صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: مدرکی دال بر اکسپت مقالات موجود در رزومه+ دیر جواب دادن ژورنالها

Junior Member

پیش فرض مدرکی دال بر اکسپت مقالات موجود در رزومه+ دیر جواب دادن ژورنالها

سلام
    من تو رزومه ام یک مقاله خوب اکسپت شده ISI دارم و چون در زورنال خوبی قبول شده زمان چاپ آن را بین 8 تا 10 ماه آینده اعلام کرده اند . اکسپت شدن این مقاله رو فعلا editor in chief اون ژورنال توسط یک ایمیل معمولی بهم خبر داده است. حالا سوالم اینه که هنگام اپلای کردن آیا نیازی به مدرک برای مقالات اکسپت شده ذکر شده در رزومه می باشد یا نه ؟ اگه مدرک نیازه می شه بگید چه مدرکی؟

سوال دوم :
    5 ماه که یک مقاله برای یک ژورنال قوی ISI فرستادم ولی هنوز هیچ جوابی بهم ندادن (حتی نظرات reviwer ها هم هنوز نیومده) . یک ماه پیش به editor in chief ژورنال ایمیل زدم و گفتم به علت دفاع از پایان نامه ام نیاز به جواب سریع reviwer ها دارم ولی اون گفت که یکی از reviwer ها جواب داده و ما منتظر جواب دو تا reviwer دیگه هستیم و من سعی می کنم سریع بهت جواب نهایی رو بدم. ولی متاسفانه هنوز هم هیچ جوابی نیومده است. به نظر شما من دیگه باید چی کار کنم. خیلی به این مقاله نیاز دارم . هر راهی که به نظرتون می رسه بهم بگید. اینو هم باید بگم ژورنال یکی از ژورنالهای ASME هست که میانگین زمان بررسی مقالات 8 ماه و چاپ اونا 6 ماه است.
    HS

پیش فرض پاسخ : مدرکی دال بر اکسپت مقالات موجود در رزومه+ دیر جواب دادن ژورنالها

حالا سوالم اینه که هنگام اپلای کردن آیا نیازی به مدرک برای مقالات اکسپت شده ذکر شده در رزومه می باشد یا نه ؟ اگه مدرک نیازه می شه بگید چه مدرکی؟
    just mention that your paper is accepted in your cv, if a professor asks later, you can forward that email
    in my case, I had two accepted papers, a few professors asked about them in detail over the phone but none of them asked for proof of acceptence
    dont worry

ApplyAbroad Champion

معمولا دانشگاه‌ها نیازی به ارائه مدرک برای مقالات ندارند، اما چون مقاله‌ی اول شما قبول شده ولی هنوز چاپ نشده، بهتره در رزومه‌اتون قبل از اسم ژورنال بنویسید accepted to که نشون بده مقاله قبول شده و هنوز چاپ نشده.

در مورد سوال دوم، متاسفانه کار خیلی خاصی از دست شما برنمیاد، اما اگر بخواهید در رزومه‌اتون بهش اشاره کنید، می‌تونید مقاله رو اضافه کنید و قبل از اسم ژورنال بنویسید submitted to. طبعا چنین مقاله‌ای ارزشش مثل مقاله‌ای که قبول شده نیست، اما به هر حال نشون می‌ده که شما مقاله‌ی دیگری هم نوشته‌اید.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض تاخیر مجله برای پاسخ دهی در مورد مقاله

درود
    داستان یخورده پیچیده است. ممنون می شم کمک کنید.
    من و دوستانم دو مقاله برای دو ژورنال یکی در وایلی و یکی دیگه در elsevier فرستادیم. یکی از دو مقاله مینور ریویژن و اون یکی میجر ریویژن خوردو بعد از کمی تاخیر هماهنگ شده( وقت گرفته بودیم برای این تاخیر) هر دو مقاله رو فرستادیم. مشکل اینجاست که هنوز هیچ جواب مناسبی به هیچ کدوم از این دو مقاله نیومده . سه بار ایمیل زدیم برای یکی از مجلات و یک بار هم برای اون یکی .
    مقاله مربوط به مجله اول که مینور ریویژن خورد یک بار جواب ایمیل رو داد و عنوان کرد که هنوز در حال بررسی هست. نکته جالب اینه که ایرادها فقط در حد بهبود کیفیت یکی از تصاویر و ایرادهای نگارشی بودند. از اون زمان (ارسال مقاله تصحیح شده) تقریبا 8 ماه گذشته و هیچ جوابی داده نشده!
    در مورد مجله دوم وضع فقط یخورده بهتره. سه ماه از ارسال نسخه تصحیح شده گذشته و دریغ از یک نکته دلگرم کننده.
    نظردوستان و سرواران معزز رو خواستم بدونم . با توجه به اینکه این مقالات ریویژن خورددند و رد نشدند آیا پس گرفتن مقاله و ارسال اون برای ژورنالهای دیگر کار درستی هست؟ وقت هم تا حدی برای ما مهم هست.
    ممنون
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid77

