صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 71

موضوع: نقص در مدارک مهاجرت-برگشت مدارک (فدرال و کبک)

پیش فرض پاسخ : نواقصی که باعث برگرداندن فرمها از طریق FSW شده اند

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanyzd نمایش پست ها
    ببخشید این قضیه که گفته آکادمیک قبول نیست برای قانون جدید هست یا در مورد قانون قدیم هم دیگه آکادمیک قبول نیست؟ من الان منتظر فایل نامبر اولم و آکادمیک دارم. مدارکم 12 جون رسیده اونجا.
    اگر آیلتس آکادمیک را فرستادید و فایل نامبرتان صادر شده دیگر مشکلی ندارید. همانجور که گفتم ابلاغیه بسیار جدید می باشد

یه سوال آقای پیمان
    من فرم چک لیست 5476 جدید رو چک کردم و دیدم که تهش صراحتاً گفته مدارک سفارت مربوه همراه چک لیست همان سفارت بیاد
    حالا به نظر شما چون قبلاً در چک لیست قبلی فقط گفنه بود که چک لیست سفارت مربوطه می تونم claim کنم که قبلا این موضوع نامفهوم بوده و منو دچار اشتباه کرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_sepehri نمایش پست ها
    یه سوال آقای پیمان
    من فرم چک لیست 5476 جدید رو چک کردم و دیدم که تهش صراحتاً گفته مدارک سفارت مربوه همراه چک لیست همان سفارت بیاد
    حالا به نظر شما چون قبلاً در چک لیست قبلی فقط گفنه بود که چک لیست سفارت مربوطه می تونم claim کنم که قبلا این موضوع نامفهوم بوده و منو دچار اشتباه کرده؟
    فرم 5476 که چک لیست نیست، فرم Representative هست

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    صفحه 32 مورد 12.6
    http://www.cic.gc.ca/ENGLISH/resourc...p/op06-eng.pdf
    متاسفم ابلاغیه بسیار جدید و برای فقط 12 روز پیش می باشد. به نظرم آیلتس آکادمیک را قبول نمی کنند

سلام
    با تشکر از دقت دوست عزیز - در بوکلت بصورت زیر آورده شده است.

Updated the note regarding acceptable language testing results to clarify that, for
    the IELTS reading and writing tests, only the results of the “General Training” tests are accepted
    for CIC purposes and updated the reference to the organization responsible for administering the
    CELPIP.

موفق باشید.
    ویرایش توسط Pearson : August 9th, 2010 در ساعت 12:04 PM

نمونه ای از سخت گیری های cio

Unfortunately my application returned back today. Stupid reason is that I left blank my spouse's other nationality information. It must be 'N/A' instead of blank. They also said that if I want to apply again, I have to consider the changed procedures on Jun 26. This means that I can not apply again because my NOC id removed from the eligible occupation list. But as far as I know, corrected applications should not be affected by changed procedures after first submit date of application.

Please give me an advise, can I apply again?
    http://www.canadavisa.com/canada-imm...40510.885.html

Junior Member

سلام بر دوستان
    مي خواستم بدونم كسي كه جديدا فايل نامبر مي گيره (با قانون قبل از 26 جون) بايد از چك ليست جدي استفاده كنه يا قديمي؟

نمونه دیگری از نواقصی که باعث برگشت فرم ها شده اند

Hi,

My application has been returned yesterday, reason being credit card expired. I am already on June 2010 applicants list. Please exclude my name from the list.

Best regards

Asif

But they should have given you 30 days time to update the payment information. Its been same for everybody. Please check the letter they sent with the application package.

I am also on the same boat. My credit card has not expired, but my card was blocked due to unathorized use. They had sent me a new card. CIO customer service had informed me when contacted that they would send a new payment request.

please check!
    http://www.canadavisa.com/canada-imm...40510.930.html

با سلام

شوهر خواهرم از طریق فدرال Apply کردند ولی دیروز فرمهای ارسالی برگشت خورده و باید تصحیح شود، از طرفی شغل او با توجه به لیست مشاغل جدید از فهرست حذف شده، آیا میتونه دوباره Apply کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mirshahim نمایش پست ها
    با سلام
    شوهر خواهرم از طریق فدرال Apply کردند ولی دیروز فرمهای ارسالی برگشت خورده و باید تصحیح شود، از طرفی شغل او با توجه به لیست مشاغل جدید از فهرست حذف شده، آیا میتونه دوباره Apply کنه؟
    به نظرم این شانس را از دست داده اند می توانند برای کبک اقدام نمایند

نمونه دیگری از نواقص

sad news, my application has been returned today via postal mail.
    called my bank and I was told tha the pin for the credit card hasn't been activated yet....
    please updateReason: you have not submitted the required processing fee

http://www.canadavisa.com/canada-imm...0510.1260.html

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)