صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 73

موضوع: بلاک شدن سنتر دیباگران و کنسل شدن ازمونهای این سنتر به مدت 6 ماه

پیش فرض پاسخ : بلاک شدن سنتر دیباگران و کنسل شدن ازمونهای این سنتر به مدت 6 ماه

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezaa25 نمایش پست ها
    من تافلم ۱۱ اکتبر بود تا الان ۴ بار میل زدم هیچ جوابی ندادن، یه بار فقط toeflsupprot4iran جواب داد گفت به همون toefl@ets.org بگین یا زنگ بزنین
    کسی هست اون روز همچین مشکلی داشته باشه هنوز؟

مرسی
    آقا مرتضی لطف میکنی بگی بلخره کدوم ایمیل بهت جواب داد .من الان متوجه لغو شدن آزمون شدم. 2 نوامبر آزمون دارم بهtoeflsupprot4iran ایمیل زدم . 1 ساعت پیش البته . لطف میکنید راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanpaknahad نمایش پست ها
    آقا مرتضی لطف میکنی بگی بلخره کدوم ایمیل بهت جواب داد .من الان متوجه لغو شدن آزمون شدم. 2 نوامبر آزمون دارم بهtoeflsupprot4iran ایمیل زدم . 1 ساعت پیش البته . لطف میکنید راهنمایی کنید.
    هر دوشون جواب دادن ولی نه بعد ۲ روز کاری که تو میل اتوماتیکی که بعدش میاد نوشته، بعد ۵-۶ روز جواب میده
    toeflsupport4iran اول گفت به ets بگین
    ets هم گفت به RRC بگین و اینجا اطلاعاتش هست http://www.ets.org/toefl/contact/iran
    که دوباره میشه همون toeflsupport4iran و یه شماره تو هلند
    بعد دیدم فایده نداره زنگ زدم ets گفتم من به هر کی میگم من و پاس میده به اون یکی، بعد گفت که مسئولش همون prometric هست باید به اونا بگید اونا مسئول برگزاری و برگزار نشدن هستند
    امروزم زنگ زدم به prometric اونم گفت ۴-۵ ساعت دیگه دوباره زنگ بزن! (صداشم از ته چاه در میومد نمیدونم مشکل من بود یا اون)
    تنها نکته مشترک همشونم اینه که میرن نیگا می‌کنن میگن آره امتحان کنسل شده به دلیل مشکلات سنتر ولی باید به فلان جا بگی

هر دوشون جواب دادن ولی نه بعد ۲ روز کاری که تو میل اتوماتیکی که بعدش میاد نوشته، بعد ۵-۶ روز جواب میده
    toeflsupport4iran اول گفت به ets بگین
    ets هم گفت به RRC بگین و اینجا اطلاعاتش هست http://www.ets.org/toefl/contact/iran
    که دوباره میشه همون toeflsupport4iran و یه شماره تو هلند
    بعد دیدم فایده نداره زنگ زدم ets گفتم من به هر کی میگم من و پاس میده به اون یکی، بعد گفت که مسئولش همون prometric هست باید به اونا بگید اونا مسئول برگزاری و برگزار نشدن هستند
    امروزم زنگ زدم به prometric اونم گفت ۴-۵ ساعت دیگه دوباره زنگ بزن! (صداشم از ته چاه در میومد نمیدونم مشکل من بود یا اون)
    تنها نکته مشترک همشونم اینه که میرن نیگا می‌کنن میگن آره امتحان کنسل شده به دلیل مشکلات سنتر ولی باید به فلان جا بگی
    -- عجب . ووچر بعضی بچه ها رو همون روز برگردوندن. حالا صبر میکنم 1-2 روز ببینم چی میشه .. اگر خبری شد اطلاع بدید.

toeflsupport4iran به من میل زده که به .
    toefl@ets میل بزنید . به تافل هم میل زدم کسی هنوز جواب نداده . کسی راه بهتری میدونه بگه ..

Junior Member

-- عجب . ووچر بعضی بچه ها رو همون روز برگردوندن. حالا صبر میکنم 1-2 روز ببینم چی میشه .. اگر خبری شد اطلاع بدید.
    همون شماره‌ی هلند بالاخره بعد از ۴ بار، اولش که میگفت خب الان کجا میخوای برات بگیرم بعد گفتم تهران فلان روز (حالا من میدونستم پره) رفت نیگا کرد گفت پره که مطمئنی تهران میخوای؟
    آخرش گفتم همون ووچرم و بده من خودم هر وقت خالی شد میرم میگیرم و بعد ۵ دقیقه ووچرم و داد.

