نقل قول نوشته اصلی توسط sunset7 نمایش پست ها
سلام بر شما
من یه سوال داشتم:
یکی از دوستانم سربازی نرفته و میخواد برای دکترا اپلای کنه. امتحان تافل و جی آر ای رو هم داده و نمراتش خوبه. مشکلی که هست دانشگاه بهش مدرک موقت و ریز نمره رسمی نمیده که ببره برای ترجمه. از طرفی دانشگاه گفته میتونه ریزنمره رسمی لاتین رو بره از مرکز دی اچ ال دانشگاه به دانشگاه های مورد نظرش بفرسته. در هر صورت اون ریز نمره رو به خود فرد نمیدن و فقط براش پست میکنند.
الان در پروسه اپلای، دانشگاه ها ازش میخوان اسکن ترجمه هارو آپلود کنه. به نظر شما چی آپلود کنیم؟! یه ترجمه ساده روی کاغذ سفید بدون حتی مهر دارالترجمه باعث نمیشه همون اول از دور بررسی خارج بشه اپلیکیشن ایشون؟
اگه به دانشگاه ها ایمیل بزنه بگه ریز نمره رسمی رو مهر ور موم شده پست میکنم امکان این وجود داره که بررسی بشه درخواست ایشون؟
ممنونم که وقت میگذارید جواب میدین.
سلام
سوال جالبی هست آره تا دانشنامه نگیری بهت official رو نمی دن. معمولا دانشگاه ها هم scan شده می خوان. با توجه به شرایط، من اگه جای ایشون بودم یه unofficial از دانشگاه می گرفتم و اسکن می کردم و application رو submit می کردم و همزمان با دانشگاه در ارتباط بودم که من officila رو DHL کردم خودشون کمکت می کنن. چون توی مرحله پذیرش با UNOFFICIAL هم میشه کار کرد چون کی خوان مدارک رو بررسی کنن.