نقل قول نوشته اصلی توسط ebi2284 نمایش پست ها
دوستان عزیز ذهن های مشتاق فردا سلام
من یه 8 ماهیه تمام وقتو زندگیمو گذاشتم برا gre تا الان 800تا 1100 تا وربال و ورد اسمارتو قورت دادم بارونز و پرینستونو خوندم ویدیوهای مگوش رو هم کار کردم ریاضیاتم اکیه
قسمت جای خالیا رو هم الان 70 80 درصد میزنم اما ریدینگو هرچی زور میزنم از 50 بالا نمیاد بیشتر از 500 تا تست زدم نمیدونم چکار کنم میشه لطفا راهنمایی کنید؟پوستم کنده شده یه ساله روزی متوسط 6 ساعت میخونم که بالای 320 بگیرم دوس ندارم این قسمت به نمرم آسیب بزنه
سلام من نظرم رو میگم ریدینگ جی آر ای حرفه ای هست مثل زندگی میمونه با ایده و نظر نویسنده متن باید جلو رفت به خصوص تو اون ریدینگ طولانی شما در نظر بگیر هر لحظه ممکنه نویسنده موضوع متنش رو با یه سیگنال عوض کنه پس باید به مهارت خاصی در ریدینگ رسیده باشید تا بتونید این موردی رو که من گفتم انجام بدید .
به خصوص که اکثرا یکی از اون سوال ها در ارتباط با موضوع متن هست و یکیشم در ارتباط با attitude نویسنده در خصوص چیزی یا متن !

ترکیب جی آر ای فقط به لغت حفظ کردن نیست حفظ حفظ حفظ کن نشد بنظر من حقیر راه مناسب ! ما Reading Comprehension / Verbal Reasoning / Verbal multiple Questions داریم مثلا برای یه Section معمولا 2/3 تا Verbal Reasoning میاد بقیه اش هم بین دو مورد دیگه تقسیم میشه پس خودش یه هنر که شما به چالش کشیده بشی ! بشینی فکر کنی در مورد Logic منطق سوالات ، شما در متن ها به تعداد دفعات میبینی از یه سری اصطلاحات خاص استفاده میشه .

من سبک کارم و روشش فرق میکنه تکنینکی هم که استفاده کردم با توجه به دایره لغاتم بود لغات الان در ذهن من دسته بندی شده و طبق اون پیش میرم من صرفا فقط لغت حفظ نکردم لغات خاصی حفظ کردم که هر لغت تعداد مثلا 5 Synonym داشت در مورد ریدینگ هم همینطور تمرین خاصی انجام دادم و کم کم تکونی اساسی خوردم تو این بخش .