صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 73

موضوع: چه بازه سنی برای مهاجرت مناسبتر است؟ تجربیات افراد از بعد سن و سال.

پیش فرض پاسخ : چه بازه سنی برای مهاجرت مناسبتر است؟ تجربیات افراد از بعد سن و سال.

دوستان سلام مرسی از اطلاعات خوبتون من سال دوم دبیرستان رشته انسانی هستم تقریبا چندماهیه توی فکر مهاجرت هستم و کاملا توی این موصوع جدی هستم کشور مد نظرمم فنلاند هست دوره ارایشگری و کاشت ناخن و تاتو رو هم دیدم و الان در کنار درسام تاتو ارایش دائم انجام میدم توی سالن های مختلف مربی دنس هم هستم تصمیم دارم از سریع ترین روش استفاده کنم برای اومدن اما واقعا نمیدونم چجوری از بزرگترین مشکلاتتم رشته تحصیلیمه نمیدونم باید چه شاخه ایی رو دتبال کنم توی رشته خودم مثلا به تربیت بدنی و عکاسی و روانشناسی فکر کردم میشه توی انتخاب رشته کمکم کنید؟ دانشگاه های فنلاند بیشتر خواستار چه رشته هایی هستن؟ بنظرتون تایم بزارم تاتو روی بدن رو یاد بگیرم؟ هدفمم اژ مهاجرت موندن توی کشور مقصده راهی وجود داره که با مدرک دیپلم بیام؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه بازه سنی برای مهاجرت مناسبتر است؟ تجربیات افراد از بعد سن و سال.

سلام دوستان
    من مهندس مکانیک هستم و حدود 23 سال سابقه کار دارم و 50 سال سن دارم. علاقه شدید به ادامه تحصیل در نیمه دوم زندگی اگر عمری باقی باشد را دارم .از دوستانی که در احدود این سن ادامه تحصیل در خارج کشور داده اند تقاضا هم فکر و راهنمایی دارم. ناگفته نماند یکی از دوستانم که 5 سال از من بزرگتر است سال گذشته از ژاپن دکتری مکانیک (به زبان انگلیسی )خود را اخذ کرده و انگیزه تحصیل در بنده را نیز قوی تر نموده است.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط studay نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مهندس مکانیک هستم و حدود 23 سال سابقه کار دارم و 50 سال سن دارم. علاقه شدید به ادامه تحصیل در نیمه دوم زندگی اگر عمری باقی باشد را دارم .از دوستانی که در احدود این سن ادامه تحصیل در خارج کشور داده اند تقاضا هم فکر و راهنمایی دارم. ناگفته نماند یکی از دوستانم که 5 سال از من بزرگتر است سال گذشته از ژاپن دکتری مکانیک (به زبان انگلیسی )خود را اخذ کرده و انگیزه تحصیل در بنده را نیز قوی تر نموده است.
    سلام
    من که تو سن مورد نظر شما نیستم. اما یکی دو نفر رو میشناسم که تو این حدود سن مهاجرت کردن. اول اینکه اگر صرفا هدفتون تحصیل هست و بعدش می خواین برگردین که بدون شک این کار رو بکنین. اما اگر بعدش قصد موندن دارین خب باید مسائل مختلفی رو در نظر بگیرین. اول از همه مسئله ی بیمه. مثلا تو آلمان ۶۵ سالگی سن بازنشستگیه و شما با فرض اینکه دو سال دیگه مهاجرت کنین، خب در زمان بازنشستگی فقط ۱۰ تا نهایتا ۱۲ ۱۳ سال کار کردین و طبیعتا حقوق خیلی کمی خواهید گرفت بعد از بازنشستگیتون. مسئله ی بعدی زبون اون کشوری هست که میرین که خب تو ۵۰ سالگی یه مقدار انگیزه ی بیشتری می خواد یاد گرفتنش. اما به هر حال به نظر من اگر کاری هست تو زندگیتون که اگر انجامش ندین، حسرتش همیشه باهاتون خواهد بود، حتما حتما اون کار رو انجام بدین و به هیچ چیز دیگه ای فکر نکنین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member Frank_Jr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sushians نمایش پست ها
    سلام
    به نظر شما برای من که ازدواج کردم و سنم 27 ساله و میخوام مجددا ارشد بخونم خیلی سخت خواهد بود؟!
    خیر اما خیلی از کارهای ایرانی ها عجیب هست واقعیتش. مثلا هم کلاسهای بنده براشون قابل هضم نبود یعنی چی یک نفر همه زندگیشو ول کرده مثلا مهندس بوده معلم بوده مربی بوده یا هر شغلی اومدئه مثلا Medicine بخونه یا رشته های مشابه خاصه در EU به دلیل اینکه سیستم دارای یک برابری نسبی در امکانات و ... هست این کارها معنی ای نداره البته این صرفا مثال بود و ارشد مجدد بخث دیگریه ولی second education مشکل خاصی نداره اصلا بعضا میان چند ترم درس میخونن ول میکنن میرن دنبال زندگیشون باز بر میگردن ادامشو میخونن

