صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 71

موضوع: نقص در مدارک مهاجرت-برگشت مدارک (فدرال و کبک)

ApplyAbroad Guardian

Exclamation نقص در مدارک مهاجرت-برگشت مدارک (فدرال و کبک)

دوستان عزیز
    با سلام

این تاپیک به منظور به اشتراک گذاشتن تجربه های دوستانی هست که به هر دلیلی مدارکشون ناقص بوده یا هست و از طرف اداره مهاجرت برگشت خورده.
    دوستان با تجربه و مطلع لطفا نکاتی که می تواند باعث نقص پرونده و در نتیجه برگشت مدارک و هدر رفتن زمان شود را با دوستان دیگر در میان بگذارند.
    بررسی راه حل های احتمالی نیز امکان پذیر است.

پ.ن. تعدادی از پست های مربوط به این موضوع که قبلا در تاپیک "بررسی پرونده مردودین..." مطرح شده بودند به این تاپیک منتقل شدند.
    ویرایش توسط Simon : October 8th, 2014 در ساعت 08:16 AM

Exclamation نقص در مدارک مهاجرت-برگشت مدارک (فدرال و کبک)

سلام
    من یکبار پرونده ام را ارسال کردم ولی به علت نقص مدارک برگشت خورد که نواقص آن به شرح زیر است:
    نامه های سابقه کار:
    1. الان من در یک سازمان رسمی و معتبر با عنوان "دبیرکمیسیون تخصصی صنعت" مشغولم؛ در گرفتن گواهی اشتغال، یک فرمت ثابت این سازمان داره که شامل سمت و وضعیت استخدامی، جهت ارایه به، و تصویر آخرین فیش حقوقی می شود. آیا کافی است یا مورد بیشتری هم باید لحاظ شود؟مثل شرح وظایف که در این فرم نیامده؟ اگر لازم است چون فرمت ثابت اینها قابل تغییر نیست می شه یک نامه بذارم و توضیح بدم که شرح وظایف به ما نمی دن؟
    Settlement Fund:
    1. من یک حسای در بانک ملت دارم که حقوقم را می ریزند این حساب سه ماه پیش باز شده و وقتی برای گرفتن گردش مراجعه کردم در پرینت مربوطه تاریخ افتتاح حساب رو قید کرده.در ضمن بانک ملت فقط گردش سه ماهه می ده، نه بیشتر.آیا درسته
    IELTS:
    1.من مدرک آکادمیک فرستادم و آفیسر هیچ ایرادی نگرفته!!!

پیش فرض پاسخ : نواقصی که باعث برگرداندن فرمها از طریق FSW شده اند

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_sepehri نمایش پست ها
    سلام
    من یکبار پرونده ام را ارسال کردم ولی به علت نقص مدارک برگشت خورد که نواقص آن به شرح زیر است:
    نامه های سابقه کار:
    1. الان من در یک سازمان رسمی و معتبر با عنوان "دبیرکمیسیون تخصصی صنعت" مشغولم؛ در گرفتن گواهی اشتغال، یک فرمت ثابت این سازمان داره که شامل سمت و وضعیت استخدامی، جهت ارایه به، و تصویر آخرین فیش حقوقی می شود. آیا کافی است یا مورد بیشتری هم باید لحاظ شود؟مثل شرح وظایف که در این فرم نیامده؟ اگر لازم است چون فرمت ثابت اینها قابل تغییر نیست می شه یک نامه بذارم و توضیح بدم که شرح وظایف به ما نمی دن؟
    Settlement Fund:
    1. من یک حسای در بانک ملت دارم که حقوقم را می ریزند این حساب سه ماه پیش باز شده و وقتی برای گرفتن گردش مراجعه کردم در پرینت مربوطه تاریخ افتتاح حساب رو قید کرده.در ضمن بانک ملت فقط گردش سه ماهه می ده، نه بیشتر.آیا درسته
    IELTS:
    1.من مدرک آکادمیک فرستادم و آفیسر هیچ ایرادی نگرفته!!!
    شما چه تاریخی مدارکتان را فرستادید؟ و علت ارجاع درخواستتون کدوم یکی از موارد بالا بوده دقیقاً؟

من اوایل جولای فرستادم و همونطوریکه اشاره کردم همراه نداشتن مدارک فوق باعث شد.

من اوایل جولای فرستادم و همونطوریکه اشاره کردم همراه نداشتن مدارک فوق باعث شد.
    یعنی به فرمت سابقه کار شما + صورت حساب بانکی شما ایراد گرفته اند؟

خیر!چون مدارک را همراه فرمها نفرستادم، فرمها رو برام پس فرستادند.
    حالا میشه سوالات منو پاسخ بدید لطفا؟؟؟؟؟

خیر!چون مدارک را همراه فرمها نفرستادم، فرمها رو برام پس فرستادند.
    حالا میشه سوالات منو پاسخ بدید لطفا؟؟؟؟؟
    چرا از چک لیست سفارت استفاده نکردید پس!

