صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 73

موضوع: بلاک شدن سنتر دیباگران و کنسل شدن ازمونهای این سنتر به مدت 6 ماه

Junior Member

Lightbulb بلاک شدن سنتر دیباگران و کنسل شدن ازمونهای این سنتر به مدت 6 ماه

سلام دوستان
    من دیروز با سنتر دییاگران (ابن سینا) تماس گرفتم و خانوم مسئول گفت که از شنبه گذشته به مدت 6 ماه این سنتر توسط ای تی اس بلاک شده. دوستان لطفا همه به ای تی اس ایمیل بزنیم تا این سنتر رو هر چه زودتر باز کنه چون واقعا تو این شرایط نزدیک ددلاین دانشگاه ها و این همه جکعیت که ازمونشون کنسل شده و نبود جای خالی تو ایران و وضعیت بد سنترها نمیدونم چه کار باید کرد واقعا دارم دیوونه میشم.:cry::cry:

Member mohammadmm64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

پیش فرض پاسخ : بلاک شدن سنتر دیباگران و کنسل شدن ازمونهای این سنتر به مدت 6 ماه

دوست عزیز امتحان شما کی بوده ؟ من امتحانم دقیقا یک ماه دیگه هستش ... براتون ایمیل هم اومده که کنسل شده ؟

Banned

کاربران گرامی

با سلام

این تایپک تنها به منظور بحث در قبال جدیدترین اخبار مرتبط با موضوع تایپک مورد تایید است...
    لطفا از ارسال پست های فاقد محتوا که
    صرفا جهت ابراز همدردی، ناراحتی و ... هستند، جدا خودداری بفرمایید. ارسال های این چنینی بدون اطلاع رسانی حذف خواهند شد.

با تشکر
    تیم مدیریت فروم

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

نقل قول نوشته اصلی توسط aghighi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دیروز با سنتر دییاگران (ابن سینا) تماس گرفتم و خانوم مسئول گفت که از شنبه گذشته به مدت 6 ماه این سنتر توسط ای تی اس بلاک شده. دوستان لطفا همه به ای تی اس ایمیل بزنیم تا این سنتر رو هر چه زودتر باز کنه چون واقعا تو این شرایط نزدیک ددلاین دانشگاه ها و این همه جکعیت که ازمونشون کنسل شده و نبود جای خالی تو ایران و وضعیت بد سنترها نمیدونم چه کار باید کرد واقعا دارم دیوونه میشم.
    در مورد امتحان جی آر ای پرسیدید؟ من اونجا امتحان جی آر ای دارم 20 نوامبر. یعنی اون هم کنسل میشه؟
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hirt-01 نمایش پست ها
    در مورد امتحان جی آر ای پرسیدید؟ من اونجا امتحان جی آر ای دارم 20 نوامبر. یعنی اون هم کنسل میشه؟
    دوست عزیز من فقط راجع به تافل سئوال کردم. اما به من گفت سایت ما به مدت 6 ماه بلاک شده بنابراین فکر میکنم هیچ ازمونی برگزار نشه. البته فقط حدس میزنم و اصلا مطمئن نیستم. حالا شما میتونید هم از ای تی اس بپرسید هم از خود سنتر دیباگران (88701021 بگید وصل کنند سایت ازمون).

نقل قول نوشته اصلی توسط hirt-01 نمایش پست ها
    من ازشون پرسیدم
    فرمودند که هر دو امتحان کنسل هستش تا اطلاع ثانوی
    من خودم اونجا هم تافل دارم، هم GRE که این اتفاق پیش اومده

رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezajj نمایش پست ها
    من ازشون پرسیدم
    فرمودند که هر دو امتحان کنسل هستش تا اطلاع ثانوی
    من خودم اونجا هم تافل دارم، هم GRE که این اتفاق پیش اومده
    دوست عزیز امکانش هست که باز برگرده ؟ کی ووچر میدن ؟ منم GRE اونجا داشتم ۱۰ روز قبل تافلم یک ماه دیگه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmm64 نمایش پست ها
    دوست عزیز امکانش هست که باز برگرده ؟ کی ووچر میدن ؟ منم GRE اونجا داشتم ۱۰ روز قبل تافلم یک ماه دیگه ...
    خودشون اینطوری میگفتن که اگه بچه ها درخواست بدن، احتمالش هست که برگرده
    برای ما ها که همین 11 اکتبر تافل داشتیم و کنسل شد، همون موقع ووچرشو صادر کردن
    ولی در حال حاضر GRE رو کنسل نزدن (برای من 22 نوامبر هست)

رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezajj نمایش پست ها
    خودشون اینطوری میگفتن که اگه بچه ها درخواست بدن، احتمالش هست که برگرده
    برای ما ها که همین 11 اکتبر تافل داشتیم و کنسل شد، همون موقع ووچرشو صادر کردن
    ولی در حال حاضر GRE رو کنسل نزدن (برای من 22 نوامبر هست)
    ممنون، ولا من که ایمیل زدم امروز، دلیلش رو اشاره نکردن ؟ من هم ۹ نوامبر تافل داشتم و ۲۸ سپتامبر GRE دادم

منم جی آر ای داشتم 16 نوامبر.
    ولی تو پروفایل کنسلی نزده.
    تو!
    با دلتنگیای من
    تو با این جاده، همدستی.....

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)