صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 71

موضوع: نقص در مدارک مهاجرت-برگشت مدارک (فدرال و کبک)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط eb_i نمایش پست ها
    سلام
    من حدود ۵۰ روز پیش مدارکم برگشت خورده ولی هنوز به دستم نرسیده
    ایمیل زدم کسی جواب نداد کسی می دونه که چجوری می تونم خبر بگیرم
    و آیا اگه برسه دستم میتونم دوباره بفرستمش یا نه
    مرسی
    متاسفم بابت برگشت خوردن مدارکتون. تو فروم کانادا ویزا یه ایمیل و یه شماره تماس هندیا گذاشته بودند که با اون درخواست هاشون رو میگفتن. متاسفانه هیچکدوم رو نتونستم حتی با سرچ فروم کانادا ویزا پیدا کنم. هرچند که راجع به ایمیل گفته بودند که بعد 30 تا 45 روز جواب میدن.
    به نظر من شما منتظر رسیدن پکیجت نباش اگه می دونی چرا رد شده. WES و IELTS هر کدومش نسخه دومی داره یا نیشه با ارائه رسید ارسال گرفت. سریع اپلای کن تا کپ ها پر نشدن.
    میشه لطفا بگی از کجا میدونی چه موقع مدارکت برگشت خوردن و چه طور متوجه شدی؟ اگر ممکنه به ما بگو که کی مدارکت رو ارسال کرده بودی.
    به امید موفقیت اینبار شما

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    اگه برگشت مدارک به دلیل نقص مدرک بوده شما می تونین دوباره مدارک رو کامل کنید و بفرستید . با سابقه ای که من از اداره مهاجرت دارم و برگشت مدارک با پست معمولی ممکنه حدود ۳ ماه طول بکست دستتون برسه . من جای شما بودم هزینه می کردم و یک سری دیگه آماده می کردم و هر چه زود تر می فرستادم
    اگه ریجکت شیم دوباره نمی شه اقدام کرد؟ یه نفرو می شناسم ریجکت شد رفت از کبک اقدام کرد، واسه این بوده؟

یه سوال دیگه، کسی که واسه FSW اقدام می که و به کپ نمی رسه، مدارکشو نگاه می کنن؟ منظورمم چنین شخصی بخواد بعدا واسه تحصیل اقدام کنه تو سوابقش درج می شه که واسه FSW اقدام کرده بوده؟ چون FSW واسه ویزای تحصیلی یه امتیاز منفی محسوب مشه.

و سوال آخر تا حالا سابقه داشته کپ ها افزایش پیدا کنن؟

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط f_goo نمایش پست ها
    اگه ریجکت شیم دوباره نمی شه اقدام کرد؟ یه نفرو می شناسم ریجکت شد رفت از کبک اقدام کرد، واسه این بوده؟

یه سوال دیگه، کسی که واسه FSW اقدام می که و به کپ نمی رسه، مدارکشو نگاه می کنن؟ منظورمم چنین شخصی بخواد بعدا واسه تحصیل اقدام کنه تو سوابقش درج می شه که واسه FSW اقدام کرده بوده؟ چون FSW واسه ویزای تحصیلی یه امتیاز منفی محسوب مشه.

و سوال آخر تا حالا سابقه داشته کپ ها افزایش پیدا کنن؟
    بد ترین حالت اینه که تقلب از طرف شخص انجام بشه که بعد از ۲ سال محرومیت دوباره می تونه اقدام کنه
    آره به نوعی امتیاز منفی حساب میشه
    به هیچ عنوان
    too much love will kill you

Junior Member

دوستان من بالاخره فهمیدم مشکل پروندم چی بوده
    فکر میکردم مدارک تحصیلی نمیخواهد وقتی WES فرستادم
    البته هنوز مدارکم نرسیده بهم ایمیل زدن
    فکر میکنید همین مدارک و وقتی اومد همه رو می تونم بفرستم یا چیزیشو باید آ‍دیت کنم
    بنظرتون ۲۱۷۱ که مدارکو براش تنظیم کردم تا اون موقع پر نمیشه
    یه ذره ترسیدم دوباره سوتی بدم شماها یه وکیل خوب نمیشناسین باهاش مشورت کنم تا مدارکم میاد