Junior Member

سلام خدمت هموطن های عزیز .
    هرجای این انجمن رو مرور کردم افراد تحصیل کرده بودن که مهاجرت کردن و کسی مثل خودم که دیپلم داره پیدا نکردم :دی . من 24 سال سن دارم و با یکی از دوستام واقعا قصدش رو داریم بریم یک کشور انگلیسی زبان مثل کانادا .زبان هم به لطف فیلم دیدن و علاقه زیاد و خودجوش در حد رفع نیاز روزانه و در محیط کاری بلدیم. حاضر به هرکاری هم هستیم (کارهای جنرال و غیره) .به نظرتون با این وضع مملکت (ایران) برای کسی مثل من توصیه میشه ؟ .در ضمن فکر نکنم شرایط ویزای کاری رو داشته باشم میخوام از پناهندگی اقدام کنم. کشور هم کانادا . انگلیس نیوزلند مدنظر هست و کشور غیر انگلیسی زبان هم آلمان
    در ضمن میدونم قرار هست سخت بگذره مخصوصا اولاش ولی چون 2 نفر هستیم و بسیار با هم که باشیم میگیم میخندیم شاید کمی از مشکلات رو مثل نژاد پرستی و سختی کار غربت برامون آسون تر باشه

Junior Member

با سلام به همه دوستان.
    چون شرایط هر کس برای خودش خاصه بنده هم می پرسم. ممنون می شم جواب بدید.

من 37 ساله و متاهل هستم. کسب و کار خودم رو داشتم که به دلایل شرایط اقتصادی نزدیک به شکستم!! حدود 400 میلیون تومن برام می مونه بعد از پرداخت بدهی ها.بنا به دلایل مختلف که طولانی می کنه متن رو قصد مهاجرت دارم. سرمایه زیادی هم ندارم. یه موسسه مشاوره باهاش تماس داشتم می گفت با 350 میلیون تومن job offer میگیره برام از کانادا بعد از یک سال هم می شه اقامت گرفت برای کل خانواده.
    چون به بادامه تحصیل هم علاقه فراوان (شدید) دارم کدوم راه رو پیشنهاد می دین. بی خیال تحصیل بشم و برم کانادا برای کار و اقامت و ادامه زندگی یا ادامه تحصیل در خارج و بالطبع اون اگر ادامه کار و ...
    رزومه ام غیر از رشته تحصیلیمه و زمان زیادی که از اتمام دوره لیسانس گذشته پذیرش تحصیلی اصلاً امکانش هست؟؟؟ البته از رشته ام به صورت عمومی دور نبودم. آنشایی به برنامه نویسی C/C++ و تسلط نسبی به پایتون دارم.

راهنمایی از دوستان با تجربه. تحصیلی امکانش هست از فوق لیسانس با توجه به سن. یا تو ایران ادامه تحصیل بدم در ارشد و بعد برای دکترا افدام کنم؟ یا با ویزای کاری که نمی دونم چی هست برم کانادا تا ببینیم چی میشه؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط studay نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام
    اگر هدفتون از خارج رفتن
    اقامت در خارج است
    به نظر من کشوری که خیلی به صرفه باشد
    المانه چون شهریه رایگانه
    ونیروی کار کم داره و
    جمعیت المان هم داره پیر میشود به همین دلیل ویزا گرفتن اسانتر هست
    اجازه کار هم به جز
    ۲۰ ساعت کار در هفته روز های تعطیل هم میتوانید کار کنید
    روش های مهاجرت به المان هم بسیار زیاد هست ویزای جستجو کار یا ویزای کاری یا پذیرش تحصیلی

عمو x20

نقل قول نوشته اصلی توسط unixi نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان.

من 37 ساله و متاهل هستم. کسب و کار خودم رو داشتم که به دلایل شرایط اقتصادی نزدیک به شکستم!! حدود 400 میلیون تومن برام می مونه بعد از پرداخت بدهی ها.بنا به دلایل مختلف که طولانی می کنه متن رو قصد مهاجرت دارم. سرمایه زیادی هم ندارم. یه موسسه مشاوره باهاش تماس داشتم می گفت با 350 میلیون تومن job offer میگیره برام از کانادا بعد از یک سال هم می شه اقامت گرفت برای کل خانواده.
    چون به بادامه تحصیل هم علاقه فراوان (شدید) دارم کدوم راه رو پیشنهاد می دین. بی خیال تحصیل بشم و برم کانادا برای کار و اقامت و ادامه زندگی یا ادامه تحصیل در خارج و بالطبع اون اگر ادامه کار و ...
    رزومه ام غیر از رشته تحصیلیمه و زمان زیادی که از اتمام دوره لیسانس گذشته پذیرش تحصیلی اصلاً امکانش هست؟؟؟ البته از رشته ام به صورت عمومی دور نبودم. آنشایی به برنامه نویسی C/C++ و تسلط نسبی به پایتون دارم.

