صفحه 8 از 121 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1208

موضوع: مهاجرت به انگلستان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به انگلستان!

نقل قول نوشته اصلی توسط MrHadi نمایش پست ها
    در آدرس:
    http://www.ukvisas.gov.uk/en/howtoap...grant#21982072
    و در بخش Previous Earnings
    جزو مدارک مورد نیاز برای افرادی که از روش Salaried Employment اقدام میکنند یکی از مدارک Tax Documents میباشد.

لطفا در صورتی که در این زمینه تجربه ای دارید راهنمایی فرمایید
    شما در ایران اصلا چنین چیزی رو نمیتونید بگیرید. این در واقع اظهارنامه مالیاتی هست ولی در ایران که کارمندها مستقیم مالیات نمیدند و شرکت براشون مالیات میده نمیشه چنین چیزی رو تهیه کرد. در برخی کشورها مثل آمریکا کارمندها مثل صاحبان شرکت خودشون آخر سال اظهارنامه مالیاتی پر می کنند و برای اداره مالیات میفرستند.

Junior Member

تشکر از پاسخ شما
    پس من مطمئن باشم که بدون ارسال مدارک مالیاتی مشکلی در روند گرفتن ویزا پیش نمیاید؟
    یک وکیل در خارج از ایران به من پیشنهاد داد این مدارک را حتی به صورت جعلی!! تهیه کنم

Junior Member

با سلام
    اگر میشه آدرس دانلود فرم های Tier 1 رو بگذارید واسه اطمینان
    چون من سه شنبه صبح نوبت دارم
    بسیار ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MrHadi نمایش پست ها
    تشکر از پاسخ شما
    پس من مطمئن باشم که بدون ارسال مدارک مالیاتی مشکلی در روند گرفتن ویزا پیش نمیاید؟
    یک وکیل در خارج از ایران به من پیشنهاد داد این مدارک را حتی به صورت جعلی!! تهیه کنم
    خوب اگر دوست دارید سفارت بعدا بفهمه و ده سال ورودتون رو ممنوع کنه و کلی هم پول به این به اصطلاح وکیل بدید مختارید. سفارت به خوبی میدونه که در ایران کسی نمیتونه اظهارنامه مالیاتی بگیرید و اصلا چنین چیزی رو نباید شما ارایه کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mariyasadeghi نمایش پست ها
    من در مورد گواهینامه بین المللی سوالی داشتم، چون توی اطلاعاتی که دانشگاه فرستاده این امکان در انگلستان وجود نداره که بشه برای گواهینامه اقدام کرد، از اینجا هم که ظاهرا فقط یکسال است می خواستم ببینم دوستان دیگه چطور اقدام کردن؟ البته من گروه مرتبطی با این سوال پیدا نکردم اگه از جای دیگه باید بپرسم راهنمایی بفرمایین
    کی گفته شما نمیتونید گواهینامه بگیرید؟اصلا شما بعد یک سال باید این کار رو بکنید چون گواهینامه بین المللی فقط یک سال اعتبار دارد.

Junior Member

یکی از مدارک مورد نیاز برای اثبات درامد صورت حساب بانکی است که نشان دهد رقم مورد نظر در همان تاریخ مشخص به حساب بانکی امده است.
    ایا لازم است به هنگام تهیه صورت حساب از بانک، تمام جزئیات مربوط به هر تراکنش را هم دریافت کرد؟
    منظور من توضیحاتی هست که بانک برای هر رقم ورودی و خروجی درج میکند، مثلا وصول چک، پرداخت قبض، واریز نقدی ....
    یا فقط رقم و تاریخ واریز و برداشت کفایت میکند؟

با تشکر

Junior Member

ایا سفارت رقم واریزی به حساب را به صورت استعلام از بانک، چک میکند؟
    از این جهت که مطمئن شود که رقم واریزی از سوی کارفرما به عنوان حقوق واریز شده است و از منبع دیگری نبوده

Junior Member

سلام . من مکانیک خوندم و اخیرا واسه مهاجرت به انگلیس از طریق تخصص اقدام کردم . علاوه بر تجربه ، گردش مالی حدود ماهی 2500000 لازم داره و شش ماهه ویزا صادر میشه .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad.s نمایش پست ها
    سلام . من مکانیک خوندم و اخیرا واسه مهاجرت به انگلیس از طریق تخصص اقدام کردم . علاوه بر تجربه ، گردش مالی حدود ماهی 2500000 لازم داره و شش ماهه ویزا صادر میشه .
    شما اطلاعاتتون ناقص است. منظورتون احتمالا از گردش مالی درآمد است چون باید درآمد شما در 12 ماهه گذشته از حدی بیشتر باشد و گردش حساب بانکی به تنهایی اهمیتی ندارد. در ضمن مدرک تحصیلی و سن نیز مهم هستند. در ضمن مدارک کامل باشد از تهران دو سه ماه و از ابوظبی دو سه هفته بیشتر کار ندارد نیازی به شش ماه صبر کردن نیست.

سلام
    بنده دانشجوی رشته کامپیوتر(کاردانی) هستم ودر رشته ورزشی فوتبال نیز شاغلم
    بنده چند تا سوال از شما دارم و میخوام ابهاماتی رو برطرف کنم:ا
    آیا بنده میتونم در انگلستان هم به تحصیل بپردازم و در رشته ورزشی خودم فعالیت کنم؟
    از لحاظ درسی و از لحاظ قوانین کار هیچ موردی نداره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)