

ApplyAbroad Guru

اگر منظورتون ابوظبیه بله بهتره برید اونجا وهیچ راهی هم نیست و زیر دو سه هفته هم جواب میدند.

Junior Member

هومن جان جواب ما رو هم بدی ممنونت میشیم....

ApplyAbroad Guru

من برای Tier 1 General اقدام کردم

منظورتون کدوم سیستمه؟ همین که ایمیل بزنی‌ به Appointments.Tehran@fco.gov.uk و درخواست وقت کنی‌؟
    من الان ۱۰ روز می‌شه که ایمیل زدم، ولی‌ تنها جواب همون جواب اتوماتیکی بوده که همون موقع دادن، این پایین پیست می‌کنم:

...
    Unfortunately, due to the high demand for appointments and the limited number of appointments available at the British Embassy in Tehran, the earliest available appointments at the present time is the end of September 2010.
    We apologise for any inconvenience that this may cause and we are currently working with London to try to increase the number of appointments that can be offered on a daily basis.
    In the meantime, it is open to you to travel and apply in person in Abu Dhabi should you decide to. The Visa Application Centre in Abu Dhabi is located at:

Visa Application Centre Office No. 1
    Level 02 Khalidya Tower
    Zayed Street (Al Khalidya Street)
    Al Khalidya Area
    Abu Dhabi. UAE. PO Box 30023
    Location Map - http://vfs-uk-ae.com/images/abudhabi%20map.jpg
    www.vfs-uk-ae.com
    ...
    بله منظور من همین ایمیل هایی که میزنید. اون اولای کار خیلی سریع جواب میداد.

Junior Member

آقا هومن این تذکری که لطف کردید و دادید مبنی بر اینکه با شرکت دقیقا چک می‌کنن منظورتون چه طور هست تلفنی پرس و جو انجام میدهند یا به طریق دیگه ؟
    و امکانش هست حالا که آقا هومن خود شما این ویزا رو گرفتید اون نکاتی‌ که فکر می‌کنید مهم هستند مثل همین چک کردن با کار فرما و از این قبیل رو مطرح کنید و راهنمایی کنید
    با تشکر از لطف شما
    تارا

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط timarad007 نمایش پست ها
    خیر دوست عزیز اصلا سه چهار ماه طول نمیکشه من از ایران این ویزا رو 28 روزه گرفتم فکر کنم شما یک هفته تا 15 روز بهتون میدند. نمیتونید پاسپورت رو پس بگیرید. در ضمن حواستون باشه با شرکتتون حتما چک می کنند تمام موارد رو

آقا هومن میشه بگید اینکه قرار داد‌ها رو با شرکت دقیقا چک میکنند چه جوری هست ؟
    به چه طریقی این کار رو انجام میدان
    شما اول اینکه لازم نیست یک سوالی رو چند بار بپرسید. در ضمن تو فرم ضمیمه 1 از شما تلفن و آدرس محل کارتون رو پرسیده برای تایید گرفتند. زنگ میزنند و همه چیز از قبیل پست، حقوق، سابقه کار و موارد دیگر رو میپرسند. باید تلفن روابط بین الملل بانک رو هم بذارید چون حقوقتون رو از طریق بانک هم چک می کنند پرینت سه ماهه حساب بانکی هم فراموش نشود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    بله منظور من همین ایمیل هایی که میزنید. اون اولای کار خیلی سریع جواب میداد.
    شما چه زمانی اپلای کردین؟

ApplyAbroad Guru

شما چه زمانی اپلای کردین؟
    اکتبر 2009 تقاضای وقت دادم. اوایل نوامبر بهم وقت دادند و اوایل دسامبر جواب رو دادند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)