نقل قول نوشته اصلی توسط SCHRODINGER نمایش پست ها
نه منظورم اینه که آیا تحصیل در رشته فیزیک اونم توی روسیه راهی را برای ورود به دانشگاههای تاپ جهان باز می کنه اصلاً بعنوان مثال میشه وارد دانشگاهی مثل استنفورد یا CALTECH شد من برای فوق لیسانس میخوام برم چونکه برای دوره مستقیم از لیسانس به دکترا از دانشگاههای آمریکا توی رشته خودم که دارای رتبه 40 الی 50 می باشند پاسخهای خوبی دریافت کردم اما با توجه به اینکه من شنیدم میگن برای کار پس از دکترا برای اینکه موقعیت خوبی داشته باشی ( در رشته فیزیک ) بهتر است از دانشگاههای تاپ دکترا بگیری ، حالا سر دو راهی موندم نمی دونم آینده برای ما چه طرح و نقشه ای ریخته است بعضی وقتها با کلنجار رفتن با خودم میگم برم رشته برق حداقل از آینده ام نگران نباشم اما باز نمی تونم از فیزیک دل بکنم حالا شما بگید در این دو راهی کدام را انتخاب کنم ؟
با تشکر
ببینید دوست عزیز

من در اون حدی نیستم که بتونم شما رو راجع به این تصمیم بزرگ راهنمایی کنم... اما خب دوستان من لیسانس و ارشد خودشون رو در روسیه و اوکراین خوندن و در فکر رفتن به اروپای غربی و امریکا هستن. اونها مهندسی هوافضا خوندن. باز خودتون سبک سنگین کنید و از اعضای باتجربه فروم راهنمایی بخواهید.