صفحه 84 از 97 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 965

موضوع: Switzerland-Application and Visa process

Junior Member

Question ممکنه که سفارت 2بار درخواست مدارک کنه؟

ممکنه که سفارت 2بار درخواست مدارک کنه؟
    سلام، من از طريق يه آژانس رفتم سفارت با مدارک کامل(سند، تمکن مالي و...) و الان حدودا 60 روزه که ميگذره، و آژانس به من گفته که ويزا ريجکت نشده اما سفارت دوباره عينا همون مدارک رو ميخواد،
    همچين چيزي نرماله؟

پیش فرض پاسخ : ممکنه که سفارت 2بار درخواست مدارک کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mkookm نمایش پست ها
    ممکنه که سفارت 2بار درخواست مدارک کنه؟
    سلام، من از طريق يه آژانس رفتم سفارت با مدارک کامل(سند، تمکن مالي و...) و الان حدودا 60 روزه که ميگذره، و آژانس به من گفته که ويزا ريجکت نشده اما سفارت دوباره عينا همون مدارک رو ميخواد،
    همچين چيزي نرماله؟
    شاید آژانس مدارکو گم کرده!
    سطح هر جامعه نتیجه کیفیت پیش دبستانی و دبستان آن است ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ممکنه که سفارت 2بار درخواست مدارک کنه؟

نه،
    چون خودم رفتم سفارت، مدارک نهایی و ترجمه شده رو خودم دادم

نقل قول نوشته اصلی توسط fal نمایش پست ها
    شاید آژانس مدارکو گم کرده!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Switzerland-Application and Visa process

بین شرایط ویزای سوییس یه بند هست که میگه:

Your passport must be valid for at least 3 months beyond the planned duration of your stay. This is very important - your visa will not be approved if your passport expires earlier

خب اومدیم یکی خاس واسه دکترا ویزا بگیره و پاسش فال 2019 اکسپایر میشه و قراره دکتراش تا مثلا 2022 طول بکشه. این یعنی بهش ویزا نمیدن؟! خب پاس رو هم که نمیشه به این زودی تمدید کرد. پس راه حل چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط taher909 نمایش پست ها
    بین شرایط ویزای سوییس یه بند هست که میگه:

Your passport must be valid for at least 3 months beyond the planned duration of your stay. This is very important - your visa will not be approved if your passport expires earlier

خب اومدیم یکی خاس واسه دکترا ویزا بگیره و پاسش فال 2019 اکسپایر میشه و قراره دکتراش تا مثلا 2022 طول بکشه. این یعنی بهش ویزا نمیدن؟! خب پاس رو هم که نمیشه به این زودی تمدید کرد. پس راه حل چیه؟
    ابتدا به شما يك ويزاي سه ماهه ميدن و منظور اينه كه بايد پاسپورتتون بابد براي اون ويزا معتبر باشه

سلام. من زنگ زدم سفارت وقت بگیرم، گفتن اخرای شهریور بیا. بهشون گفتم پذیرش دانشجویی دارم اون موقع دیر میشه. گفت که نامه پذیرشتو ایمیل کن وقت بدیم. من اون موقع نامه پذیرشم نیومد ولی یه نامه غیر رسمی پذیرش داشتم که دانشگاه بهم داده بود تا ببرم وزارت علوم کارامو بکنم. همونو اپلود کردم گفتم july بهم وقت بدید ولی اونا 18 june بهم وقت دادن. تا 16 june منتظر بودم پذیرش اصلیم بیاد ولی نیومد. 17june به سفارت ایمیل زدم که من وقت میخوام و پذیرش دارم! اونا یه روز بعد جواب دادن که قبلا بهت وقت دادیم اما نیومدی بدون هیچ عذری و متاسفانه دیگه وقت نمیدیم بهت. منم توضیح دادم که پذیرشم نیومده بود. الان دیگه سفارت بهم وقت نمیده!!
    چیکار باید بکنم به نظرتون؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed90ghasemi نمایش پست ها
    سلام. من زنگ زدم سفارت وقت بگیرم، گفتن اخرای شهریور بیا. بهشون گفتم پذیرش دانشجویی دارم اون موقع دیر میشه. گفت که نامه پذیرشتو ایمیل کن وقت بدیم. من اون موقع نامه پذیرشم نیومد ولی یه نامه غیر رسمی پذیرش داشتم که دانشگاه بهم داده بود تا ببرم وزارت علوم کارامو بکنم. همونو اپلود کردم گفتم july بهم وقت بدید ولی اونا 18 june بهم وقت دادن. تا 16 june منتظر بودم پذیرش اصلیم بیاد ولی نیومد. 17june به سفارت ایمیل زدم که من وقت میخوام و پذیرش دارم! اونا یه روز بعد جواب دادن که قبلا بهت وقت دادیم اما نیومدی بدون هیچ عذری و متاسفانه دیگه وقت نمیدیم بهت. منم توضیح دادم که پذیرشم نیومده بود. الان دیگه سفارت بهم وقت نمیده!!
    چیکار باید بکنم به نظرتون؟
    سلام. دوست عزیز منظورتون از نامه ی رسمی و غیر رسمی پذیرش چی هست؟ میشه لطفاً بیشتر توضیح بدید. شما کی زنگ زدید که بهتون 18 june وقت دادن؟

Junior Member

دوستان کسی می دونه میشه واسه ی سفارت نامه ی معرفی دانشگاه خطاب به نظام وظیفه رو ترجمه کرد و به عنوان مدرک تحصیلی برای سفارت برد (یا حتی ریزنمره ی انگلیسی ای که دانشگاه به من داده)؟ چون من به دلیل زمان بر بودن پروسه ی خرید دانشنامه ممکنه به سفارت نرسم.

نقل قول نوشته اصلی توسط right2012 نمایش پست ها
    سلام. دوست عزیز منظورتون از نامه ی رسمی و غیر رسمی پذیرش چی هست؟ میشه لطفاً بیشتر توضیح بدید. شما کی زنگ زدید که بهتون 18 june وقت دادن؟
    نامه ای که زودتر گرفتم ببرم وزارت علوم تا کارامو انجام بدم قبل اینکه نامه اصلی اماده بشه نامه غیر رسمیه. 7 JUNE تماس گرفتم

Junior Member

سلام دوستان

چند تا سوال داشتم
    1- این قضیه نامه از برن چیه؟ امروز من یه ایمیل گرفتم که شما یه نامه دارین برین از سفارت بگیرین
    2- گروه تلگرامی خاصی هست برای بچه هایی که توی پروسه ویزای سوییسن؟
    3- کسی هست که آمریکا برای سوییس اقدام کرده باشه؟
    4- کسی رو میشناسین که پی اچ دی با فاند ریجکت شده باشه؟
    5- دانشگاه های سوییس چیزی به اسم لیت ارایوال قبول دارن؟ اگه به موقع به قرار داد نرسیم چی میشه؟

ممنون