صفحه 55 از 97 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 965

موضوع: Switzerland-Application and Visa process

پیش فرض پاسخ : Switzerland-Application and Visa process

مرسی ممنونم از راهنمایی هاتون فقط یه سوال دیگه هم برام پیش اومد
    چرا نوشته در سه فایل مدارک رو ببریم؟ یه فایل اصل مدارک، یه فایل کپی ها از هرکدوم هر تعداد که خواستن و فایل دیگه چی؟ همون میزان کپی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Shiva123456 نمایش پست ها
    مرسی ممنونم از راهنمایی هاتون فقط یه سوال دیگه هم برام پیش اومد
    چرا نوشته در سه فایل مدارک رو ببریم؟ یه فایل اصل مدارک، یه فایل کپی ها از هرکدوم هر تعداد که خواستن و فایل دیگه چی؟ همون میزان کپی؟
    تو یه فایل اصل مدارک.
    یه فایل یه نسخه کپی
    فایل دیگه هم نسخه ی دیگه ی کپی

دقت کنید که ترتیب مدارک رو دقیقا همونجوری بذارید که تو لیست هست.
    موفق باشید.

دوستان قسمت 12 در فرم ویزا، in case of monors:surname, first name, address and nationality of parental authority/legal guardian
    منظور چیه؟ چی بنویسم؟

گفته در سه پرونده کاملا یکسان، ولی وقتی سه نسخه کپی از یه مدرک خواسته چی؟

دوستان فردا عازم تهران هستم و واقعا برای این مرتب کردن پوشه ها گیج شدم، گفته پوشه ها یکسان باشن، وقتی سه نسخه کپی می خواد، توی یک پوشه یه کپی بذارم و پوشه ی دیگه چطور؟

مثلا نوشته سه نسخه كبي از cv
    ممنون ميشم راهنمايي كنين

سلام. من برای فرصت مطالعاتی یه دوره 9 ماهه قرار که برم EPFL. چون فرصت مطالعاتی هست من هزینه رو باید از ایران تأمین کنم و دانشگاه مقصد تعهدی نمیده که به من پولی بده و فقط اون استادی که قراره پیشش کار کنم یه دعوتنامه فرستاده واسم. الان سوالم اینه که برای گرفتن ویزا من باید پرینت حسابم رو در 3 ماه اخیر ببرم یا نامه حمایت مالی که از دانشگاه میگیرم (بر اساس پولی که وزارت علوم میده) کافیه؟ یه سوال دیگه اینکه اگه پرینت حساب همسرم رو ببرم قبول میکنن یا حتماً باید حساب مال خودم باشه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط zohrehmm2004 نمایش پست ها
    سلام. من برای فرصت مطالعاتی یه دوره 9 ماهه قرار که برم EPFL. چون فرصت مطالعاتی هست من هزینه رو باید از ایران تأمین کنم و دانشگاه مقصد تعهدی نمیده که به من پولی بده و فقط اون استادی که قراره پیشش کار کنم یه دعوتنامه فرستاده واسم. الان سوالم اینه که برای گرفتن ویزا من باید پرینت حسابم رو در 3 ماه اخیر ببرم یا نامه حمایت مالی که از دانشگاه میگیرم (بر اساس پولی که وزارت علوم میده) کافیه؟ یه سوال دیگه اینکه اگه پرینت حساب همسرم رو ببرم قبول میکنن یا حتماً باید حساب مال خودم باشه؟
    ممنون
    سلام راستش من اطلاعات دقيقي ندارم ولي تا اونجاييكه حدس ميزنم اگر نامه حمايت مالي اي كه دانشگاه بهتون ميده به اندازه اي باشه كه تمام هزينه هاتونو پوشش بده در سوئيس ديگه پرينت حساب نميخوان. اگر كمتر باشه بايد پرينت حسابو ببريد.

سلام
    تا جایی که می دونم احتیاجی به گردش حساب سه ماهه نیست و فقط bank statement که میزان پولتون رو با اعلام نرخ ارز نشون بده کافیه.اگه همسرتون می خوان حسابشون رو بدن باید نامه ای باشه که ایشون Guardian شما هستن و می تونین به بخش ویزا ایمیل بزنین و بپرسین، جواب میدن. حتی برای حمایت مالی وزارت علوم بپرسین که کافی هست یا نه. من خودم سوال داشتم و جواب دادن.

Junior Member

دوستان سلام
    اگه حضوری بریم در سفارت جوابمونو میدن؟