نقل قول نوشته اصلی توسط gonzo نمایش پست ها
سلام دوستان ... ممنون میشم در مورد سوال هام راهنماییم کنید.
1-پروسه زمانی گرفتن ویزای خوداشتغالی چقدر طول میکشه ؟
2- مدارک سابقه کار و گردش مالی و بیمه رو چه مدت بعد از ارسال فرمها درخواست ویزا میخوان؟
3. در طول انجام پروسه و بررسی امکان اضافه کردن مدارک بیشتر به فایل نامبر خودمون هست؟
4. مدرک زبان ایلتس برای من که از طریق مدرک مربیگری تنیسم میخوام اقدام کنم ضروریه؟
5. فرم های درخواست ویزای خود اشتغالی رو از سایت http://www.cic.gc.ca/ باید گرفت و از طریف همون سایت ارسال کرد دیگه اره؟
پیشاپیش سپاس
سلام
1-والا ما که 37 ماه از تاریخ C.S.Q مون می گذره و هنوز از مویکال خبری نیست. شاید ما از دسته بدشانسها باشیم و شما زودتر به مدیکال برسید.
2-همه رو باید همزمان با فرمها بفرستید.
3- قبل از مصاحبه بله، ولی بعد از مصاحبه در صورت در خواست آپ دیت براشون می فرستید.
4- تمام اطلاعات من مربوط به کبک هست.برای کبک که مدرک ضروری نبود بلکه می بایست رضایت آنها رو تا حدودی از دانستن زبان فرانسه و انگلیسی ( اگر بلدید و در فرم نوشته اید که بلدید)، جلب کنید ( هنگام مصاحبه ) .ولی سطخ زبان برای خود اشتغالیها آنقدر با وسواس سنجیده نمیشه کما اینکه به راحتی می تونید سر مصاحبه تقاضای مترجم بکنید. به هر حالا داشتن مدرک زبان خیلی به نفعتونه
5-بله ولی از نحوه ارسالش ، به روز نیستم. ولی زمانی که ما اقدام کردیم فرمها با مدارک از طریق پست فرستاده میشد.