صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 73

موضوع: چه بازه سنی برای مهاجرت مناسبتر است؟ تجربیات افراد از بعد سن و سال.

Junior Member Setareh1998 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics, Sao paulo

پیش فرض پاسخ : چه بازه سنی برای مهاجرت مناسبتر است؟ تجربیات افراد از بعد سن و سال.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir021reza نمایش پست ها
    با سلام . من در مقطع پیش دانشگاهی و در رشته ی ریاضی مشغول به تحصیل هستم ، می خواستم بپرسم که برای مهاجرات بهتر هست که از کشوری که توش چند تا آشنا دارم مثل ترکیه شروع کنم و بعدش به اروپا مهاجرت کنم؟ یا نه بهره که از همون ابتدا به اروپا مهاجرت کنم , ضمنا من کارم برای مهاجرت به 4 کشور حل شده و فقز تصمیم خودم مونده که کشور ها عبارتند از:1- انگلستان 2- آلمان 3- اتریش 4- ترکیه(دوست و آشنا زیاد دارم تو ی این کشور)
    به نظر من شما از همون اول برید اروپا
    من جای جنابعالی بودم حوصله ساختن یه زندگی جدید دیگع رو نداشتم بعد از چند سال وقتی امکاناتشو دارید پس از همون اول به اروپا مهاجرت کنید به نظر بنده بهتره
    بتز تصمیم با خودتون
    موفق باشید
    ستاره>بهادری>27>سنندج>لیسانس >مازندران>فوق>سائوپائلو>فیز یک حالت جامد>حسرت به دل مونده پلیمر امیرکبیر>دختر 8 ساله(سوفیا)>پسر 5 ساله(سام)>دختر6ماهه(سارا)> درونگرا>اعتماد به نفس بالا>عاقل> نوازنده سه تار> از رشتم متنفرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مدیریت صنعتی دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : چه بازه سنی برای مهاجرت مناسبتر است؟ تجربیات افراد از بعد سن و سال.

نقل قول نوشته اصلی توسط Setareh1998 نمایش پست ها
    سلام
    ببینید من الان نمیدونم شما میتونید از پس خرج و مخارج تو یه کشور دیگه بربیاین یا نه؟منظورم اینه که اگر خودتونو و خانومتون واسه دکتری فاند گرفتین؟یا نه اصلا نمیخواین دکتری بخونید و با هزینه شخصی میخواین برین؟اگر با هزینه شخصی میرین که تا ماه های اول خرج و مخارج سنگین تو کشور مد نظرتونو خودتون باید تقبل کنید چون تا ماه های اول از کار خبرب نیست اگرم که فاند دارین که هیچی رو تخمچشمای اونا هستید
    راجب دختر خانومتون...اصلا نگران نباشید البته من بچه هام همیم جا تو برزیل بودن از اول ولی خیلی از دوستام از کشورای دیگه که به برزیل مهاجرت کردن با فرزاندانشون اصلا لطمه ای وارد نشده تازه اینور برای دخترتون اینده ی بهتری در کاره و امکانات بیشتری دراختیار داره پس بهش بد نمیگذره اگر تو ایران به دوستاش وابستس خیلی اوایل اومدنتون ممکنه یکم دلتنگ دوستاش تو ایران بشه ولی بعدش دیگه اونا رو فراموش میکنه دوستای جدیدتر پیذچدا میکنه فقط خوش میگذرونه
    موفق باشین
    ممنون دوست عزیز از راهنمایی تون ، من همسرم فعلا تصمیم به ادامه تحصیل نداریم و بیشتر دوست داریم برای زندگی مهاجرت کنیم هر چند شاید در آینده بخواییم ادامه تحصیل هم بدهیم در ضمن شاید بتونیم برای حداکثر یکسال در هر کشوری که قصد مهاجرت داریم بدون شغل دوام بیاریم ولی باید به فکر کار باشیم، نمی دونم برای شغل و سابقه کار هسمرم که در ایران داره میشه امیدوار بود که در کشوری مثلا مثل استرالیا هم کار پیدا میشه یا نه؟
    در ضمن میشه منو راهنمایی کنید که کانادا بهتره برای زندگی یا استرالیا البته اینو هم باید بگم که من خودم به شخصه با آب و هوای سرد خیلی مشکل دارم و عملا زندگی برای من در جاهای سرده یه جور معضله

