صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 33 , از مجموع 33

موضوع: چه بازه سنی برای مهاجرت مناسبتر است؟ تجربیات افراد از بعد سن و سال.

پیش فرض پاسخ : چه بازه سنی برای مهاجرت مناسبتر است؟ تجربیات افر

نقل قول نوشته اصلی توسط lakistanl نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون برای کسی که قصد بازگشت به ایران نداره، خروج از ایران در 27 سالگی دیره؟!!!
    این سن خیلی عالیه ... برو دنبالش و انجامش بده

پیش فرض پاسخ : چه بازه سنی برای مهاجرت مناسبتر است؟ تجربیات افراد از بعد سن و سال.

دوستان من 31 سالمه
    و بعد از سه سالل تلاش برای پذیرش، به محض اینکه در یه شرکت خوبی مثل مپنا استخدام شدم، یه پذیرش فول فاند از استرالیا گرفتم
    الان به شدت مردد هستم که در این سن و stability که در ایران دارم، آیا میرزه که ریسک کنم و استعفا بدم و 4 سال دیگه دوباره به دنبال شغل باشم.
    ممنون میشم دوستان از تجربیاتشون راهنمایی بفرمایند

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چه بازه سنی برای مهاجرت مناسبتر است؟ تجربیات افراد از بعد سن و سال.

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    دوستان من 31 سالمه
    و بعد از سه سالل تلاش برای پذیرش، به محض اینکه در یه شرکت خوبی مثل مپنا استخدام شدم، یه پذیرش فول فاند از استرالیا گرفتم
    الان به شدت مردد هستم که در این سن و stability که در ایران دارم، آیا میرزه که ریسک کنم و استعفا بدم و 4 سال دیگه دوباره به دنبال شغل باشم.
    ممنون میشم دوستان از تجربیاتشون راهنمایی بفرمایند
    دوست عزیز موقعی که من پذیرش دکترا برایم آمد 5 سال بود که تو مپنا کار می کردم آنهم زمانی که اوضاع شرکت بسیار خوب بود و شغل بسیار خوب و واقعا مهندسی داشتم. تصمیم در این زمینه بستگی به قدرت ریسک ، هدف و انگیزه تان از ادامه تحصیل دارد.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)