نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
سروش عزيز سلام

من نسخه 30 روزه endnote را نصب كردم الان مدتش تمام شده. ميگه كه بايد اكتيويت بشه. مثلا الان كه بازش ميكنم ديگه ليست قبلي را نميتونم ببينم.
چيكار بايد بكنم بنظرتون؟
اگه كرك داره كه چه بهتر، ممنون ميشم بهم بدين نصب كنم.
اگه نه ممنون ميشم نسخه اصلي آن را بذاريد و مهمتر اينكه بگيد ديتا بيس فعلي كه من درست كردم (نزديك به 100 مرجع داخلش هست) كجا ذخيره شده؟ چيكار كنم وقتي بخام اين نسخه را پاك كنم نسخه ديگه نصب كنم ديتابيسم چي ميشه؟ من الان ترسم از اين ديتا بيسي هست كه درست كردم و احيانا از دستم بره مجبور شم در نسخه جديد كه نصب ميكنم همه رفرنسها را 2باره قرار بدم
نسخه من X7 هست

با تشكر
من نسخۀ X6 کرک شده دارم و مشکلی هم باهاش ندارم.

توی جایی که نرم افزار شما نصب شده، فایلی با اسم "XXX Ref.enl" رو جستجو کنید. XXX در واقع اسم گروهی هست که شما برای دیتابیس خودتون گذاشته بودی و هر وقت نرم افزار run میشد، توی فهرست سمت چپ توی بخش My Groups دیده میشد. این فایل، حاوی دیتابیس شماست.

مثلاً من برای مقالۀ اول خودم، گروهی باز کردم به اسم "1stPaper"؛ حالا میرم توی درایو C و عبارت "1stPaper Ref.enl" رو جستجو میکنم.

البته اگر موقع ایجاد دیتابیس برای مقالات، آدرس ذخیره سازی رو از حالت پیش فرض تغییر داده باشید، حالا باید همون جایی جستجو کنید که برای ذخیره کردن دیتابیس، تنظیم مجدد شده بود.

پی نوشت: از این آدرس هم میتونید برای خرید نسخۀ کرک شده، اقدام کنید. این سایت، کارش خوبه و قابل اعتماد هست.