ApplyAbroad Veteran

فکر میکنید همین مدارک و وقتی اومد همه رو می تونم بفرستم یا چیزیشو باید آ‍دیت کنم
    یه ذره ترسیدم دوباره سوتی بدم شماها یه وکیل خوب نمیشناسین باهاش مشورت کنم تا مدارکم میاد
    راستش قطعاً فرمها نسبت به اون موقع آپدیت شده و شما باید آخرین فرمها رو ارسال کنید. پس این یه کار آماده سازی که به نظرم از الان شروع کنید. در مورد ظرفیت هم راستش هیچ کس نمیتونه اظهار نظر کنه . شانستون رو امتحان کنید. یعنی من اگه بودم میکردم این کارو.
    آها راستی در مورد پرداختتون هم مطمین شید که لازمه دارید آپدیتی انجام بشه یا نه (9 ماه کردیت کارت و 5-6 ماه مانی اوردر باید زمان انقضا داشته باشن)

به نظر من اگر میتونی معطل رسیدن مدارک نشو. فکر کنم 2171 هنوز پر نشده، اما اگه لااقل یک سال از ده سال شرح وظایفت میخوره چطوره با 2172 اقدام کنی. من 2281 اقدام کردم و میتونستم با 2172 و 2171 هم اقدام کنم الان حیفم میاد چرا 2172 نزدم.

Member sarahshams آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Railway Eng.IUST/Busi Management. Allameh

نمی دونم توی این فروم بود یا یک فروم مشابه اما چند نفر که مثل شما پروه نده شون برگشت خورده بود گفتند ترجمه ها مثلا از کپی اونها باز شده بود و قابل استفاده نبود. می تونی جهت اطمینان ترجمه هارو باز انجام بدی یا مثلا نامه بانک ات رو آپدیت کنی چون قدیمی شده. ضمنا فرم هارو باید اصلاح کنی اگر در برخی موارد مثل سابقه کار و اینها تاریخ خاتمه رو مثلا ماه 05 زدی. شاید حتی فرم جنریک رو باز باید پر کنی و بارکد بگیری (نمی دونم فقط حدس می زنم)
    طبق پیش بینی بدبینانه اسپریت شیت کپ شما با افرادی که تا 25 سپتامبر مدارکشون رو ارسال کرده اند پر شده. وطبق پیش بینی واقعگرایانه تا آخر دسامبر وقت هست. دیگه با خودته که ریسک کنی یا نه! اما فکر کردن به 2172 به قول دوستمون هم گزینه ایه
    برای مشاوره من یکار رفتم کنپارس اما کلا در جلسه اول اطلاعات زیادی نمی دهند و بسیاری از حرف هاشون برای من و شما که سایت رو زیر و رو کردیم تکراریه
    یه راه میتونه این باشه که از بچه های این فروم یا بچه های fsw2013که فایل نامبر گرفته اند خواهش کنی پاکتت رو چک کنه.
    موفق باشی
    ویرایش توسط sarahshams : October 8th, 2014 در ساعت 06:21 PM
    !It's nice to be important, But it's important to be Nice

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نقص در مدارک مهاجرت-برگشت مدارک (فدرال و کبک)

با سلام
    من مداركمرو با پست اسكاي نت فرستادم و بعد از يك هفته رسيد. الان حدود ٢ هفته و ٥ روز هست كه مدارك رسيده دستشون ولي هنوز ايميلي دريافت نكردم. به نظر شما اين طبيعيه يا مداركم ناقص بوده برگردوندن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fswp نمایش پست ها
    با سلام
    من مداركمرو با پست اسكاي نت فرستادم و بعد از يك هفته رسيد. الان حدود ٢ هفته و ٥ روز هست كه مدارك رسيده دستشون ولي هنوز ايميلي دريافت نكردم. به نظر شما اين طبيعيه يا مداركم ناقص بوده برگردوندن؟
    دوست عزیز برای اسکیل ورکر کانادا اقدام کردین؟ اگه بله که باید یه چند ماهی منتظر بمونید تا نوبت بهتون برسه مدارکتون برسی شه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtob نمایش پست ها
    دوست عزیز برای اسکیل ورکر کانادا اقدام کردین؟ اگه بله که باید یه چند ماهی منتظر بمونید تا نوبت بهتون برسه مدارکتون برسی شه
    بله برای اسکیل ورکر اقدام کردم ولی من شنیده بودم مدارک بعد از حدود 2 هفته چک اولیه میشن و داکیومنت نامبر ایمیل میشه واسمون. بعد از اون وارد مرحله بررسی چند ماهه میشه که شما فرمودید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)