رشته و دانشگاه
    physics, Sao paulo

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeheh نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز از راهنمایی تون ، من همسرم فعلا تصمیم به ادامه تحصیل نداریم و بیشتر دوست داریم برای زندگی مهاجرت کنیم هر چند شاید در آینده بخواییم ادامه تحصیل هم بدهیم در ضمن شاید بتونیم برای حداکثر یکسال در هر کشوری که قصد مهاجرت داریم بدون شغل دوام بیاریم ولی باید به فکر کار باشیم، نمی دونم برای شغل و سابقه کار هسمرم که در ایران داره میشه امیدوار بود که در کشوری مثلا مثل استرالیا هم کار پیدا میشه یا نه؟
    در ضمن میشه منو راهنمایی کنید که کانادا بهتره برای زندگی یا استرالیا البته اینو هم باید بگم که من خودم به شخصه با آب و هوای سرد خیلی مشکل دارم و عملا زندگی برای من در جاهای سرده یه جور معضله
    سلام ازاده...
    خب پس اگر فعلا قصد ادامه تحصیل ندارین...و تا یکسال هم میتونید با هزینه شخصیتون از پس مخارج سنگین استرالیا یا کانادا بر بیاید خیییییلی خیییلی عالی هستش....فقط‌اینو در نظر بگیرید که مخارج سنگین هستند و شما یک دختر نه ساله هم دارید .....
    ببینید من از وضعیت کار در کانادا و استرالیا زیاد خبری ندارم بهتره در فروم مخصوص کانادا واسترالیا مطرح کنید بحث کار در این کشور هارو اینجا هم جاش نیست ولی به طور کلی اگر همسر محترمتون مثلا در یک شرکت خوب کار میکردن خب این یه مزیته درنظر داشته باشید که کار پیدا کردن خییییلی هم کاراسونی نیست در یه کشور غریب حالا باز دوستان فروم استرالیا و کانادا در بحث کار میتونن خیلی کمک کنن
    اینکه بین کاناا و استرالیا موندید.....میفرمایید با هوای سرد مشکل دارید....خب استرالیا گزینه ای باید باشه که انتخاب میکنید مسلما....ولی همیشه به کشوری مثه المان هم فکر کنید که یه مزیتی که داره اینه که تحصیلات درش رایگانه خب یکی از مخارجتون تاحدودی که مربوط به تحصیلات دخترتونه حل میشه...در فروم مربوط به استرالیا حتما از بچه هایی که اونجان بپرسید حتما حتما که خرج یکسال برای سه نفر چقدره؟و همین طور رزومه کاری خودتون و همسرتونو بگید تا ببینید کار واستون به اسونی بعد همون یکسال اصلا پیدا میشه یا نه؟کشورای دیگه هم بپرسید و سبک سنگین کنید ببیینید با همون امکانات و کیفیت زندگی کجا خرجش کمتره کجا کار بهتر پیدا میکینیدو.....
    ستاره>بهادری>27>سنندج>لیسانس >مازندران>فوق>سائوپائلو>فیز یک حالت جامد>حسرت به دل مونده پلیمر امیرکبیر>دختر 8 ساله(سوفیا)>پسر 5 ساله(سام)>دختر6ماهه(سارا)> درونگرا>اعتماد به نفس بالا>عاقل> نوازنده سه تار> از رشتم متنفرم

