نقل قول نوشته اصلی توسط Melika97 نمایش پست ها
سلام من اين ترم از كالج هانوفر پذيرش گرفتم،امتحانش ١٠ سپتامبر يعني پنجشنبه ست.تاريخ و زمان امتحان توي سايت كالج بخش wichtige termin و نمونه سوالا و مباحث مورد سوال تو بخش aufnahmetest هستش.من بعد از مكاتبه با كالج متقاعدشون كردم كه امتحان رو تو ايران تو موسسه گوته بدم.ولي خودمم ميخوام بدونم كه سطح سوالا چطوره؟كسي تا حالا اين امتحان رو داده؟ اگه كسي راهنماييم كنه واقعا ممنون ميشم.
چه خوب! اینجوری دیگه آدم استرس ویزا و امتحان رو باهم نداره.. من دیدم تو قسمت Aufnahmetest نوشته بود اگه تو کشورتون موسسه یا مدرسه ای باشه که بتونه برای امتحان یه اتاق در اختیارتون قرار بده و یه معلم آلمانی الاصل باشه که مراقب امتحان باشه در این صورت میتونین تو کشورتون امتحان بدین.. میشه بیشتر توضیح بدین چیکار کردین که ما هم دیگه انقدر مصیبت نکشیم
در مورد تاریخ امتحان از مسئول سوالای کالج پرسیدم امروز جواب داد که امتحان ورودی ترم بعد در تاریخ 25.02.2016 برگزار میشه
اطلاعات سایتم نگاه کردم آپدیت شده مثل اینکه... 2 روز پیش تو قسمت wichtige termin فقط اطلاعات wintersemester بود ولی امروز که ایمیل رو دریافت کردم سایتم چک کردم دیدم اطلاعات sommersemester هم اضافه کردند.
با تشکر از دوستان