نقل قول نوشته اصلی توسط Hexor نمایش پست ها
باز این نوردیا ادا اطوار داره در میاره واسه شما دوستان تازه وارد. تسلیم این کارمندای پدر سوختشون نشید. میگه regular income باید داشته باشی؟‌ بگو OK. but could you tell me where this rule is written? x اینو بگی یارو هیچی نمیتونه بگه. دلیل الکی واسه شما میارن. طبق قانون کسی که دانشجو هست حق داره حساب باز کنه نت بانک هم بگیره. همه ی ما نت بانک رو بدون درامد گرفتیم و حتی میگفتن ۳ ماه باید صبر کنی هم من هم دوستم زیر ۳ ماه گرفتیم. رفتی میگه Finnish ID باید داشته باشی تا نت بانک بدیم تو اس بانک؟ خیلی راحت. Where is it written? x کافیه فقط طرف اینو بنویسه، که ۱۰۰ سال سیاه نمینویسه. شما میتونی پدرشو در بیاری. این سایتو مطالعه کنید. یک سیتیزن استونیایی رفته بود با پاسپرت نت بانک اس بانک رو بگیره بش گفتن باید Finnish ID داشته باشی. به همین شرکت که وابسته به دولت هست گزارش داده بود بانک و کشیده بودن court و ۵۰۰۰ یورو جریمه کردن. نمیدونم خود یارو چقدر compensation گرفت. لپ کلام: مودب برخورد کنید و تسلیم دلیل های واهیشون نشید.
ممنونم دوست خوبم با توترم رفتم ولی کلا گفت پاسپورت شما چون ایرانی هست نمی تونیم تایید کنیم و گفت یا پلیس باید تاییدت کنه و یا فینیش ای دی داشته باشیً
اینجا بود که واقعا گفتم کاش افریقایی بودم
در نهایت توترم بانک نوردیا و اکیتا هم با من امد برام حساب گفتن باز می کنند ولی بدون نت بانک
تصمیم گرفتم ۵۳ یورو بدم این داستان خلاص شم یک فینیش ای دی بگیرم برم دانسکه حساب باز کنم البته اس پانکی هم بنظر خوب میاد ولی کلا سایتش فنلاندی هست و برای افتتاح حساب ۲۰ یورو می گیره
تصمیم نهایی انشاله بعد گرفتن فینیش ای دی