نقل قول نوشته اصلی توسط sisiya نمایش پست ها
1. شروع مکاتبه با اساتید : 2011/07/06
2. کسب موافقت استاد و اقدام به اپلای : 2012/04/28
3. گرفتن پذیرش اولیه دانشگاه : 2012/07/03
4. موافقت با بورس :2012/08/01
5. اقدام برای ویزا : 2012/08/14
6. گرنت ویزا :2012/10/17
7. شروع تحصیلات : 2013/03/05
نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475 نمایش پست ها
این ایده، ایده خوبیه که یک دیتابیس درست بشه. ولی فکر کنم توی این شلوغ پلوغی های جاری توی تاپیک های استرالیا گم بشه. شاید جای درستش توی تاپیک "نتایج پذیرش استرالیا" باشه. ولی اونجا هم خیلی شلوغه و مطالب پراکنده وجود داره. من پیشنهادم اینه که یه تاپیک جدید با یک عنوان مناسب باز بشه و فقط اطلاعات مرتبط با همین دیتابیس توش ذخیره بشه.
پیشنهاد می کنم که اسم رشته و دانشگاه هم به لیست اضافه بشه. همچنین یک گزینه اختیاری در مورد موضوع پروپوزال.
موفق باشید.
بقیه دوستان هم نظرشون بگند. مدیر هم که فک کنم الان توی تاپیک استرالیا فعال نیست. باید خودمون دست بجنبونیم.
نقل قول نوشته اصلی توسط salim623m نمایش پست ها
منم با اينكه يه تاپيك جديد با عنوان مثلاً «پايگاه داده پذيرش استراليا» ايجاد بشه موافقم. به خصوص اگه اسم رشته و دانشگاه و موضوع هاي پروپوزال (حالا به صورت كلي فقط) هم ذكر بشه از اين لحاظ بهتره كه براي كسايي كه بعداً ميخوان اپلاي كنن خوبه كه تو موضوع انتخابيشون دقت كنن تا شامل تحريم يا ويزا ندادن نشه.
همين طور به نظرم اگه احتمالاً كسي تو روند كاريش به مشكلي برخورده كه باعث شده باشه كاراش دچار تأخير بشن يا كلاً كنسل شده باشه خوبه نوشته بشه.
خیلی خیلی خیلی ممنون از دوستان بابت دادن اطلاعات و همچنین دادن ایده های جالب و خوب
من البته این موضوع را به مدیران هم پیشنهاد دادم که در بخش نتایج پذیرش فروم بگذارند و برای همه کشورها باشه و هر کسی میخاد نتایج پذیرشش را آن بالا ثبت کنه ، آنجا این گزینه ها هم باشه تا تکمیل کنه ؛ ولی فعلا هیچ اقدامی صورت ندادن !!
به نظرم بهتره ما فعلا یک تاپیک با همین عناوین پیشنهادی دوستان مثل "پایگاه اطلاعات پذیرش استرالیا" ایجاد بکنیم.
از دوستان باسابقه تر که اعتبار بیشتری هم دارند درخواست می کنم تا تاپیک مورد نظر را ایجاد بکنند ؛ چون من خودم تازه وارد هستم و اگه من تاپیک را ایجاد بکنم کسی نمیاد !!!
خیلی ممنون