صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 73

موضوع: بلاک شدن سنتر دیباگران و کنسل شدن ازمونهای این سنتر به مدت 6 ماه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بلاک شدن سنتر دیباگران و کنسل شدن ازمونهای این سنتر به مدت 6 ماه

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanpaknahad نمایش پست ها
    آقا مرتضی من زنگ زدم . اطلاعاتم رو وارد کرد گفت با همون ووچر قبلیت میتونی دوباره ثبت نام کنی.به شما هم همون ووچر قبلیتون رو گفت استفاده کنید ؟ توی پروفایل جایی هست که نشون بده این ووچر رو میشه دوباره استفاده کرد؟؟ من جایی ندیدم.
    والا من با ووچر ثبت نام نکردم به خاطر همین یه ووچر جدید داد که تو صفحه view orders اومده

نقل قول نوشته اصلی توسط aghighi نمایش پست ها
    من تا حالا 5 تا از این نامه ها با مضامین مختلف ظزف این چند روز به این ادرس و دیگر ادرسهای ای تی اس زدم و بحث نبود جای خالی و نزدیک بودن ددلاین دانشگاه هایی که میخوام اپلای کنم و اینکه اگه نمره تافلم نرسه نمیتونم اپلای کنم و مشکلات سنترها و ...... رو مطرح کردم. بعد از 7 روز جواب دادن که بابت این اتفاق متاسفیم امیدواریم سال اینده بتونی ثبت نام کنی و اپلای کنی واقعا الان در استانه دیوونگی هستم. همش میرم تو اینترنت ببینم میتونم ایمیلی از رئیس ای تی اس پیدا کنم و به اون شکایت کنم!!!!!!!! دیگه خل شدم به خدا............ کشورهای دیگه رو که ادم نگاه میکنه یه عالمه تاریخ و سنتر خالی دارند..........
    سلام - سازمان سنجش برای 26 اکتبر الان باز کرده .برو ثبت نام کن

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezaa25 نمایش پست ها
    والا من با ووچر ثبت نام نکردم به خاطر همین یه ووچر جدید داد که تو صفحه view orders اومده
    سلام - سازمان سنجش برای 26 اکتبر الان باز کرده .برو ثبت نام کن

Junior Member

امتحان تافل منم 2 نوامبر بوده وکنسل شده وتازه الانفهمیدم .
    پروفایل امو چک کردم دیدم وچر برام از 11 روز پیش اومده بوده ولی ایمیلی نزدم و من اطلاعی نداشتم !! الانم تهران هیچ ظرفیتی نداره . به نظرتون امکانش هست ظرفیت باز کنن؟
    15 Nov کی پرشد ؟؟!!

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamro نمایش پست ها
    پروفایل امو چک کردم دیدم وچر برام از 11 روز پیش اومده بوده ولی ایمیلی نزدم و من اطلاعی نداشتم !! الانم تهران هیچ ظرفیتی نداره . به نظرتون امکانش هست ظرفیت باز کنن؟
    15 Nov کی پرشد ؟؟!!
    منم دقیقا مشکل شما رو دارم. تو این یازده روز هیچ میلی نیومده بود و من دیروز اتفاقی متوجه شدم!
    احتمالش هست که جای خالی پیدا بشه ولی من که ریسک نکردم و آمل ثبت نام کردم. هرچند شنیدم خیلی هم تعریفی نداره ولی نمیشه صبر کرد برای اما و اگر ها. تازه من از اهواز باید برم آمل!
    من اگر از اول میدونستم سیستم ETS اینقدر بی مسئولیته، IELTS میدادم!

Member mohammadmm64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

15 Nov کی پرشد ؟؟!!
    سلام دوست عزیز، من فردای روزی که ابن تاپبک ابجاد شد فهمیدم که کنسل شده. امتحان منم 9 نوامبر یود، که همون صبح ایمیل زدم و اعتراض کردم. تمامی مراکز هم به جز آمل و کرمان پر بود ! تازه فکر میکنم اون دو تا مرکز هم برای دسامبر جا داشت !. خلاصه عصری اتفاقی متوجه شدم ووچر اومده و یک بار دیگه چک کردم ظرفیت رو و شانسی دیدم سنجش باز شده و سریع ثبت کردم ! جالبه که بعد ثبت که باز چک کردم دیدم نوشته پر شده !!! البته همون موقع هم توی انجمن گفتم اما خوب کار از کار گذشته بود ... امیدوارم که کارتون درست بشه.

نکته ای که یادم رفت بگم اینکه برای منم هیچ میلی نیومد !!!!

15 Nov کی پرشد ؟؟!!
    من فکر میکنم باز میشه نگران نباش. من 2 روز هز 30 دقیقه چک میکردم امروز 7 صبح باز شد تهران.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanpaknahad نمایش پست ها
    من فکر میکنم باز میشه نگران نباش. من 2 روز هز 30 دقیقه چک میکردم امروز 7 صبح باز شد تهران.
    امروز کدوم مرکز و چه تاریخی باز شد؟

امروز سنج 26 اکتبر باز بود

دوستانی که تازه متوجه شدید با این شماره540 239 320 0031 -
    تماس بگیرید تا ووچرتون رو آزاد کنه و بی خودی ایمیل به این اون نزنید سر کارتون میزارن. میره رو پیغام گیر اول صبر کنید میگه چه شماره ای رو بگیرید فکر کنم داخلی 1 بود . اطلاعات شخصیتون رو از قبل آماده کنید از شماره ووچر گرفته تا آدرس خونه و شماره خونه کلا همه اطلاعتتون رو میپرسه . جا هم باز میشه فقط تند تند چک کنید ..
    ویرایش توسط ehsanpaknahad : October 21st, 2014 در ساعت 11:47 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)