نقل قول نوشته اصلی توسط r_sirjani نمایش پست ها
خواهش می کنم....راستش عدد تی اس اچ شما خیلی لب مرزیه....از نظر آزمایشگاه ناجا اصلا این عدد نرماله.....زیاد شدنش هم به این آسونیا نیست....مثلا من اول اولش روی 24.4 بودم...قبل از معاینه توسط دکتر که در ازمایشگاه خصوصی آزمایش دادم 18.5 بود....بعد توی اون فاصله ای که دکتر نظام وظیفه برام نوشت که قرص قطع شود، تموم کارهایی که برای کمکاری تیروئید ضرر داشت و تموم خوراکیهای ممنوعه رو در دستور کار خودم قرار دادم....بعد از اینهمه که خودمو کشتم و چندین هفته گذشت....توی آزمایش اصلی رسید به 18.9 ....یعنی تقریبا میشه گفت اینهمه تلاش و کوشش هیچ تاثیری بسزایی نداشت....و برای افزایشTSH هیچ کاری نمیشه کرد....من زیاد لاغر نیستم....کمکاری تیروئیدم هم تا بحال عوارضی نداشته....همه چیزم هم بجز یه خرده خشکی پوست و یه خرده اضطراب و افسردگی نرمال بود...من دیابت داشتم....دیدم کلسترولم بالا رفته.....آزمایش تیروئید دادم فهمیدم TSH بالاست.... معافیم روهم بیشتر از بابت دیابت دارم
دوست عزیز TSH من که از 18 خیلی کمتره.ولی شما فرمودید یه جایی که 10 به بالا راحت معافن.حالا من یه خورده پارتی دارم.به نظرتون واسه واریکوسل گرید 2 اقدام کنم با پارتی یا واسه کم کاری تیروئیدم؟؟؟
لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم ؟؟؟؟
ممکنه عدد TSH ام از سال 90 تا الان بالا رفته باشه؟ شما چه اقداماتی انجام دادی که تونستی TSHتو بالا ببری یکم؟بازم غنیمته