من 21 دسامبر توی این سنتر امتحان دادم و به نظرم شرایطش مناسبه. قبلن یکبار تجربه سنتر آمل رو داشتم و در مقایسه با اون خیلی خیلی بهتر بود. البته یک مشکل بزرگ بعد مسافته چون من از تهران تا جیرفت برای رفت و برگشت نزدیک به 2500 کیلومتر راه رفتم! در کل دوستانی که از نظر جغرافیایی نزدیک به این سنتر هستن بدونن که انتخاب خوبیه. در ضمن فکر کنم مشکل برگه اضافه دادن سر جلسه هم وجود نداره (چون به دو سه نفر از بچه ها دو سری سه تایی برگه تحویل داده شده ) و برخورد مسئول امتحان هم خیلی خوب بود. از لحاظ سر و صدا مناسب بود چون به خوبی پارتیشن بندی شده بود و من صدای بقیه رو خیلی ضعیف میشنیدم. کیفیت تجهیزات سخت افزاری خیلی خوب بود اما یکم تایپ کردن با کیبرد سخت بود که البته توی رایتینک دوم عادت کردم.
در کل من تجربه سنترای تهران رو ندارم اما کیفیت این سنتر به نظرم مناسبه و فکر کنم میشه توش راحت نمره خوبی گرفت چون شرایط محیطی خوبی داره.
در مورد آب و هوای جیرفت هم باید بگم که توی این موقع سال فوق العاده ست و تا جایی که میدونم تا اواسط فروردین همینطور خوب میمونه. برای اقامت توی جیرفت هم من به هتل ناجی رفتم که امکاناتش بد نبود و آدرسش و تلفنش رو میشه از گوگل گیر آورد.
امیدوارم هم نمره من خوب بشه هم تمام دوستانی که در آینده میخوان امتحان بدن.