صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 73

موضوع: چه بازه سنی برای مهاجرت مناسبتر است؟ تجربیات افراد از بعد سن و سال.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه بازه سنی برای مهاجرت مناسبتر است؟ تجربیات افراد از بعد سن و سال.

سلام دوستان،
    من 36 سالمه و یک معلم انگلیسی با تجربه تقریبا 7 ساله در یک مدرسه ابتدایی تو ترکیه. من می خوام بای مستر تو کانادا اقدام کنم و بعدش دنبال کار بگردم. فرض کنید من تو یک کالج پذیرفته بشم و بعد از 2 سال مدرک ارشدم گرتم. تا اون زمان، من 39 سالمه !! آیا فکر می کنید که مهاجرت من به کانادا با یک ویزا تحصیلی یک تصمیم عاقلانه است؟ !!! آیا فکر می کنید شانسی دارم تو کانادا به عنوان معلم انگلیسی در مدرسه ابتدایی شغل پیدا کنم؟ اگر نه، توصیه شما چیه؟ ممنون از راهنماییتون. من فقط دلم میخواد تو ی کشور پیشرفته درس بخونم و زندگی جدیدم رو تشکیل بدم!! ممنون میشم نظر شما و بدونم.

پیش فرض پاسخ : چه بازه سنی برای مهاجرت مناسبتر است؟ تجربیات افراد از بعد سن و سال.

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouzar1 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من 36 سالمه و یک معلم انگلیسی با تجربه تقریبا 7 ساله در یک مدرسه ابتدایی تو ترکیه. من می خوام بای مستر تو کانادا اقدام کنم و بعدش دنبال کار بگردم. فرض کنید من تو یک کالج پذیرفته بشم و بعد از 2 سال مدرک ارشدم گرتم. تا اون زمان، من 39 سالمه !! آیا فکر می کنید که مهاجرت من به کانادا با یک ویزا تحصیلی یک تصمیم عاقلانه است؟ !!! آیا فکر می کنید شانسی دارم تو کانادا به عنوان معلم انگلیسی در مدرسه ابتدایی شغل پیدا کنم؟ اگر نه، توصیه شما چیه؟ ممنون از راهنماییتون. من فقط دلم میخواد تو ی کشور پیشرفته درس بخونم و زندگی جدیدم رو تشکیل بدم!! ممنون میشم نظر شما و بدونم.
    سلام دوست عزیز
    در مورد قسمت اول سوالت که پرسیدی آیا مهاجرت به کانادا با ویزای تحصیلی عاقلانه هست یا نه راستش من نظری ندارم چون فکر میکنم بیشتر از نوع ویزا شرایط زندگی و کاری و مالی مهم باشه. اما در خصوص سوال دوم راستش من فکر نمی کنم شانس خیلی زیادی بعنوان معلم انگلیسی داشته باشی بخاطر اینکه انگلیسی زبان مادری این بچه هاست (البته بجز اکثریت در کبک). برای یک خارجی که احتمالا یک مقداری هم لهجه داره خیلی سخته که بخواد به افرادی که زبان مادریشون انگلیسی هست انگلیسی یاد بده. ترکیه رو نمی تونی در این زمینه با کانادا مقایسه کنی چون اونجا زبان انگلیسی زبان دومه (یا سوم نمیدونم) اما مسلما شانس پیدا کردن کارهای مرتبط دیگه یا تدریس دروس دیگه هست. هرچند که بالاخره فاکتور سن خیلی مهمه. کلا بنظر من هر چی سن بالاتر میره تطبیق پذیری سختتر میشه ولی همیشه امکان همه چیز هست.

