صفحه 86 از 97 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 965

موضوع: Switzerland-Application and Visa process

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد کاربردی - بازل

پیش فرض پاسخ : Switzerland-Application and Visa process

برین به چند تا پست بالاتر: #846

Junior Member

سلام. داخل لیست مدارک لازم برای ویزای دانشجویی آخرین مدرک تحصیلی خواسته شده.اما بنده در حال تحصیل هستم و تا تیر ماه فارغ التحصیل نمی شم. می خواستم ببینم کسی از دوستان تجربه این مورد را داشته و آیا می شه به جای مدرک تحصیلی، ریز نمرات را ارائه داد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

سلام، از دوستان آیا کسی هست که یک دوره ی تحصیلی رو در سوییس تموم کرده باشه (مثلا فوق لیسانس) و برگشته باشه ایران و حالا دوباره بخواد بره سوییس برای یک مقطع دیگه (مثلا دکترا) ؟ در این حالت سوال من این هست که ویزاتون برای تحصیل در مقطع دکترا چقدر طول کشیده تا بیاد؟ آیا زودتر اومده یا مثل همون دفعه ی اول بوده؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Switzerland(application and Visa process)l

درودلطفا درباره اين متن سفارت اگر اطلاعات دقيق داريد كمك نماييدبا سپاسسه نسخه کپی A4 از مدارک مربوط به منابع مالی جهت تامین هزینه برای کل مدت تحصیلضامن در سوئیس: در صورتیکه والدین هزینه ها را پرداخت می نمایند میبایستی نامه ترجمه شده و محضری از سوی والدین به همراه صورتحساب بانکی آنان به انگلیسی با اع م نرخ ارزبه سفارت اراائه شودa ضامن در سوئیس یا در کشوری دیگر: در صورت وجود ضامن در خارج از کشور میبایستی نامه امضاء شده وی همراه با یک نسخه کپی A4 از گذرنامه یا اجازه اقامت وی در سوئیس یا در کشور دیگر به انضمام صورتحساب بانکی سه ماه اخیر وی به سفارت ارائه گرددa بورسیه: مدارک مربوط به کمک هزینه و بورس تحصیلی

Junior Member

سه نسخه کپیA4 از مدارک مربوط به منابع مالی جهت تامین هزینه برای کل مدت تحصیل
    ضامن در سوئیس: در صورتیکه والدین هزینه ها را پرداخت می نمایند میبایستی نامه ترجمه شده و محضری از سوی والدین به همراهصورتحساب بانکی آنان به انگلیسی با اع م نرخ ارزبه سفارت اراائه شودaضامن در سوئیس یا در کشوری دیگر: در صورت وجود ضامن در خارج از کشور میبایستی نامه امضاء شده وی همراه با یک نسخهکپیA4 از گذرنامه یا اجازه اقامت وی در سوئیس یا در کشور دیگر به انضمام صورتحساب بانکی سه ماه اخیر وی به سفارت ارائهگردد
    بورسیه: مدارک مربوط به کمک هزینه و بورس تحصیلی

درود
    دوستان اطلاعاتي درباره منابع مالي دارند، چون اطلاعات واضح نيست
    دانشگاه من گفته چون دروس ليسانس من به زبان انگليسي بوده نياز به ايلتس ندارم ولي سفارت اين مدارك را ميخواهد

Junior Member

سام دوستان
    کسی هست واسه ویزای کار فوق دکتری اقدام کرده باشه؟ معمولا چند وقت طول میکشه تا ویزا بیاد؟ من الان یه افر دارم ولی خیلی میترسم بهم ویزا ندن.

سلام دوستان
    من از دانشگاه برن در مقطع ارشد پذیرش دارم و می خوام واسه ویزا اقدام کنم، سن من 34 هست.
    طبق گفته دوتا از دوستان که به دلیل سنشون ویزاشون ریجکت شده بود، می خواستم بدونم کسی بوده که با چنین شرایط سنی ویزا دریافت کرده باشه.
    به نظرتون چه مدارکی ارایه بدم می تونه مفید باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط am.miryousefi نمایش پست ها
    داشتم صفحات می خوندم یکی از دوستان گفته بود اونایی که نزدیک 30 هستند پذیرش بگیرند برای ارشد با ویزا براشون صادر نمیشه یا صادر شه سال دوم ارشد بعد از 30 سالگی تمدید نمیشه.نظری دارند دوستان؟از کجا میشه اطلاعات درستی کسب کرد؟
    سلام
    من هم همین مشکل رو دارم
    شما تونستین اطلاعات درستی کسب کنین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد کاربردی - بازل

سلام.
    امسال دو نفر بالای سی سال در دانشگاه بازل پذیرش ارشد گرفتن که ویزا هم داده شد. فقط در یک مورد ازشون یک سری اطلاعات بیشتر خواستن در مورد اینکه چرا بین کارشناسی و ارشدشون این همه فاصله افتاده بود و اونا هم توضیح داده بودند که کار میکردند. متاسفانه من اطلاعات بیشتری در مورد جزئیاتش ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezafarhady نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه برن در مقطع ارشد پذیرش دارم و می خوام واسه ویزا اقدام کنم، سن من 34 هست.
    طبق گفته دوتا از دوستان که به دلیل سنشون ویزاشون ریجکت شده بود، می خواستم بدونم کسی بوده که با چنین شرایط سنی ویزا دریافت کرده باشه.
    به نظرتون چه مدارکی ارایه بدم می تونه مفید باشه؟

Junior Member

دوستان فیلد شماره 24 فرم ویزا D یه probable address in Switzerland خواسته. اگه کسی آدرس خاصی نداشته باشه می تونه فیلد رو خالی بگذاره یا مشکلی پیش میاد در این صورت؟