نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
سلام من امروز سفارت بودم برای تحویل مدارک من فوق لیسانس 3 ساله میکروبیولوزی سن 31 سابقه کار بدون احتساب سالهای تحصیل 3 سال با احتساب ان 5 سال ایلتس 7 که میشم 100 امتیاز در خصوص هزینه ها برای کسایی که میخوان تازه اقدام کنن باید بگم 1155$ با ویزا کارت+250$هزینه دستی سفارت+هر تایید مدرک 35$ که برای من 14 تا 490$ شد!!! مجموعا 740$ امروز دادم سفارت با پولی که ویزا کارت دادم شد 1900$!! ریز نمراتو نمیگیرن اصلشو هرچی به این خانم مغرووری اصرار کردم میگه چسب روشه باید خودمون تایید کنیم . برای تاییدیه مدرکم کلی بررسی کرد تا قبول کرد cv هم ازم گرفت! حلا برای همسر هم که میخوام اقدام کنم اونم 350$ با کارت و 250$ دستی سفارت میگیره مجموعا فقط فقط هزینه سفارت 2500$ میشه!! حالا هزینه ایلتس + دارلترجمه+ کپی خداها و >>.. جمعا خدمتتون عرض کنم مجرد 9 ملیون متاهل 12 ملیون براش فقط ویزا در میاد !! حالا هزینه بلیط و مستقر شدن و یا کلاس دانمارکی در ایران و تا کار پیدا کردن در دانمارک و 1 سال از جیب خوردن در انجا 100 میلیون بذارین کنار!!!!!!!!! کلی سایت هست که میتونید با سرچ در اینترنت خودتون حساب سر انگشتی بکنید! تا 1 یا 2 سال پیش اگه کسی اقدام میکرد 1/4 این هزینه ها رو داشت ولی الان >.... حالا ما که اقدام کردیم خدا از اینجا به بعدشو بخیر بگذرونه!!
salam
omivaram movafagh bashid
adade 1155 $ az kodam jadval mishe did?dar jadval linke zir neveshte 425 yuro

http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...s-and-fees.htm
merci