صفحه 51 از 121 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1208

موضوع: مهاجرت به انگلستان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به انگلستان!

من به این اتفاق هایی که این چند وقت افتاده (سخت گیری درباره اسپانسر ها و گرفتن لایسنس 450 موسسه) خوشبینم. فکر می کنم وقتی این سخت گیری ها کاملا اعمال بشه و جمعیت دانشجویی اینجا یکم وضعشون بهتر بشه (و واقعی تر بشن) شرایط رو برای اشتغال و موندنشون ساده تر می کنن. فکر کنم این تغییرات برای در نهایت به نفع اونهایی که در دانشگاه های خوب و مطرح درس می خونن (و قطعا به ضرر اونهایی که از راه زبان/موسسات آموزشی رده پایین اینجا میان تا بمونن).

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    من به این اتفاق هایی که این چند وقت افتاده (سخت گیری درباره اسپانسر ها و گرفتن لایسنس 450 موسسه) خوشبینم. فکر می کنم وقتی این سخت گیری ها کاملا اعمال بشه و جمعیت دانشجویی اینجا یکم وضعشون بهتر بشه (و واقعی تر بشن) شرایط رو برای اشتغال و موندنشون ساده تر می کنن. فکر کنم این تغییرات برای در نهایت به نفع اونهایی که در دانشگاه های خوب و مطرح درس می خونن (و قطعا به ضرر اونهایی که از راه زبان/موسسات آموزشی رده پایین اینجا میان تا بمونن).
    بله دقیقا همینطوره. مثلا همین اجباری شدن آیلتس برای دوره زبان باعث شده خیلیهایی که قبلا با تقلب در امتحان های آنلاین کالج ها ویزا میگرفتند و پاشون به فرودگاه نرسیده تقاضای پناهندگی میکردند از نصف هم کمتر بشند. متاسفانه جمعیت مهاجر ایرانی در انگلستان برعکس آمریکا و کانادا بیشتر از افراد آویزون و پناهنده تشکیل شده و این سخت گیریها واقعا به نفع کساییه که واقعا کارشون درسته و با برنامه و دانش میخواند اینجا بمونند.

Junior Member

سلام
    من می‌خوام برای تمدیدِ ویزا تیر ۱ اقدام کنم، وقتی‌ در سایت اقدامِ اونلاین رو میزنم، از من سالی‌ می‌پرسه که فرقشو نمدونم، از من می‌پرسه که می‌خوام از سرویس ویژه استفاده کنم یأ نه، توجه داشته باشید که این سرویس شامل اقدامِ با پست نیست. من میدونم که برای سروی ویژه همونی هست که در همون روز ویزا بهت میدهند. ولی‌ می‌شه اگه فرقشو میدونید بهم راهنمایی‌ کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rohamj نمایش پست ها
    سلام
    من می‌خوام برای تمدیدِ ویزا تیر ۱ اقدام کنم، وقتی‌ در سایت اقدامِ اونلاین رو میزنم، از من سالی‌ می‌پرسه که فرقشو نمدونم، از من می‌پرسه که می‌خوام از سرویس ویژه استفاده کنم یأ نه، توجه داشته باشید که این سرویس شامل اقدامِ با پست نیست. من میدونم که برای سروی ویژه همونی هست که در همون روز ویزا بهت میدهند. ولی‌ می‌شه اگه فرقشو میدونید بهم راهنمایی‌ کنید
    شما احتمالا منظورتون Tier 1 Generalهست؟ اگر در اون سوال گزینه Yes رو بزنید یعنی همونطوری که گفتید سرویس ویژه رو انتخاب خواهید کرد که هزینه بیشتری داره ولی افسر ویزا در همون روز جواب شما رو میده و از این جهت استرس و ناراحتی نداره. حتی اگر مشکلی هم باشه همونجا صحبت میکنید. اگر No بزنید یعنی شما با پست اقدام کردید و میخواهید یک وقت بگیرید که اثر انگشت رو بدید. با پست هزینه کمتره ولی بین 4 تا 14 هفته طول میکشه.