راهنمایی از دوستان با تجربه. تحصیلی امکانش هست از فوق لیسانس با توجه به سن. یا تو ایران ادامه تحصیل بدم در ارشد و بعد برای دکترا افدام کنم؟ یا با ویزای کاری که نمی دونم چی هست برم کانادا تا ببینیم چی میشه؟؟؟؟؟
    شما فرموید
    : یه موسسه مشاوره باهاش تماس داشتم می گفت با 350 میلیون تومن job offer میگیره برام از کانادا

شما میتونی تو یه کشور خارجی مثل گرجستان یا ترکیه خونه بری شهروند اون کشور بشوید
    یا راه دیگر مثل گرفتن پذیرش از کشور های مثل المان که به انگلیسی یا المانی تدریس میشه

یا راه دیگر ویزای جستجوی کار المان از خاک المان هست

کانادا هم اون بهشتی هم که فکر میکنید نیس رفتنش ارزش داره
    استرالیا با ویزای ۱۸۹ میتونید صد درصد ویزای اقامتی بگیرید کل پروسه ۷ ماه طول میکشد

امیدوارم زودتر زندگی شما سروسامان بگیره
    با برنامه باشید
    عمو x20

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط unixi نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان.

سلام. اون موسسه ای که می فرمایید با پول جاب افر برای کانادا میده به احتمال 99.99 درصد شیاد هست. (یک صدم درصد هم گذاشتم که صاحبان موسسه یا افراد مرتبط باهاش ناراحت نشن!)
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliSnow نمایش پست ها
    سلام خدمت هموطن های عزیز .
    هرجای این انجمن رو مرور کردم افراد تحصیل کرده بودن که مهاجرت کردن و کسی مثل خودم که دیپلم داره پیدا نکردم :دی . من 24 سال سن دارم و با یکی از دوستام واقعا قصدش رو داریم بریم یک کشور انگلیسی زبان مثل کانادا .زبان هم به لطف فیلم دیدن و علاقه زیاد و خودجوش در حد رفع نیاز روزانه و در محیط کاری بلدیم. حاضر به هرکاری هم هستیم (کارهای جنرال و غیره) .به نظرتون با این وضع مملکت (ایران) برای کسی مثل من توصیه میشه ؟ .در ضمن فکر نکنم شرایط ویزای کاری رو داشته باشم میخوام از پناهندگی اقدام کنم. کشور هم کانادا . انگلیس نیوزلند مدنظر هست و کشور غیر انگلیسی زبان هم آلمان
    در ضمن میدونم قرار هست سخت بگذره مخصوصا اولاش ولی چون 2 نفر هستیم و بسیار با هم که باشیم میگیم میخندیم شاید کمی از مشکلات رو مثل نژاد پرستی و سختی کار غربت برامون آسون تر باشه
    من این پست رو نسبتا دیر دیدم و ممکنه الآن جواب دادن خیلی به درد نخوره ولی گفتم بد نیست اگه یه اشاره ای کرده باشم.
    اول اینکه شما فعلا خیلی وقت دارید، یه درخت ممکنه خیلی دیر به بار بنشینه ولی وقتی میوه بده حاصلش خیلی چشمگیر باشه!
    برای لیسانس رفتن که تقریبا محاله بتونید بدون خرج کردن زیاد برید، اگر هم درس نخونید واقعا بعد ها (به فرض اینکه همین الآن رفتید مثلا) افسوس میخورید و فایده ای نداره دیگه اون موقع.
    درس خوندن اصلا سخت نیست و میتونید همین جا با هزینه ی کم یه لیسانس یا حداقل فوق دیپلم بگیرید، اصلا با دیپلم رفتن رو فراموش کنید و همین طور پناهندگی چون به نظر من خلاف شان کسیه که کشورش بالاخره هنوز با تمام مشکلاتی که داره ولی خب ویران نشده هنوز!
    سعی کنید توی رشته ای تحصیل کنید که واقعا بهش علاقه دارید تا زده نشید، در کنارش زبانتون رو هم قوی تر کنید چون واقعا برای پیشرفت کردن توی یه کشور دیگه باید بتونید بیشتر از حد نیاز روزانه و محیط کار بدونید، شما میخواید اونجا حداقل برای یه مدتی زندگی کنید و کسی که زبان قومی رو میدونه از شرشون در امانه! اگر وقت اضافه ای هم باقی موند یه زبان دیگه در کنارش یاد بگیرید.
    شما هر جا بخواید برید درس خونده باشید به نفعتونه حتی نخواید برید هم باز همینه، این حرف هایی که یه عده میزنن که درس خوندن فایده نداره رو جدی نگیرید.
    پناهندگی به اون آسونی که میگن نیست و تازه به فرض هم باشه برای شما که توی این سن طلایی هستید نیست، به درد یه آدم 40 ساله میخوره که هیچ کاری توی زندگی ش نکرده یا حالا نتونسته بکنه.
    مطمئن باشید اگر الآن یه مقدار دندون رو جیگر بذارید و تحمل کنید بعد ها نتیجه ش رو میبینید و واقعا احساس رضایت میکنید... .
    کار هایی هم که باید به فرض اینجا موندن انجام بدید، مثل کار و بیمه و این چیزها، به موازات کارای مهاجرت تون دنبال کنید چون عاقلانه نیست آدم شانسی رو از دست بده!
    امیدوارم عاقلانه ترین و بهترین تصمیم رو بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)