نقل قول نوشته اصلی توسط orange نمایش پست ها
آقا در مورده این ریزنمرات هم یک کمکی کنید من ریز نمراتم رو شهریور ماه گرفتم بعد رفت دانشگاه مرکزی اونو همه مهراش خورد طوری که تو دبیرخونه گفت تمومه ببر برا ترجمه ! من این همه راه پاشدم اومدم ولایتمون بردم دادم دارلترجمه گفت مهر و امضا آقای مایلی کو !!!!!!!!!!!!!!!!
من اعصابم بهم ریخت رفتم یکی دیگه اون گفت مهر و امضا آقای مایلی کو...................... !
رفتم وزارت خارجه ولایتمون بعد اونجا گفت مهر و امضا آقای صامت کو !!!!!!!!!!!!
بردم یک دارلترجمه دیگه قبول کرد گفت بزار برم دادگستری بپرسم فرداش گفت Ok هست الان 2 هفته هنوز که هنوزه کارم راه نیفتاده آخه اونیم که قرار بود ok بده برداشت گفت دادگستری مهر کرده ولی وزرا خارجه میگه مهر آقای دکتر حسن گیوریان رو که روش خورده نمیشاسه برا همین مهر نمیکنه الان من چیکار کنم تو رو خدا من نمیتونم هی برم تهران هی بیام به خدا سخته این کار .
در ضمن من هنوز فارالتحصیل نشدم بگید چیکار کنم ممنون میشم.
دوست من
اگر شما هنوز فارغ التحصیل نشده اید یعنی هنوز دانشنامه خودتان (یا گواهی موقت قبولی) را نگرفته اید. در مورد دانشگاه آزاد تا هنگامی که مدرک دانشنامه را نگرفته باشید ریز نمره هم تایید نمیشود. یعنی اگر نخواهید دانشنامه را هم ترجمه کنید باید انرا همراه با ریز نمرات بفرستید تا خارجه انرا تایید کند مگر اینکه انصراف از تحصیل داده باشید که ان یک مسئله دیگر است.