سلام دوستان عزیز ؛ من چند تا سوال دارم ممنون میشم نظرتون بگید و راهنماییم کنید .من دختر هستم و سه ماهه که وارد 24 سالگی شدم به تازگی رشته معماری در مقطع لیسانس رو تمام کردم و کلا از قبل از اینکه لیسانس بخونم توی فکر رفتن و ادامه تحصیل در آمریکا یا کانادا بودم واسه همین خوب درس خوندم تا معدل لیسانسم بالا بره و معدلم هفده و خورده ای شده سوال اول اینکه :
    1.من حدودا سیصد و پنجاه میلیون تومن دارم با این رقم میتونم ارشد در کانادا بخونم و بقیه عمرمم همونجا بمونم؟ قصد برگشت به ایران ندارم و میخوام زندگیمو توی کشور مقصد بسازم و کار کنم و...
    2.من میخوام ارشد تغییر رشته بدم و هنر بخونم و خیلی دلم میخاد در آمریکا ادامه تحصیل بدم ولی چون توی همین سایت خیلیا میگن سفارت آمریکا ایرانیا رو ریجکت میکنه و بعدش احتمالش زیاده که کشورای دیگه ای که واسشون اقدام میکنیم مثل کانادا ریجکتمون کنن منم ترسیدم توی فکرم از همون اول واسه کانادا اقدام کنم و بی خیال آمریکا بشم . من از بچگی نقاشی میکشم و دوست دارم ارشد و شاید دکترا نقاشی بخونم. رشته ی دبیرستان و فوق دیپلمم حسابداری بود که چون اصلا علاقه نداشتم لیسانس تغییر رشته دادم و معماری خوندم الان ارشد میخوام نقاشی بخونم که با توجه به اینکه معماری و نقاشی هر دو زیر مجموعه رشته های fine arts هستن فکر نمیکنم مشکلی برای تغییر رشتم باشه.
    3. من تا کارامو انجام بدم و 4 ماه دیگه امتحان تافل بدم و بعدش پورتفولیو درست کنم و سفارت و... فکر کنم یک سالی طول میکشه و این یعنی من توی بیست و پنج سالگی میرم .نظرتون در مورد سن من چیه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز ؛ من چند تا سوال دارم ممنون میشم نظرتون بگید و راهنماییم کنید .من دختر هستم و سه ماهه که وارد 24 سالگی شدم به تازگی رشته معماری در مقطع لیسانس رو تمام کردم و کلا از قبل از اینکه لیسانس بخونم توی فکر رفتن و ادامه تحصیل در آمریکا یا کانادا بودم واسه همین خوب درس خوندم تا معدل لیسانسم بالا بره و معدلم هفده و خورده ای شده سوال اول اینکه :
    1.من حدودا سیصد و پنجاه میلیون تومن دارم با این رقم میتونم ارشد در کانادا بخونم و بقیه عمرمم همونجا بمونم؟ قصد برگشت به ایران ندارم و میخوام زندگیمو توی کشور مقصد بسازم و کار کنم و...
    2.من میخوام ارشد تغییر رشته بدم و هنر بخونم و خیلی دلم میخاد در آمریکا ادامه تحصیل بدم ولی چون توی همین سایت خیلیا میگن سفارت آمریکا ایرانیا رو ریجکت میکنه و بعدش احتمالش زیاده که کشورای دیگه ای که واسشون اقدام میکنیم مثل کانادا ریجکتمون کنن منم ترسیدم توی فکرم از همون اول واسه کانادا اقدام کنم و بی خیال آمریکا بشم . من از بچگی نقاشی میکشم و دوست دارم ارشد و شاید دکترا نقاشی بخونم. رشته ی دبیرستان و فوق دیپلمم حسابداری بود که چون اصلا علاقه نداشتم لیسانس تغییر رشته دادم و معماری خوندم الان ارشد میخوام نقاشی بخونم که با توجه به اینکه معماری و نقاشی هر دو زیر مجموعه رشته های fine arts هستن فکر نمیکنم مشکلی برای تغییر رشتم باشه.
    3. من تا کارامو انجام بدم و 4 ماه دیگه امتحان تافل بدم و بعدش پورتفولیو درست کنم و سفارت و... فکر کنم یک سالی طول میکشه و این یعنی من توی بیست و پنج سالگی میرم .نظرتون در مورد سن من چیه؟
