صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 73 , از مجموع 73

موضوع: بلاک شدن سنتر دیباگران و کنسل شدن ازمونهای این سنتر به مدت 6 ماه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بلاک شدن سنتر دیباگران و کنسل شدن ازمونهای این سنتر به مدت 6 ماه

منم به اون شماره زنگ زدم .
    ولی فقط اطلاعاتم رو پرسید بعد گفتش که معذرت خواهی میکنیم و شما میتونی یا تقاضای ریفاند کنی یا اینکه برای location های دیگه ثبت نام کنی و در واقع هیچ سودی نداشت ومن پرسیدم که آیا امیدی هست ؟ گفتش خودمم نمیدونم !!

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamro نمایش پست ها
    منم به اون شماره زنگ زدم .
    ولی فقط اطلاعاتم رو پرسید بعد گفتش که معذرت خواهی میکنیم و شما میتونی یا تقاضای ریفاند کنی یا اینکه برای location های دیگه ثبت نام کنی و در واقع هیچ سودی نداشت ومن پرسیدم که آیا امیدی هست ؟ گفتش خودمم نمیدونم !!
    بله اون شماره رو برای گرفتن ووچر گفتم. برای ثبت نام که خودت باید اقدام کنی. چک کن پشت سر هم خالی میشه مطمئنم .

Junior Member

من 1-2 ماه پیش برای امتحان gre ثبت نام کردم سنتر دیباگران تهران. از طرف ets برای من ایمیلی رسیده مبنی بر اینکه تاریخ و سنتر امتحان من تغییر کرده!! الان امتحان من چند روز جلوتر افتاده و در سنتر سنجش.. من اصلا ازین وضع راضی نیستم. بهشون ایمیل زدم و گفتم دلیل این کار چیه؟ بعد چندین روز به
    ایمیل من جواب دادن ولی بیربط! نوشتن اگه رفتم . امتحان دادم . از شرایط سنتر راضی نبودم با ارائه مستندات به ای اتی اس میتونم درخواست ریفاند کنم!!
    من نهایتا با سنتر دیباگران تماس گرفتم و اونها هم گفتن که گویا ای تی اش بلاکشون کرده. پرسیدم آیا ممکنه مساله حل بشه به زودی؟ گفتن نه و اگه عجله دارم بهتره سنتری که مشخص کردن برم و امتحان بدم
    حالا کسی میدونه سنجش چطوریه؟ شنیدم مانیتورهاش خیلی اذیت میکنه و سرو صدای کیبورد ها هم غوغا میکنه...

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)