مرسی لطف کردی پس من هم همونجا زنگ بزنم..

همون شماره‌ی هلند بالاخره بعد از ۴ بار، اولش که میگفت خب الان کجا میخوای برات بگیرم بعد گفتم تهران فلان روز (حالا من میدونستم پره) رفت نیگا کرد گفت پره که مطمئنی تهران میخوای؟
    آخرش گفتم همون ووچرم و بده من خودم هر وقت خالی شد میرم میگیرم و بعد ۵ دقیقه ووچرم و داد.
    آقا مرتضی من زنگ زدم . اطلاعاتم رو وارد کرد گفت با همون ووچر قبلیت میتونی دوباره ثبت نام کنی.به شما هم همون ووچر قبلیتون رو گفت استفاده کنید ؟ توی پروفایل جایی هست که نشون بده این ووچر رو میشه دوباره استفاده کرد؟؟ من جایی ندیدم.
    ویرایش توسط ehsanpaknahad : October 20th, 2014 در ساعت 03:46 PM

بچه لطفا ی نامه ای مثل این رو برای
    ون
    toefl@ets.or و
    toeflsupport4iran بنویسید. شاید جای خالی تو تهران باز کنن . همه جاها پر شده .
    The institute of Technology Valieasr (Dibagaran) is blocked by ETS and now
    the students who enrolled for the IBT Toefl test have to find a new test center
    , but the problem is that all of the test centers in Tehran are already filled
    and there is not any available site. Please open some new test dates in other Tehran test centers.
    I

Junior Member

بچه لطفا ی نامه ای مثل این رو برای
    ون
    toefl@ets.or و
    toeflsupport4iran بنویسید. شاید جای خالی تو تهران باز کنن . همه جاها پر شده .
    The institute of Technology Valieasr (Dibagaran) is blocked by ETS and now
    the students who enrolled for the IBT Toefl test have to find a new test center
    , but the problem is that all of the test centers in Tehran are already filled
    and there is not any available site. Please open some new test dates in other Tehran test centers.
    I
    من تا حالا 5 تا از این نامه ها با مضامین مختلف ظزف این چند روز به این ادرس و دیگر ادرسهای ای تی اس زدم و بحث نبود جای خالی و نزدیک بودن ددلاین دانشگاه هایی که میخوام اپلای کنم و اینکه اگه نمره تافلم نرسه نمیتونم اپلای کنم و مشکلات سنترها و ...... رو مطرح کردم. بعد از 7 روز جواب دادن که بابت این اتفاق متاسفیم امیدواریم سال اینده بتونی ثبت نام کنی و اپلای کنی واقعا الان در استانه دیوونگی هستم. همش میرم تو اینترنت ببینم میتونم ایمیلی از رئیس ای تی اس پیدا کنم و به اون شکایت کنم!!!!!!!! دیگه خل شدم به خدا............ کشورهای دیگه رو که ادم نگاه میکنه یه عالمه تاریخ و سنتر خالی دارند..........

نقل قول نوشته اصلی توسط aghighi نمایش پست ها
    من تا حالا 5 تا از این نامه ها با مضامین مختلف ظزف این چند روز به این ادرس و دیگر ادرسهای ای تی اس زدم و بحث نبود جای خالی و نزدیک بودن ددلاین دانشگاه هایی که میخوام اپلای کنم و اینکه اگه نمره تافلم نرسه نمیتونم اپلای کنم و مشکلات سنترها و ...... رو مطرح کردم. بعد از 7 روز جواب دادن که بابت این اتفاق متاسفیم امیدواریم سال اینده بتونی ثبت نام کنی و اپلای کنی واقعا الان در استانه دیوونگی هستم. همش میرم تو اینترنت ببینم میتونم ایمیلی از رئیس ای تی اس پیدا کنم و به اون شکایت کنم!!!!!!!! دیگه خل شدم به خدا............ کشورهای دیگه رو که ادم نگاه میکنه یه عالمه تاریخ و سنتر خالی دارند..........
    فعلا تنها کار همینه که همه نامه بزنیم. زورمون که بهشون نمیرسه ... من هم داستانی مثل شما دارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)