    سن فقط یک عدد هست و نه دغدغه.
    رشته های هنر از سفارت های امریکا ویزا گرفتند مثل موزیک، نقاشی، عکاسی... انکارا و ایروان. در مورد کانادا اطلاعات ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    همانطور که دوستان فرمودند از نظر سنی هیچ مشکلی نیست، گرفتن ویزای تحصیلی آمریکا هم امکانپذیر هست،در حال حاضر برای ایرانی ها شرایط اقامت بعد از پایان تحصیلات در کانادا بسیار راحت تر از آمریکا هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    همانطور که دوستان فرمودند از نظر سنی هیچ مشکلی نیست، گرفتن ویزای تحصیلی آمریکا هم امکانپذیر هست،در حال حاضر برای ایرانی ها شرایط اقامت بعد از پایان تحصیلات در کانادا بسیار راحت تر از آمریکا هست.
    سلام دوست عزیز
    درمورد کانادا میشه راهنمایی کنید
    برای مقطع دکتری اگر اقدام کنم بعد ازون چه مدت طول میکشه که اقامت بگیرم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadii نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    درمورد کانادا میشه راهنمایی کنید
    برای مقطع دکتری اگر اقدام کنم بعد ازون چه مدت طول میکشه که اقامت بگیرم؟
    ممنون
    شما هر زمانی میتونید برای اقامت اقدام کنید، برای گرفتن اقامت باید از طریق یکی از برنامه های مهاجرتی واجد شرایط مهاجرت باشید، اگر ده سال هم در دانشگاههای کانادا تحصیل کنید ، صرفا حضور در کانادا با ویزای تحصیلی منجر به گرفتن اقامت نمیشود.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    شما هر زمانی میتونید برای اقامت اقدام کنید، برای گرفتن اقامت باید از طریق یکی از برنامه های مهاجرتی واجد شرایط مهاجرت باشید، اگر ده سال هم در دانشگاههای کانادا تحصیل کنید ، صرفا حضور در کانادا با ویزای تحصیلی منجر به گرفتن اقامت نمیشود.
    هرکسی یه چیزی میگه
    یکی میگه هر یه سال ویزا تحصیلی 6 ماه اقامت حساب میشه و بعد از 4 5 سال دکترا خوندن و یک سال اقامت کاری داشتن اقامت دائم میدن
    من واقعا گیج شدم هرکسی یه چیزی میگه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadii نمایش پست ها
    هرکسی یه چیزی میگه
    یکی میگه هر یه سال ویزا تحصیلی 6 ماه اقامت حساب میشه و بعد از 4 5 سال دکترا خوندن و یک سال اقامت کاری داشتن اقامت دائم میدن
    من واقعا گیج شدم هرکسی یه چیزی میگه
    نخیر دوست عزیز اشتباه متوجه شدید. آن مربوط به مدت زمانی است که بعد از اقامت دائم باید در کانادا باشید تا بتوانید برای سیتیزن شیپ اقدام کنید. یعنی اگر قبل از گرفتن اقامت دائم دو سال با ویزای دانشجویی یا ویزای کاری در کانادا حضور داشتید آن وقت یکسال از مدت زمانی که باید برای سیتیزن شیپ صبر کنید کم میشود. ولی اول باید اقامت دائم را از یکی از روشهای مهاجرتی بگیرید.

در ضمن به حرف هر کسی هم اعتماد نکنید. سایت اداره مهاجرت کانادا را بخوانید تا اطلاعات دقیق را بگیرید.

بازه 30 الی 40 سال بهترینه.

زیرش در صورتی خوبه که دست تو جیب خودت باشه سابقه کار داشته باشی و مستقل بتونی بشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)