رشته و دانشگاه
    physics, Sao paulo

نقل قول نوشته اصلی توسط ajn1378 نمایش پست ها
    سلام یه سوال داشتم..
    من الان دوم دبیرستان رشته تجربی هستم میخوام از هجده سالگی یعنی بعد پیش دانشگاهی برای دانشگاه برم آمریکا کسی از مراحل این کار خبر داره؟ميخواستم ببینم شدنيه؟آیا به کسایی که ميخوان از دیپلم برن پذیرش میدن؟اول باید کنکور بدم بعد برم??لطفا لطف کنید جواب سوالاتمو بدید
    سلام
    خب اول شما همونطور که به سه چهار نفر دیگه گفتم باید ببینید واااااقعا از پس مخارج بر میاین اونم امریکا که بشدت گرانیه
    حالا من فرض میکنم پدرتون پولدار و از پس مخارج سنگییین تحصیل و خوردوخوراک و...شما بر بیان
    باز بپرسید در فروم امریکا که چقدره هزینه یکسال زندگی و تحصیل تو امریکا بیینید نیتونید بدین یا نه
    بله اگر نمره زبان داشته باشی و نمرات خوب یا متوسط پذیرش میدن
    ولی نگاه کن برای کارشناسی انگار باید علاوه بر نمره خوب زبان یه ازمونددیگه ای که خارج از ایرانم برگزار میشه مثلا ترکیه هم بدی اسمش ازموت. SAT هست اینم برای پذیرش مهمه.....درنظر بگیر که ویزا گرفتن از امریکا سخته....اینجا جای این نیست که من درمورد فرایند پذیرش از امریکا و خرج و مخارجت اونجا بگم چون تاپیکش یه چیز دیگس ولی حتما برو انجمن امریکا تو بخش undergraduate خیییییییلیا هستن که پذیرش گرفتن یاذمیخوان بگیرن و اونوقت حساااابی راهنماییت میکنن راجب پذیرش گرفتن
    یه سری هم بزن تو بخش هزینه های امریکا بازم خیییییلیا کمکت میکنن
    ولی اگر میخوای بدونی کارت درسته یا نه واسه مهاجرت به خاطر تاپیکی که توش سوالتو پرسیدی بشدت عااالیه اصلا شک نکن اابته اگر پسر مامانت نباشی و یعنی وابسته به مامان بابات و چمیدونم دلم تنگ میشه و اینا و از پس مخارج بسیار سنگین تو امریکا برمیاین عاااالیه چرا که نه....
    فقط ببینید تجربی هستین اگر بخواین پزشکی اینا بخونید شاید یکم سخت تر بشه پذیرش گرفت تا مهندسی ها...
    بپرسین باز تو فروم امریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مدیریت صنعتی دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Setareh1998 نمایش پست ها
    سلام ازاده...
    خب پس اگر فعلا قصد ادامه تحصیل ندارین...و تا یکسال هم میتونید با هزینه شخصیتون از پس مخارج سنگین استرالیا یا کانادا بر بیاید خیییییلی خیییلی عالی هستش....فقط‌اینو در نظر بگیرید که مخارج سنگین هستند و شما یک دختر نه ساله هم دارید .....
    ببینید من از وضعیت کار در کانادا و استرالیا زیاد خبری ندارم بهتره در فروم مخصوص کانادا واسترالیا مطرح کنید بحث کار در این کشور هارو اینجا هم جاش نیست ولی به طور کلی اگر همسر محترمتون مثلا در یک شرکت خوب کار میکردن خب این یه مزیته درنظر داشته باشید که کار پیدا کردن خییییلی هم کاراسونی نیست در یه کشور غریب حالا باز دوستان فروم استرالیا و کانادا در بحث کار میتونن خیلی کمک کنن
    اینکه بین کاناا و استرالیا موندید.....میفرمایید با هوای سرد مشکل دارید....خب استرالیا گزینه ای باید باشه که انتخاب میکنید مسلما....ولی همیشه به کشوری مثه المان هم فکر کنید که یه مزیتی که داره اینه که تحصیلات درش رایگانه خب یکی از مخارجتون تاحدودی که مربوط به تحصیلات دخترتونه حل میشه...در فروم مربوط به استرالیا حتما از بچه هایی که اونجان بپرسید حتما حتما که خرج یکسال برای سه نفر چقدره؟و همین طور رزومه کاری خودتون و همسرتونو بگید تا ببینید کار واستون به اسونی بعد همون یکسال اصلا پیدا میشه یا نه؟کشورای دیگه هم بپرسید و سبک سنگین کنید ببیینید با همون امکانات و کیفیت زندگی کجا خرجش کمتره کجا کار بهتر پیدا میکینیدو.....
    سلام ، ممنون دوست عزیز که اینقدر با حوصله و با دقت وقت میزارید و جواب میدین بله باید در فروم مربوط به استرالیا پیگیر باشم ولی من در مورد آلمان اصلا اطلاعات ندارم فقط تا اونجایی که میدونم مردم آلمان بسیار سردن و کنار اومدن با فرهنگ و رفتارشون برای ما ایرانیها سخته در هر صورت مهاجرت برای ما با فرهنگ ایران به هر کشوری مسلما سخته ولی و تبعات خاص خودش رو داره. بازم ازتون ممنونم موفق و شاد باشید

دوستان من 19 سالمه سربازیمم معافیتمو گرفتم میخوام اقدام کنم برای مهاجرت تحصیلی مشکل مالیم ندارم تو شک دارم راستش میشه یکی توضیح بده جو اونجا برای ما ایرانیا چجوری هست وتجربیاتتونو بگین بین امریکا انگلیس سوید المان موندم بنظرتون بزارم بعد لیسانس برم یا قبلش

Junior Member

به نظر من باید از کودکی مهاجرت کرد تا بهتر با محل اخت گرفت

I feel sorry for the person who asked this question.

He is probably waiting to calculate others answer and make a decision based on something that is different for each single person.

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    I feel sorry for the person who asked this question.

He is probably waiting to calculate others answer and make a decision based on something that is different for each single person.
    نه اتفاقا.
    اینجا بحث شرایط نیست بحث کلی هست. همواره بهترین سنین برای مهاجرت سنین کم بوده است. هر چقدر زودتر به مملکت مقصد برید همونقدر زودتر و بهتر جا میفتید.

Junior Member

باید کنکور بدی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)