نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با تقسیم تاپیک "اصول مصاحبه" به دو تاپیک مجزا؟

رأی دهندگان
56. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقم

34 60.71%
  • مخالفم

22 39.29%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2066

موضوع: آرشیو پستهای قدیمی

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : همفکری در زمینه جلب توجه اداره مهاجرت برای افزایش سهمیه ویزا و سرعت بررسی پرون

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr2013 نمایش پست ها
    سلام ما چهارشنبه (10/07/2013)پاس ریکویست شدیم
    فایل فدرال ژانویه 2012،رشته 6 امتیازی ،خانم،متاهل،رسیدن مدیکال به پاریس03/06/2013،محل خدمت همسر ارتش،4 سفر خارجی،شرکت خصوصی
    فکر می کنم اگه به جای ایمیل زدن بی مورد به پاریس اجازه بدین کارشون رو انجام بدن همه به زودی کانادا باشیم

اولا" مبارکتون باشه
    دوما" بی مورد یعنی چی ؟ خب مطمئنا" پیگیری پرونده من نوعی برای شما بی مورد حساب میشه بله وقتی شما 2012 غیر دیمند هستی و الان پاس رکوئست میشی باید برات ایمیل پیگیری زدن ما دیمند های 2012 بی مورد باشه که اگه همین امروز هم مدیکال بگیریم و 2 سه ماه دیگه پاس رکوئست بشیم عملا" دیمند حساب نشده ایم
    و با شما که غیر دیمند هستی از لحاض زمان مصرف شده برای پرونده فدرال یکی حساب میشیم

دوستان عزیز دیمند 2012 (امثال خودم) که فقط لفظا" دیمند نامیده شدین ، حتما و حتما پيگيري كنيد به واكنشهاي منفی بقيه هم اصلا اهميت ندين داستان ما ها كاملا با بقیه فرق مي كنه ، نمونه بارز بی اعتنایی دفتر پاریس به قانون دیمند و غیر دیمند همین پرونده این خانوم است لطفا تاریخهاتون رو چک کنین با تاریخهای ایشون بعد متوجه میشین دیمند حسابتون میکنن یا نه !!!! و فقط همین یک مورد هم نیست موردهایی پرونده غیردیمند 2012 هست البته اگه درست اعلام کرده باشن که مربوط به ماه های بعد از ایشون هست و مدیکال گرفتن و حتی پاس رکوئست شدن ! حالا خودتون قضاوت کنین

مدیریت محترم ، قسمت اول پستم کاملا به جواب پست نقل قول شده این خانم ربط داشت ( که فرمودند : به جای ایمیل زدن بی مورد به پاریس اجازه بدین کارشون رو انجام بدن ) و مرتبط به این پست بود
    باتشکر
    ویرایش توسط mzdgotocanada : July 12th, 2013 در ساعت 11:01 AM