نقل قول نوشته اصلی توسط djrezam نمایش پست ها
محمد جان من قبول دارم كه اين كانادايي ها بي مسئوليت هستن ولي اينو مدنظر داشته باش كه من و شما واقعاً بدشانسيم. كانادا ميخواست به 10% ويزا نده از بدروزگار قرعه به نام منو شما افتاد. طبق آمار جدول الان 90% از بچه هاي سپتامبر ويزا گرفتن و رفتن دنبال زندگيشون. تنها سختي كه كشيدن يه بار ديفر كردن بود !!! ( آخ آخ آخ ... حتماً كلي هم استرس كشيدن كه يه وقت به ترم نرسن ! ). تعداد افرادي كه كل زندگيشون مثل من و تو رفته رو هوا انگشت شماره.
2 ماه ديگه اپليكنت هاي سپتامبر 2013 ميان اينجا كامنت ميزارن و ابراز نگراني ميكنن ولي من و تو هنوز منتظريم و بايد بهشون روحيه بديم !!!
آقا قسمت ما نيست ! شانس ما نيست. بايد با اين مسئله كنار بيام و كلاً بي خيال بشيم.
والسلام
کاش می شد تخمین زد چه خاکی بر سر اون آفیسر نامرد یا هر مسئول بی مسئولیت دیگه تو اون بازه افتاده که پرونده های ما اینجوری شده!!!! اون از سارا 1 می و من 7 می و شما 11 می و علیرضا 16 می ....

ظاهرا یه جورائی سرنوشت ما به هم گره خورده. از منم روز 221 سوالات پرسیده شد. تا اون زمون من حتی شماره پرونده هم نمی دونستم! دو روز بعدشم از مالزی چک شدم (آکادمیا). من واقعا نمی دونم آیا کل زندگی من 8 ماه محتوا برای ارائه داره که این اسکلها دارن دنبالش می گردن؟ به خدا اگر 2 هفته من رو بازجوئی می کردند هم خیال خودشون راحت می شد هم من سر کار نمی رفتم. کل زندگیم شده شوخی فامیل و دوست و آشنا!!!!

نمی دونم چه فحشی بدم به پیر و پیغمبر ... چنان راحت می گن Rest assured انگار دارم واسه تفریح میرم!!!! خیلی نفهم هستن ... فقط همین!!!!
من به این دلیل که دیگه انتظارم از حد گذشته حال و حوصله اینجا اومدن و حرف زدن ندارم. من از 16 ایپریل منتظرم...فقط به شما دو دوست عزیز توصیه میکنم این سه روز باقی مونده تا آخر این هفته رو هم امیدوارانه منتظر باشید...ضرر نداره...