صفحه 49 از 97 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 965

موضوع: Switzerland-Application and Visa process

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Switzerland-Application and Visa process

سلام دوستان،

همون جور که می دونید ارائه نمره تافل یا ایلتس جز مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای دانشجویی سفارت سوییس هست. من نمره تافل دارم ولی ریپرت کاغذیشو ندارم. سوالم این هست که میتونم از پروفایلم پرینت اسکرین بگیرم و به سفارت ارائه بدم؟ آیا قبول می کنن؟

ممنون میشم اگه جواب سوالمو بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azadyar2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای مصاحبه برای پوزیشن دکترا دعوت شدم که برم EPFL. الان من برای چه نوع ویزایی باید اقدام کنم؟ توریستی یا تحصیلی؟ کسی میدونه کمترین مدت زمان صدور ویزا برای هر کدوم از این جالتها چقدره در صورتی که از دانشگاه invitation letter داشته باشم؟
    مرسی
    سلام
    من هم شرايط همين دوستمون رو دارم.
    سوالي كه دارم اينه كه اولا آيا براي سفارت بايد از قبل وقت بگيريم و بريم؟ ثانيا اينكه چه مداركي قبل از رفتن به سفارت بايد آماده كنيم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Material Science-EPFL

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix666 نمایش پست ها
    سلام
    من هم شرايط همين دوستمون رو دارم.
    سوالي كه دارم اينه كه اولا آيا براي سفارت بايد از قبل وقت بگيريم و بريم؟ ثانيا اينكه چه مداركي قبل از رفتن به سفارت بايد آماده كنيم؟
    سلام من خودم جواب سوال رو پیدا کردم البته من به استادم گفتم که نمیتونم بیام و به صورت Skype مصاحبه کردیم.
    باید برای ویزای توریستی زنگ بزنید سفارت و وقت بگیرید. هزینه سفر رو دانشگاه میده که شامل بلیط رفت و برگشت و گویا دو روز اقامته که شما اگر بخواید این فاصله رو بیشتر هم میکنن ولی اونا فقط پول دو روز رو میدن. ویزای توریستی گویا دو هفته ای میاد. برای مدارک هم به سایت سفارت سویس مراجعه کنید.
    این نیز بگذرد ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Material Science-EPFL

سلام دوستان
    من دوشنبه 12 خرداد واسه ویزای کار از EPFL اقدام کردم. مدارکش همون مدارک ویزای تحصیلی هست+ 18.500 تومان پول برای پست مدارک که علاوه بر 271000 تومان میگیرن + سه نسخه فرم Long stay D
    هیچ مصاحبه ای هم نداشتم و هیچ متنی هم ازم نخواستن بنویسم
    فقط من برای ویزای تحصیلی دیده بودم که فرم ترک سویس باید پر شه. روزی که رفتم سفارت من اینو یادم رفت پر کنم و اونجا هم کسی بهم نگفت اینو پر نکردی. امروز زنگ زدم گفتن مثه اینکه برای ویزای کار مشکلی نیست ولی خود خانمی که باهاش حرف زدم زیاد هم مطمئن نبود. اگر کسی از دوستان در اینباره اطلاعی داره مبنی براینکه این فرم حتما باید پر شه ممنون میشم راهنماییم کنه.
    این نیز بگذرد ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azadyar2 نمایش پست ها
    سلام من خودم جواب سوال رو پیدا کردم البته من به استادم گفتم که نمیتونم بیام و به صورت Skype مصاحبه کردیم.
    باید برای ویزای توریستی زنگ بزنید سفارت و وقت بگیرید. هزینه سفر رو دانشگاه میده که شامل بلیط رفت و برگشت و گویا دو روز اقامته که شما اگر بخواید این فاصله رو بیشتر هم میکنن ولی اونا فقط پول دو روز رو میدن. ویزای توریستی گویا دو هفته ای میاد. برای مدارک هم به سایت سفارت سویس مراجعه کنید.
    البته من به استادم همین پیشنهادو دادم ولی گفت حضور در EPFL اجباریه
    به هر حال با سفارت تماس گرفتم و به من گفتن پاسپورتمو با مدارک دانشگاه ایران و سوئیس به همراه بلیط رزرو و بیمه مسافرتی و گواهی گردش مالی ببرم تحویل بدم.

سلام
    عذر می‌خوام من یه سری از پست‌ها رو خوندم اما متوجه نشدم شما رشته‌تون چی بود یا برای کدوم مقطع اقدام کرده بودید؟ ممنون می‌شم اگه بتونید بگید.
    بازم ممنون

منظورم دوستمون fahimfaraji

که نوشتن ریجکت شدن.
    ویرایش توسط roya_nn62 : July 27th, 2014 در ساعت 06:00 PM دلیل: ترکیب پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samakhanum نمایش پست ها
    منظورم دوستمون fahimfaraji

که نوشتن ریجکت شدن.
    سلام ... ببخشید دیر جواب میدم. من دکتری مکانیک اپلای کرده بودم. البته یکی دو ترم اول فاند نداشتم.
    راستی چرا امسال اینقدر خلوته این تاپیک؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط fahimfaraji نمایش پست ها
    سلام ... ببخشید دیر جواب میدم. من دکتری مکانیک اپلای کرده بودم. البته یکی دو ترم اول فاند نداشتم.
    راستی چرا امسال اینقدر خلوته این تاپیک؟!
    سلام. ممنون از جوابتون اما مگه دکترا بدون فاند هم داریم تو سوئیس؟ من فکر می‌کردم تا استادی تو سوئیس نتونه فاند بده اجازه گرفتن دانشجوی دکترا نداره!

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من احتمال زیاد نامه پذیرشم از دانشگاه زوریخ بیاد اما از من مدرک زبان نخواستن برای پذیرش، و نمره آیلتسم انقضا شده. میخاسم بدونن حتما سفارت نمره آیلتس یا تافل میخاد؟ چون بعضی وقتا میگن اجباریه اما وقتی بری ازت نمیخان!
    با تشکر

با سلام.
    از دوستانی که برای ویزا درخواست دادن، میشه بگید که گواهی بانکی که ارائه دادید باید دارای چه ویژگی هایی باشه؟
    گردش حساب لازمه؟ مبلغ برای دوره دکترا چقدر باید باشه؟