Junior Member

هومن خان عزیز و کلیه مطلعین این انجمن با درود

دانشجوی phd رشته computer science از دانشگاه Lincoln چقدر شانس پیدا کردن کار بعد از فارغ التحصیلی رو داره؟ من یه نصف بورس (fees only) از اینجا گرفتم و دنبال کارای وازام هستم. میخوام بدونم آیا ارزش داره واسه سه سال هزینه زندگی کنم و آیا با توجه به نوع دانشگاه، رشته و مقطع شانسی برای پیدا کردن کار و اقامت توی انگلیس رو دارم؟ با توجه به شناختتون از دانشگاههای انگلیس و بازار کار اون اگه جواب سوالم رو بدید کمک بزرگی به من در تصمیم گیری خواهید کرد.

سپاس فراوان

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط hadifarzin نمایش پست ها

دانشجوی phd رشته computer science از دانشگاه Lincoln چقدر شانس پیدا کردن کار بعد از فارغ التحصیلی رو داره؟ من یه نصف بورس (fees only) از اینجا گرفتم و دنبال کارای وازام هستم. میخوام بدونم آیا ارزش داره واسه سه سال هزینه زندگی کنم و آیا با توجه به نوع دانشگاه، رشته و مقطع شانسی برای پیدا کردن کار و اقامت توی انگلیس رو دارم؟ با توجه به شناختتون از دانشگاههای انگلیس و بازار کار اون اگه جواب سوالم رو بدید کمک بزرگی به من در تصمیم گیری خواهید کرد.

سپاس فراوان
    درود،
    من که انگلیس کار گیرم نیومد. من پایان نامم رو هم واسه یه شرکتی نوشته بودم ولی اونا هم گفتن نه در صورتی که همکلاسیم که انگلیسی بود رو استخدام کردن. با توجه به شرایط حال، شانس کار پیدا کردن کمه ولی شما تلاشتون رو بکنید. در کل انگلیس برای کار و موندن گزینه ی خوبی نیست از نظر من.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    درود،
    من که انگلیس کار گیرم نیومد. من پایان نامم رو هم واسه یه شرکتی نوشته بودم ولی اونا هم گفتن نه در صورتی که همکلاسیم که انگلیسی بود رو استخدام کردن. با توجه به شرایط حال، شانس کار پیدا کردن کمه ولی شما تلاشتون رو بکنید. در کل انگلیس برای کار و موندن گزینه ی خوبی نیست از نظر من.
    ممنون از پاسخت چاوش جان. شما دانشگاه و مقطع و رشتتون چی بود؟ آیا جاهایی دیگری برای شغل اقدام نکردید دیگه؟ الان برگشتید ایران؟ اعتبار دانشگاه Lincoln رو برای پیدا کردن کار چطور می بینید؟

از آقا هومن و دوستان دیگر هم خواهش میکنم تجربیاتشون رو با ذکر شرایطشون بگن. البته در مورد اقامت و کار پس از تحصیل توی انگلیس. فکر کنم این نگرانی خیلی از بچه هایی است که سر دوراهی رد یا قبول کردن پذیرشاشون موندن.

سپاس

ApplyAbroad Guru

سپاس فراوان
    Lincoln به هیچ وجه دانشگاه مطرحی نیست به خصوص در مقاطع بالا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    Lincoln به هیچ وجه دانشگاه مطرحی نیست به خصوص در مقاطع بالا.
    ممنون از پاسختون. ببخشید اینرو باستناد چه منبعی میگید؟ داخلی یا خارجی؟ ویا صرفا ازروی تجربه؟

ApplyAbroad Guru

ممنون از پاسختون. ببخشید اینرو باستناد چه منبعی میگید؟ داخلی یا خارجی؟ ویا صرفا ازروی تجربه؟
    هم تجربه و هم Affiliation های ضعیف دانشگاه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)