صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 73

موضوع: بلاک شدن سنتر دیباگران و کنسل شدن ازمونهای این سنتر به مدت 6 ماه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بلاک شدن سنتر دیباگران و کنسل شدن ازمونهای این سنتر به مدت 6 ماه

من تافلم ۱۱ اکتبر بود تا الان ۴ بار میل زدم هیچ جوابی ندادن، یه بار فقط toeflsupprot4iran جواب داد گفت به همون toefl@ets.org بگین یا زنگ بزنین
    کسی هست اون روز همچین مشکلی داشته باشه هنوز؟

مرسی

Member mohammadmm64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezaa25 نمایش پست ها
    من تافلم ۱۱ اکتبر بود تا الان ۴ بار میل زدم هیچ جوابی ندادن، یه بار فقط toeflsupprot4iran جواب داد گفت به همون toefl@ets.org بگین یا زنگ بزنین

مرسی
    یعنی هنوز به شما ووچر ندادن ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmm64 نمایش پست ها
    یعنی هنوز به شما ووچر ندادن ؟
    نه، ets میگه به toeflsupport4iran بگو به ما ربطی نداره، اون میگه به ets بگو!

Member mohammadmm64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

نه، ets میگه به toeflsupport4iran بگو به ما ربطی نداره، اون میگه به ets بگو!
    عجیبه که به من که آزمونم ۹ نوامبر بود ووچر دادن اما به شما نه !!! جالب ترش اینکه من متوجه نشدم برای سنجش ظرفیت اضافه کردن یا کسی کنسل کرد و من تونستم ۱۵ نوامبر ثبت نام کنم ! چون صبح ظرفیت نداشت و عصری داشت و بعد اینکه من ثبت کردم دیگه نداشت

Junior Member

مرسی
    طبق تجربه هایی که خودم داشتم ets اصلا میل خیلی درست و حسابی جواب نمی ده و حتی بعضی اوقات یه سری تناقضات بین ایمیل هاش وجود داره . حتما زنگ بزنید تا بتونید مشکلتونو حل کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marzie_mir نمایش پست ها
    سلام اصلا این لینکه باز نمیشه که، ارور میده همش
    سلام دوست عزیز، برای من که باز میشه. توی GRE account خودتون برید تو contact us و اونجا قسمت General Inquiriesبزنید Submit Questions and Comments to the GRE Program تا بره تو همون لینک که قبلاً دادم.

Junior Member

امتحان GRE منم از 16 نوامبر موکول شده به 5 دسامبر... تاریخ های دور و بر 16 نوامبر هم که کلاً پرند و حتی واسه 7 نوامبر هم که جای خالی نشون میده، امکان reschedule نمیده بهم! از تماس گرفتن باprometric (که ets ارجاع میده بهش) هم خسته شدم (هر با زنگ زدم گفت یه شماره دیگه باید از ets بگیری در حالی که خود ets می گه با همین انجام میشه چیز دیگه ای نیاز نیست). به هر حال الان یه نامه زدم به دانشگاه که آیا دیر رسیدن این یدونه مدرک مشکلی پیش میاره؟ که هنوز جواب ندادن
    دوستان کسی تجربه ای داره واسه دیر رسیدن مدرک GRE از دوستان، دوروبر چیزی شنیدین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sevda6990 نمایش پست ها
    امتحان GRE منم از 16 نوامبر موکول شده به 5 دسامبر... تاریخ های دور و بر 16 نوامبر هم که کلاً پرند و حتی واسه 7 نوامبر هم که جای خالی نشون میده، امکان reschedule نمیده بهم! از تماس گرفتن باprometric (که ets ارجاع میده بهش) هم خسته شدم (هر با زنگ زدم گفت یه شماره دیگه باید از ets بگیری در حالی که خود ets می گه با همین انجام میشه چیز دیگه ای نیاز نیست). به هر حال الان یه نامه زدم به دانشگاه که آیا دیر رسیدن این یدونه مدرک مشکلی پیش میاره؟ که هنوز جواب ندادن
    دوستان کسی تجربه ای داره واسه دیر رسیدن مدرک GRE از دوستان، دوروبر چیزی شنیدین؟
    والا نمی شه یه نسخه برای همه پیچید ولی اکثرا تا 1 یا 2 هفته صبر می کنن تا نمره ی Gre تون بیاد البته مشروط بر اینکه امتحان قبل از deadline داده باشید ولی اگر جواب میل ندادند حتما یا زنگ بزنید یا از طریق یکی از دوستانتون که توی آن دانشگاه سوال کنید تا مطمئن شوید.
    reschedule هم مربوط به باگ خود سایت ets . من خودم خواستم انجام بدم ولی نشد . تنها راهش کنسل کردن امتحان و دوباره ثبت نام کردن که الکی باید پولت هدر بشه. البته من از یکی از دوستان شنیدم می تونید زنگ بزنید و تلفنی reschedule کنید میگم شنیدم مطمئن نیستم.

Junior Member

الان بعد ۶ روز ets میگه برو به Prometric بگو، یه لینکم داده که کار نمی‌کنه! تو سایتشم تو بخش contact us اصلن ایران جزو کشورای مورد نظرش نیست!

آقا مرتضی لطف میکنی بگی بلخره کدوم ایمیل بهت جواب داد .من الان متوجه لغو شدن آزمون شدم. 2 نوامبر آزمون دارم به
    toeflsupprot4iran ایمیل زدم . 1 ساعت پیش البته . لطف میکنید راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)