صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 73 , از مجموع 73

موضوع: چه بازه سنی برای مهاجرت مناسبتر است؟ تجربیات افراد از بعد سن و سال.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه بازه سنی برای مهاجرت مناسبتر است؟ تجربیات افراد از بعد سن و سال.

خوب از اونجاییکه نیاز به سابقه کارداریم پس سن هم بالا میشه ولی باید دید آیا تو اون سن اصلا پذیرش مهاجرت آسونه ؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه بازه سنی برای مهاجرت مناسبتر است؟ تجربیات افراد از بعد سن و سال.

سلام دوستان من ۳۲ سالم هستش و لیسانس مکانیک دارم. تقریبا ۸ سال هم سابقه کار دارم (البته نامرتبط با رشته م) اخیرا یکی از دوستان بهم پیشنهاد داده که بیام فوق لیسانس تو یکی از کشورهای اروپایی مثل آلمان یا هلند و سوئد و ... بخونم و همزمان کار پاره وقت بکنم و بعد از دانشگاه هم کار دائم پیدا کنم و اقامت بگیرم. به نظرتون با توجه به سنم این کار به صلاح هستش؟ اصلا تو این سن اجازه تحصیل تو مقطع فوق لیسانس رو میدن و میشه پذیرش گرفت؟ تو این کشورهایی که نام بردم راحت کار (چه پاره وقت و چه تمام وقت) میشه پیدا کرد؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط scarface1 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ۳۲ سالم هستش و لیسانس مکانیک دارم. تقریبا ۸ سال هم سابقه کار دارم (البته نامرتبط با رشته م) اخیرا یکی از دوستان بهم پیشنهاد داده که بیام فوق لیسانس تو یکی از کشورهای اروپایی مثل آلمان یا هلند و سوئد و ... بخونم و همزمان کار پاره وقت بکنم و بعد از دانشگاه هم کار دائم پیدا کنم و اقامت بگیرم. به نظرتون با توجه به سنم این کار به صلاح هستش؟ اصلا تو این سن اجازه تحصیل تو مقطع فوق لیسانس رو میدن و میشه پذیرش گرفت؟ تو این کشورهایی که نام بردم راحت کار (چه پاره وقت و چه تمام وقت) میشه پیدا کرد؟
    اجازه تحصیل می دهند. شما باید گپ برای سفارت توجیه کنید.
    آلمان به نظر من بهتر هست و کشور ارزانتر هست و ایرانی هم بیشتر هست.

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)