5 ماه که یک مقاله برای یک ژورنال قوی ISI فرستادم ولی هنوز هیچ جوابی بهم ندادن (حتی نظرات reviwer ها هم هنوز نیومده) . یک ماه پیش به editor in chief ژورنال ایمیل زدم و گفتم به علت دفاع از پایان نامه ام نیاز به جواب سریع reviwer ها دارم ولی اون گفت که یکی از reviwer ها جواب داده و ما منتظر جواب دو تا reviwer دیگه هستیم و من سعی می کنم سریع بهت جواب نهایی رو بدم. ولی متاسفانه هنوز هم هیچ جوابی نیومده است. به نظر شما من دیگه باید چی کار کنم. خیلی به این مقاله نیاز دارم . هر راهی که به نظرتون می رسه بهم بگید. اینو هم باید بگم ژورنال یکی از ژورنالهای ASME هست که میانگین زمان بررسی مقالات 8 ماه و چاپ اونا 6 ماه است.
    این مورد مشکلی هست که من هم به اون برخورد کردم و در یک تاپیک سوالم رو پرسیدم. ولی در واقع چون جوابی نگرفتم نتیجه شخصی خودم رو می خوام از این شرایط خدمت شما بگم. من دو مقاله isi برای دو ژورنال مختلف فرستادم، هر دو ریوِیژن"یکی مینور و دیگری میجر" خوردند ولی بعد از اصلاح و ارسال مجدد به هیج کدوم از ایمیل ها جوابی ندادند. یکی از مقالات که زمانش گذشته بود رو همین هفته گذشته withdraw کردیم و الان تصور می کنم کار مناسبی انجام دادیم. به هر حال این رفتار غیر مودبانه که مشتمل بر جواب ندادن به ایمیل های ارسالی به مدت طولانی و حتی ماهها بعد از زمان مقرر هست و در معدودی از ادیتور ها وجود داره خاص ایران نیست و در ژورنالهای خارجی هم به چشم می خوره. من بهتون پیشنهاد می کنم اگر شرایطتون بحرانیه چه اهمال کاری از سمت اونها بوده و چه شرایط معمول اون ژورنال اینه به طور موازی دنبال یک ژورنال به زمان پاسخ دهی کوتاه مدت تر بگردید و اگر پیدا کردید تردید نکنید در پس گرفتن مقالتون از این ژورنال و ارسال به ژورنال جدید.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

journal‌های با کیفیت زیادی وجود دارند که process یک تا ۳ ماه دارند و مشگل شما را حل میکنند.

پیش فرض پاسخ : تاخیر مجله برای پاسخ دهی در مورد مقاله

یه نکته که من فکر می‌کنم گفتنش مفید باشه این هست که اصولا editor چندان خوشش نمیاد بهش چند بار میل بزنین و از status مقاله بپرسین، به همین دلیل هست که جواب شمارو نمیدن. و این که اصولا وقتی‌ شما مقاله برای ژورنال‌های خیلی تاپ میفرستین باید خودتونو آماده کنین برای یه process طولانی که این قضیه در مورد ژورنال‌های engineering خیلی بد تره. تو springer ژورنال‌های با کیفیت زیادی هست که چندان process طولانی ندارند.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan78404
    یه نکته که من فکر می‌کنم گفتنش مفید باشه این هست که اصولا editor چندان خوشش نمیاد بهش چند بار میل بزنین و از status مقاله بپرسین، به همین دلیل هست که جواب شمارو نمیدن. و این که اصولا وقتی‌ شما مقاله برای ژورنال‌های خیلی تاپ میفرستین باید خودتونو آماده کنین برای یه process طولانی که این قضیه در مورد ژورنال‌های engineering خیلی بد تره. تو springer ژورنال‌های با کیفیت زیادی هست که چندان process طولانی ندارند.
    8 ماه فاصله و بدون جواب ايميل ها اون هم بعد از اينكه مينور ريوي‍ژن خورده بود و اصلاح شده بود خيلي نرمال نيست. من تنهاسه بار ايميل زدم.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

خدا رو شکر یکی از ژورنالها جواب مثبت داد و از بابت تاخیر عذرخواهی کرد. صبر هم برای بعضی ژورنالها چاره سازه.

Junior Member

پیش فرض دیر جواب دادن ژورنالها و مشکلات آن

یک سوال اگر ژورنالی که زیاد هم دیر جواب نمیده پیپرها را بعد6-7ماه هنوز جوابی نداده باشه دلیلش چی می تونه باشه آیا می خواد ریجکت کنه؟ و کلا آیا تابعی بین قبول و ردی و دیر زود جواب دادن ژورنالها هست؟چرا مقاله ای دیر ریوایز می شه مقاله ای زود؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)