صفحه 71 از 97 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 965

موضوع: Switzerland-Application and Visa process

پیش فرض پاسخ : Switzerland-Application and Visa process

نقل قول نوشته اصلی توسط nano572 نمایش پست ها
    مرسیییی از راهنماییتون، یعنی دیگه اون پرسش کتبی که بچه ها تو پست های سال های پیش نوشتن نیست؟ یه سوال دیگه راجع به intention letter، من هنوز نمی دونم دقیقا چی باید بنویسم و چی ننویسم! خیلی بخاطرش استرس دارم
    خواهش ميكنم. نه ديگه اونو نميدن.
    در مورد اون نامه يچيزي مثل نامه اي كه به دانشگاها ميديد بايد باشه ولي يه پاراگرافم اخرش بايد بنويسيد كه چه انگيزه اي داريد كه بعد از درستون به ايران برگرديد.
    موفق باشيد

Junior Member

سلام دوستان،
    من کل صفحات قبل رو خوندم ولی دیدم کسی در مورد مقدار پولی ک باید تو حساب ضامن باشه چیزی نگفته؟ می تونید بگید مقدار پول قابل قبول برای سفارت چقدره؟

Junior Member

سلام به همگی

یه سوال دارم که فک کنم کسی قبلا نپرسیده. من برای دکترا پذیرش با فاند دارم و میخوام برای ویزا اقدام کنم. میخواستم بدونم کسی اطلاع داره آیا سابقه ریجکت ویزای دانشجویی آمریکا توی ویزای سوییس تاثیر منفی داره یا نه؟
    دوم اینکه هزینه بررسی درخواست ویزا (که دوستان گفتن 240000 تومان هست) کی میگیرن؟ موقع تحویل مدارک یا تحویل ویزا؟ نقد؟
    راستی کسی می دونه سوییس روی سابقه کار نفتی یه کار تو شرکت های دولتی و اینجور چیزا حساس هست یا خیر؟

ممنون

Junior Member

سلام بر همه دوستان

من برای ویزای sabbatical leave اقدام کردم که در واقع فرم D را پر کردم. ولی نه تنها پاسپورتم را به خودم تحویل دادند بلکه به پاسپورتم مهر هم نزدند. در ضمن رسیدی هم مبنی بر اینکه من مدارک را به سفارت تحویل دادم بهم ندادند. میخواستم ببینم کسی از دوستان این وضعیت را تجربه کرده؟ چقدر طول میکشد که ویزا بیاد؟ ممنون میشم که من را راهنمایی کنید

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Bardv نمایش پست ها
    سلام به همگی

یه سوال دارم که فک کنم کسی قبلا نپرسیده. من برای دکترا پذیرش با فاند دارم و میخوام برای ویزا اقدام کنم. میخواستم بدونم کسی اطلاع داره آیا سابقه ریجکت ویزای دانشجویی آمریکا توی ویزای سوییس تاثیر منفی داره یا نه؟
    دوم اینکه هزینه بررسی درخواست ویزا (که دوستان گفتن 240000 تومان هست) کی میگیرن؟ موقع تحویل مدارک یا تحویل ویزا؟ نقد؟
    راستی کسی می دونه سوییس روی سابقه کار نفتی یه کار تو شرکت های دولتی و اینجور چیزا حساس هست یا خیر؟

ممنون
    سلام
    فك نميكنم تاثير منفي داشته باشه.
    همون موقع پول نقد ازتون ميگيرن.
    در مورد سابقه هم اطلاعات خاصي ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط adrinaa نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان

من برای ویزای sabbatical leave اقدام کردم که در واقع فرم D را پر کردم. ولی نه تنها پاسپورتم را به خودم تحویل دادند بلکه به پاسپورتم مهر هم نزدند. در ضمن رسیدی هم مبنی بر اینکه من مدارک را به سفارت تحویل دادم بهم ندادند. میخواستم ببینم کسی از دوستان این وضعیت را تجربه کرده؟ چقدر طول میکشد که ویزا بیاد؟ ممنون میشم که من را راهنمایی کنید

با تشکر
    سلام
    همه اين موارد عادي هست و جاي نگراني نيست.
    موفق باشيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط molisoft نمایش پست ها
    سلام
    همه اين موارد عادي هست و جاي نگراني نيست.
    موفق باشيد.
    ممنون از دوست عزیزی که پاسخ دادن. فقط میخواستم بدونم اطلاع دارین چقدر طول میکشه ویزا بیاد؟

با سلام و خسته نباشید

من می خوام برای ویزای سوئیس هفته بعد اقدام کنم ولی مشکلی که هست من تو مرداد ی سفر باید به روسیه برم می خوام بدونم از دوستان کسی می دونی آیا سفارت فقط پاسپورت من رو میده برم بیام در حینی که داره بررسی میکنه

Junior Member nano572 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nimashahinfar نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید

من می خوام برای ویزای سوئیس هفته بعد اقدام کنم ولی مشکلی که هست من تو مرداد ی سفر باید به روسیه برم می خوام بدونم از دوستان کسی می دونی آیا سفارت فقط پاسپورت من رو میده برم بیام در حینی که داره بررسی میکنه
    سلام، تا جایی که من خبر دارم سفارت پاسپورتونو پس می ده همون روز، نگه نمی دارن پیش خودشون. من که برای ویزا دانشجویی دو هفته پیش اقدام کردم ازم نگرفت.

خیلی ممنون دوست عزیز میشه ازتون بپرسم میزان پولی که در حساب باید باشه بهتره چقدر باشه