فرمت نامه ی اشتغال به کار باید همراه با شرح وظایف شما باشد، اگر این برایتان غیر ممکن است باید طبق نامه ای جداگانه آنرا توضیح دهید

برای حساب بانکی همان موجودی آخرتون را در این مرحله ارسال نمایید با گردش سه ماه

طبق آخرین دستوالعمل های آفیسر ها ابلاغ شده در 10 روز پیش

IELTS offers ‘General Training’ and ‘Academic’ options. Only the ‘General Training’ tests are
    accepted for CIC purposes.
    ویرایش توسط Pearson : August 7th, 2010 در ساعت 05:00 PM

ممنونم
    ببخشید میشه رفرنس این مطالب مربوط به آیلتس و چک لیست را بفرستید
    من آخرین اطلاعم از آپ دیت مربوط به آیلتس برمی گرده به 26 جون. با اینکه اون موقع هم گفته بود در صفحه وب سایت cic که باید جنرال باشه اما آکادمیک رو از من قبول کردند....حالا به نظر شما من نمی تونم دوباره همین آکادمیک رو بفرستم؟
    توی چک لیست cio گفته بود که فقط "چک لیست ویزا آفیس" مربوطه را الصاق کنین و نه چیز بیشتری....
    میشه در مورد نامه مربوطه راهنمایی کنین؟؟جی بگم؟چه دلیلی برای عدم ارائه شرح وظایف ارائه بدم؟
    درضمن با توجه به شرایط من آیا بهتر از یک وکیل استفاده کنم؟چون یکی از دوستان می گفت که این قوانین جدید وکیلا رو هم گیج کرده!!
    میشه راهنمایی کنین

Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    چرا از چک لیست سفارت استفاده نکردید پس!

فرمت نامه ی اشتغال به کار باید همراه با شرح وظایف شما باشد، اگر این برایتان غیر ممکن است باید طبق نامه ای جداگانه آنرا توضیح دهید

برای حساب بانکی همان موجودی آخرتون را در این مرحله ارسال نمایید با گردش سه ماه

طبق آخرین دستوالعمل های آفیسر ها ابلاغ شده در 10 روز پیش

IELTS offers ‘General Training’ and ‘Academic’ options. Only the ‘General Training’ tests are
    accepted for CIC purposes.
    ببخشید این قضیه که گفته آکادمیک قبول نیست برای قانون جدید هست یا در مورد قانون قدیم هم دیگه آکادمیک قبول نیست؟ من الان منتظر فایل نامبر اولم و آکادمیک دارم. مدارکم 12 جون رسیده اونجا.
    سیدنی Jun.11 2010>> کم شدن پول از کارت Aug.27 2010>> فایل نامبر اول Oct.22 2010>> دمشق Dec.22 2010فایل نامبر دوم 2011 Mar.02 >> ایمیل ریجکت Aug.23.2012 کد 0711

ممنونم
    ببخشید میشه رفرنس این مطالب مربوط به آیلتس و چک لیست را بفرستید
    من آخرین اطلاعم از آپ دیت مربوط به آیلتس برمی گرده به 26 جون. با اینکه اون موقع هم گفته بود در صفحه وب سایت cic که باید جنرال باشه اما آکادمیک رو از من قبول کردند....حالا به نظر شما من نمی تونم دوباره همین آکادمیک رو بفرستم؟
    توی چک لیست cio گفته بود که فقط "چک لیست ویزا آفیس" مربوطه را الصاق کنین و نه چیز بیشتری....
    میشه در مورد نامه مربوطه راهنمایی کنین؟؟جی بگم؟چه دلیلی برای عدم ارائه شرح وظایف ارائه بدم؟
    درضمن با توجه به شرایط من آیا بهتر از یک وکیل استفاده کنم؟چون یکی از دوستان می گفت که این قوانین جدید وکیلا رو هم گیج کرده!!
    میشه راهنمایی کنین
    صفحه 32 مورد 12.6
    http://www.cic.gc.ca/ENGLISH/resourc...p/op06-eng.pdf
    متاسفم ابلاغیه بسیار جدید و برای فقط 12 روز پیش می باشد. به نظرم آیلتس آکادمیک را قبول نمی کنند

چک لیست:
    http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/imm5612e.pdf
    خود وزیر مهاجرت کانادا گیج شده دیگه چه برسه به وکلا و متقاضی ها

نمونه اش همین چک لیست هست که برای ماه پیش می باشد و اشاره ای به Fund نکرده اند
    ویرایش توسط Pearson : August 8th, 2010 در ساعت 07:11 AM

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)