صفحه 67 از 97 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 965

موضوع: Switzerland-Application and Visa process

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Switzerland-Application and Visa process

من 1 نوامبر از فنلاند درخواستم ریجکت شد.(علت : پروژه پیشنهادی آنها پیشرفته و تقریبا نظامی بود dual use)
    دلیل اعلام شده به من : تهدید علیه امنیت ملی روابط بین الملل فنلاند !!!!!!!!!!!!!

آیا این مساله باعث ریجکت شدنم از سوئیس یا هر کشور اروپایی دیگه هم میشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahadrajabi نمایش پست ها
    من 1 نوامبر از فنلاند درخواستم ریجکت شد.(علت : پروژه پیشنهادی آنها پیشرفته و تقریبا نظامی بود dual use)
    دلیل اعلام شده به من : تهدید علیه امنیت ملی روابط بین الملل فنلاند !!!!!!!!!!!!!

آیا این مساله باعث ریجکت شدنم از سوئیس یا هر کشور اروپایی دیگه هم میشه ؟
    در مورد سوییس ممکنه فرق کنه چون جز اتحادیه اروپا نیست.

Junior Member

سلام
    من 2 سوال در مورد زبان دارم.من 2سال در دانشگاه انگلیسی زبان تحصیل کردم و دانشگاه سوییس از من مدرک زبان نخاستن آیا برای سفارت واجبه ارایه مدرک IELTS؟
    هم چنین در صورتیکه پذیرش تحصیلی به زبان انگلیسی ست آیا ارایه مدرک فرانسه یا آلمانی به سفارت اجباری ست؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط kati20 نمایش پست ها
    سلام
    من 2 سوال در مورد زبان دارم.من 2سال در دانشگاه انگلیسی زبان تحصیل کردم و دانشگاه سوییس از من مدرک زبان نخاستن آیا برای سفارت واجبه ارایه مدرک IELTS؟
    هم چنین در صورتیکه پذیرش تحصیلی به زبان انگلیسی ست آیا ارایه مدرک فرانسه یا آلمانی به سفارت اجباری ست؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام مدرک زبان باید داشته باشید برای درخواست ویزا
    نه لازم نیست فقط مدرک زبان انگلیسی کافیه.

Junior Member

یک سوال در مورد رفت آمد به ایران از سوئیس و مجوز خروج از کشور برای همسرم داشتم..گویا برای برگشت به سوئیس باید گواهی اشتغال به تحصیل تایید شده توسط سفارت ایران تو برن ببری. برای این کار دقیقا چه مراحلی لازمه..سایت سفارت خیلی گنگ نوشته شده که دقیقا چه مدارکی لازم هست؟ و آیا حتما باید حضوری به سفارت در برن مراجعه کنیم یا اینکه با پست هم امکانش هست؟
    ببخشید که این تاپیک زیاد مرتبط با سوال نبود..تاپیک مناسب پیدا نکردم

Junior Member

سلام دوستان
    من از دانشگاه eth زوریخ دعوتنامه دارم واسه فرصت مطالعاتی. حالا چندتا سوال واسم پیش اومده. ممنون میشم کمکم کنین.
    1- دانشگاه eth گفته مدارکو واسه اونا بفرستم تا اونا واسه ویزا اقدام کنن، حالا یعنی نیازی نیست که من خودم برم سفارت سوییس؟
    2- من نامه از دانشگاه خودم دارم که ساپورت مالیم میشه ولی مبلغش 10000 دلاره، باید مدارک مالی مادرم رو هم بفرستم که نشون بده ساپورت شخصی هم دارم؟
    3- eth ازم مدرک زبان نخواسته، واسه ویزا باید مدرک زبان بفرستم؟ چه نمره ای واسه تافل می خوان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Atefe_D نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه eth زوریخ دعوتنامه دارم واسه فرصت مطالعاتی. حالا چندتا سوال واسم پیش اومده. ممنون میشم کمکم کنین.
    1- دانشگاه eth گفته مدارکو واسه اونا بفرستم تا اونا واسه ویزا اقدام کنن، حالا یعنی نیازی نیست که من خودم برم سفارت سوییس؟
    2- من نامه از دانشگاه خودم دارم که ساپورت مالیم میشه ولی مبلغش 10000 دلاره، باید مدارک مالی مادرم رو هم بفرستم که نشون بده ساپورت شخصی هم دارم؟
    3- eth ازم مدرک زبان نخواسته، واسه ویزا باید مدرک زبان بفرستم؟ چه نمره ای واسه تافل می خوان؟
    سلام.
    در كانتون زوريخ معمولا اينجوريه كه اونا كاراي ويزاتونو ميكنن و بعد خبر ميدن بريد سفارت و ويزارو بچسبونيد تو پاسپورتتون.
    در مورد ميزان ساپورت بستگي به تعداد ماهي داره كه اونجاييد ولي دقيقا نميدونم به ازاي هرماه چقد در نظر ميگيرن ولي مثلا اگر ٦ ماه قراره بويد مطمئنا كمه و بايد حساب و اينا بيريد.
    مدرك زبان معمولا فقط سفارت ميخواد و اونم نمره بالايي نميخواد. نمره معمولي اوكيه ( ٧٠-٨٠).
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط shideh1990 نمایش پست ها
    یک سوال در مورد رفت آمد به ایران از سوئیس و مجوز خروج از کشور برای همسرم داشتم..گویا برای برگشت به سوئیس باید گواهی اشتغال به تحصیل تایید شده توسط سفارت ایران تو برن ببری. برای این کار دقیقا چه مراحلی لازمه..سایت سفارت خیلی گنگ نوشته شده که دقیقا چه مدارکی لازم هست؟ و آیا حتما باید حضوری به سفارت در برن مراجعه کنیم یا اینکه با پست هم امکانش هست؟
    ببخشید که این تاپیک زیاد مرتبط با سوال نبود..تاپیک مناسب پیدا نکردم
    ببخشيد كجاي سايت نوشته اينو؟

سلام خدمت دوستان
    میخواستم بدونم ازمون زبان تو سفارت سوئیس میگیرند؟ اصن برا ویزا مدرک زبان لازم دارند؟ اخه من مدرک زبانم تا اون موقع اماده نیس... و اگه ازمون داره چه سوالاتی را میپرسند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadkiany22 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    میخواستم بدونم ازمون زبان تو سفارت سوئیس میگیرند؟ اصن برا ویزا مدرک زبان لازم دارند؟ اخه من مدرک زبانم تا اون موقع اماده نیس... و اگه ازمون داره چه سوالاتی را میپرسند؟
    سلام
    براي ويزاي دانشجويي مدرك زبان ميخوان و در سفارت ازمون زباني نميگيرن. نمره زبانم لازم نيست زياد بالا باشه.
    اگر نباشه نقص مدرك محسوب ميشه و نميدونم كه چي ميشه. ممكنه بهتون بگن بريد و هروقت كه مدرك زبانتون اوكي شد دوباره بيايد.

موفق باشيد.